Československá stopa v utkání:
Martin Hanzal (ARI) 1+1,4 střely, čas na ledě 16:11
Zbyněk Michálek (ARI) 0+1,0 střel, čas na ledě 19:16
Aleš Hemský (DAL) 1+1,1 střela, čas na ledě 14:33
Zápas mezi Arizonou a Dallasem přinesl celkem devět branek. Šest vstřelili domácí, tři hosté. Zlom zápasu nastal ve druhé třetině, do níž vstupovali ve vedení o gól hosté. Po čtyřiceti minutách však vedli domácí 3:2 a ve třetí třetině svůj náskok ještě navýšili. Arizona vyhrává 6:3.
59:30
Zápas se v poklidu dohrává, už se nic nestane.
59:00
Poslední minuta hry.
58:44
Hostující Patrik Nemeth odkrytou část branky trefit nedokázal.
58:14
Arizona právě vstřelila branku!
Střelou od modré čáry zápěstím se trefuje ANTOINE VERMETTE. O výhře domácích je rozhodnuto. Asistence: Mikkel Bodker, Zbyněk Michálek.
57:45
Dallas to zkouší v šesti, hraje bez brankáře.
57:22
Oduya se střetl ve středním pásmu s Anthonym Duclairem.
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí tým vede stále o dvě branky.
56:34
55:50
Ničuškin v dobré střelecké pozici poněkud sehnal – rozhodl se pro střelu, ta ale zamířila mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
55:04
Tyler Seguin nejprve střelou zápěstím přinutil brankáře domácích k zákroku. O malá moment později se do střelecké pozice dostal znovu. To už ale zařízení netrefil.
54:34
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Hanzal – 2 min., podražení).
53:59
Opět Zbyněk Michálek a jeho obranný zákrok. Lehl si do střely Mattase Janmarka.
53:20
Finální část třetí třetiny se blíží, domácí drží dvoubrankový náskok. Hosté to budou mít těžké ze zbytku základní hrací doby.
53:05
Vhazování vyhrál Fiddler nad Richardsonem.
52:07
Zbyněk Michálek si připisuje dobrý obranný zákrok proti střele Eavese.
51:47
Roussel ani Oduya nebyli v zakončení přesní. Velké šance Dallasu zůstaly nevyužité.
51:10
Patrik Nemeth se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale brankáře Coyotes překonat nedokázal.
50:31
Vernon Fiddler branku v dobré pozici minul.
50:00
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí vedou o dvě branky. Hosté budou muset přidat, pokud chtějí alespoň vyrovnat.
49:14
Výtečně to udělal tenhle zelenáč v sestavě Arizony. Hezkou samostatnou akci zakončil TYLER GAUDET střelou po ledě, která se dostala za brankovou čáru. První gól v NHL pro Gaudeta. Asistence: Kyle Chipchura, Klas Dahlbeck.
48:33
Dallas právě vstřelil branku!
Oduya obkroužil branku a pokoušel se zasunout puk za tyčku. Kotouč zůstal volný na brankovišti a nejlépe se zorientoval ALEŠ HEMSKÝ. Rozdíl ve skóre je minimální. Asistence: Johnny Oduya, Jason Spezza.
48:00
Tyler Seguin v dobré střelecké pozici absolutně selhal.
47:20
Oliver Ekman-Larsson vystřelil od modré. K puku se před brankou dostal MARTIN HANZAL, který bekhendem dokázal prostřelit brankáře Dallasu. Domácí se díky využité přesilové hře dostívají do vedení o dvě branky. Asistence: Oliver Ekman-Larsson.
47:15
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Demers – 2 min., hákování).
46:40
Hostující Roussel nejprve branku vůbec netrefil. Následně se znovu dostal k puku a druhý střelecký pokus byl už o poznání lepší. Domingue dokázal zasáhnout.
46:13
Antoine Vermette rychlou střelou z otočky našel jen hruď gólmana Niemiho.
45:22
Martin Hanzal se natlačil do dobré střelecké pozice, trefil prostor vysoko nad brankou.
