Pro tuto chvíli je to z mé strany vše, děkuji za pozornost a zase někdy nashledanou.
Aleš Hemský (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:56
Tři hvězdy utkání:
1. Antti Niemi (DAL) 25 zák., 1 gól, 96,0%
2. Ryan O'Reilly (BUF) 1+0
3. Valeri Ničuškin (DAL) 1+0
Je za námi utkání které v prvních dvou třetinách nenabídlo mnoho hokejové krásy, třetí třetina to ale vynahradila. Nejprve poslal Alex Goligoski