45:11
Tyler Seguin již poněkolikáté pálil na branku Arizony. Tentokrát byl maskovaný muž úspěšnější.
44:58
Matinnok ani Murphy netrefili v dobré pozici zařízení. Velké šance domácího mužstva.
44:06
Sledujeme zápas, který nabízí mnoho osobních soubojů. Ty jsou většinou v rámci pravidel, a tak sudí vylučovat nemusí.
43:40
Na domácího brankáře si nepřišel ani Antoine Roussel, který to zkoušel zápěstím.
42:38
Náádherný zákrok, který si lapačkou připisuje Domingue proti ráně Tylera Seguina.
42:13
Dallas v útočném pásmu, Alex Goligoski nedokázal přesněji seřídit mířidla.
41:54
Defenzivní blok tentokrát na druhé straně. Zbyněk Michálek se položil do rány Cody Eakina. Výborná práce českého hráče.
40:38
Kevin Connauton skvělým obranným zákrokem zneškodnil střelecký pokus Patricka Sharpa.
40:12
Tyler Seguin poslal svůj pokus vysoko nad prostor vymezený třemi tyčemi.
40:01
Střelecky aktivnější domácí (33:22) se dokázali v závěru třetiny prosadit, a tak po čtyřiceti minutách vedou 3:2.
40:00
39:41
Vyrovnat mohl Cody Eakin, který ovšem branku vůbec netrefil.
39:00
Probíhá poslední minuta hry v této třetině.
38:26
Skvěle to udělal Anthony Duclair, který se dobrým pohybem dostal až před branku. Akci zakončil střelou, kterou brankář vyrazil betonem. K puku se dostal nikým nehlídaný MAX DOMI, který moc dobře věděl, co s kotoučem udělat. Domácí se dostávají do vedení o gól. Asistence: Anthony Duclair.
38:19
Seguin z dobré pozice napálil puk jen do brankáře.
37:54
Jason Spezza vystřelil z otočky. Pokus to nebyl špatně myšlený, ale s přesností si tato rána rozhodně netykala.
37:11
Tyler Gaudet a jeho dobrá teč před brankou. Gólman Niemi byl pozorný, a tak dokázal za změnu směru letu puku zareagovat.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:32
Hosté jsou v útočném pásmu, kde o puk bojují u mantinelu. Nyní sledujeme pasáž hry, v níž mnoho střel k vidění není.
36:00
Střely na branku: 30:20. Z celkového množství padesáti střel se ujaly jen čtyři.
35:00
Druhá třetina se dostává do své finální fáze. Anthony Duclair rychlou střelou zápěstím nepřekonal brankáře Dallasu.
34:38
Mikkel Bodker střelou zápěstím skóre otočit nedokázal. Proti byl brankář Antti Niemi, který si s jeho pokusem poradil.
34:04
Patrik Nemeth zblokoval střelu Mattiase Janmarka, dobrý obranný zákrok.
33:53
Velmi rychle domácí vyrovnávají. MICHAEL STONE prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Stav zápasu je znovu vyrovnaný. Asistence: Max Domi, Anthony Duclair.
33:02
Po krásné kombinaci se dostávají hosté v přesilové hře do vedení. Tyler Seguin našel Jasona Spezzu, který vylepšil pozici a JAMIE BENN zakončil rychlou akci střelou z první. Brankář Domingue neměl nárok. Asistence: Jason Spezza, Tyler Seguin.
32:18
Jamie Bennv přesilové hře pálil bekhendem. Jeho pokus zneškodnil brankář Arizony.
32:07
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Chipchura – 2 min., hákování).
30:16
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Eliver Ekman-Larsson minul branku.
29:20
28:44
Brad Richardson v dobré střelecké pozici poslal kotouč příliš vysoko nad branku.
28:34
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Seguin – 2 min., podražení).
28:04
Antoine Vermette bekhendovou střelou nedokázal brankáře Niemiho výrazněji ohrozit.
27:49
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Hanzal – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
27:12
Hra je přerušena pro postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka v době, kdy se nezadržitelně blíží polovina základní hrací doby.
26:02
Tobias Rieder ani Oliver Ekman-Larsson své dobré šance využít nedokázali. Arizona vede střelecky 23:15.
24:47
Martin Hanzal se také připomíná, dobrou střelou žádně protáhl gólmana Dallasu. Ten si s jeho pokusem poradil.
24:07
Další střelecký pokus domácích, Michale Stone střelou příklepem Antti Niemiho překonat nedokázal.
23:33
Martin Hanzal přihrál Anthonymu Duclairovi, který našel MAXE DOMINO. ten po krásné individuální akci oklamal obránce i brankáře a střelou do odkryté branky vyrovnává na 1:1. Asistence: Anthony Duclair, Martin Hanzal.
22:19
Po delší době registrujeme střelu na branku, jeden z hostujících hráčů nepřekonal brankáře soupeře.
21:05
Antoine Roussel, který je dnes velice aktivní, se proháčkoval do dobré pozice pro střelu. Rána zápěstím končí ve výstroji brankáře Arizony.
20:35
Autor zatím jediné branky zápasu, Tyler Seguin, se znovu dostal do zakončení. Tentokrát však střelou zápěstím brankáře překonat nedokázal.
20:01
Úvodní třetina je pryč. Střelecky aktivnější jsou domácí, ti vedou 18:11 na střely. Na branky však prohrávají, protože se v 10. minutě trefil hráč Dallasu Tyler Seguin.
20:00
19:56
Tečku za první třetinou udělal Tobias Rieder, který svou dobrou šanci zakončil střelou do brankáře Niemiho.
19:25
Hra je přerušena, kotouč končí na střídačce Stars. Buly ve středním pásmu, do konce třetiny už asi mnoho šancí neuvidíme.
19:00
Hlasatel právě ohlásil poslední minutu hry v první třetině.
18:20
17:11, takový je poměr střel v dosavadním průběhu úvodního dějství zápasu Arizona – Dallas.
18:10
Domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu, kde kombinují. K zakončení se ale Coyotes nemohou propracovat.
17:01
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:59
Domácí v plném počtu. Celkem v pohodě Arizona ubránila oslabení. Naopak hosté za sebou rozhodně nemají početní výhodu podle představ.
16:17
Oliver Ekman-Larsson se do puku opřel na modré čáře. Jeho rána byla nepřesná.
15:50
Kotouč vylétl z hrací plochy, a tak je hra přerušena. Vhazování se provede v útočném pásmu Dallasu.
15:22
Michale Stone si už vedl o poznání lépe. Jeho pokus končí ve výstroji brankáře Anitti Niemiho, následuje buly v útočném pásmu Arizony.
15:19
Mikkel Bodker se dostal do zakončení, které však patřilo do kategorie nepřesné.
14:59
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Goligoski – 2 min., hákování).
14:12
Mikkel Boedker střelou zápěstím udělal pořádný závar před brankou Dallasu. Niemi ve spolupráci s obránci dokázali akci zlikvidovat. Hra je přerušena a probíhá komerční přestávka.
13:42
Dostáváme se do finální části první třetiny, hosté vedou o jednu branku. Domácí se do šancí dostávají jen velmi nahodile.
12:44
Nyní se do útočného pásma dostali Stars. Hosté si dávali v zakončení tak dlouho přednost, až o puk přišli. Pobyt v útočném pásmu nebyl ukončen střelou.
12:09
Shane Doan střelou zápěstím řádně protáhl brankáře Stars. Ten si s jeho pokusem dokázal poradit. Pomalinku pomalu nacházejí domácí skulinky v dobře organizované hře Dallasu.
11:22
5:10, tak vypadá střelecká statistika tohoto zápasu. Aktivnější hosté se už také dokázali gólově prosadit, úvodní branku vstřelil Tyler Seguin.
10:55
Na druhé straně si zajímavou střeleckou pozici vypracoval KevinConnauton, jeho projektil byl rovněž nepřesný.
10:33
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, kterou začínají střelou hosté. Cody Eakin ani tentokrát na domácího brankáře nevyzrál.
09:56
Tyler Gaudet měl na holi vyrovnání, ale branku v dobré pozici netrefil. Jeho rána byla možná ještě tečovaná. Na každý pád puk končí mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
09:38
Střelecky aktivnější Dallas se dostává do vedení. Jamiel Benn našel Patricka Sharpa, který ještě vylepšil pozici pro TYLERA SEGUINA. Ten se prosazuje rychlou střelou mimo dosah brankáře. Asistence: Patrick Sharp, Jamie Benn.
08:43
Stejný přestupek ale na druhé straně. Následuje buly ve středním pásmu. V úvodu zápasu jsou aktivnější hráči Dallasu. Na střely vedou 8:4, ale na góly je to nula:nula.
08:30
Arizona se dostala do postavení mimo hru, sudí přerušují. Vhazovat se bude v neutrální zóně.
08:07
Následuje komerční přestávka, na úvodní branku zde v Gila River Areně stále ještě čekáme.
07:36
Obrana Stars hraje velmi kompaktně, domácí zatím nemohou najít recept, jak se na delší dobu dostat do útočného pásma.
06:14
Další dvě střely k krátkém časovém sledu vyslali Stars na domácí branku. Domingue si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže.
05:30
2:6, takový je poměr střel na branku v dosavadním průběhu hry. Převaha hostů je velká, ale Dallasu se nedaří překonat domácího maskovaného muže.
04:56
Na druhé straně ohrozil branku Patrick Sharp. Pokus forhendem zneškodnil brankář Domingue.
04:04
Druhá střela domácího mužstva, jejím autorem je Max Domi. Antti Niemi se dokázal poradil s pokusem od modré čáry, na který dobře viděl.
03:34
Aktivita hostujícího celku pokračuje dál. Cody Eakin se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil končí ve výstroji brankáře, který puk vyklepal a hra pokračuje.
02:53
Colton Sceviour si vybruslil do dobré střelecké pozice. Ránou z mezikruží trefil jen brankáře soupeře. Podobně si počínal o něco později i Jason Demers. Ten střelou zápěstím trefil betony.
01:31
Střelecky jsou v úvodu aktivnější hosté, ti vedou v tomto ohledu 2:1.
01:03
Antoine Roussel a jeho bekhendová střela. Nebyla to špatná rána, ale i překonání brankáře měla hodně daleko.
00:42
Na druhé straně to zkoušel po křídle Michael Stone. Antti Niemi byl na střelu příklepem připravený. Oba brankáři si tak připsali první zákroky.
00:19
První střelu na branku si připisuje hostující Alex Goligoski, jehož střelu zápěstím dokázal brankář Domingue zlikvidovat.
00:06
Hned první akce končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude v obranném pásmu Dallasu.
00:01
Úvodní buly bude za několik málo okamžiků vhozeno.
Utkání začne o něco později než je stanovený začátek. U NHL je to zcela běžné.

Arizona Coyotes: Domingue (Schoenfeld) – Murphy, Ekman-Larsson, Michálek, Dahlbeck, Stone, Connauton – Boedker, Vermette, Martinook – Duclair, Hanzal, Domi – Doan ,Richardson, Rieder – Tichonov, Gauder, Chipchura

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Demers, Oduya, Benn Jo., Nemeth – Sharp, Seguin, Benn Ja. – Spezza, Eakin, Roussel – Hemský, Janmark, Ničuškin – Eaves, Fiddler, Sceviour.
Domácí útočník Martin Hanzal skóroval v posledních dvou zápase, celkově se pak prosadil třikrát v posledních čtyřech zápasech. Kdo nastoupí v brance, to není jisté, kouč týmu brankářskou jedničku pro tento duel neoznámil.
Útočník Dallasu Jason Spezza vinou zranění v dolní části těla vynechal šest zápasů a dnes by už konečně mohl nastoupit do zápasu. Poslední dobou už tento forward trénuje. Dallas má bilanci 6-1-1 od přestávky pro utkání hvězd.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.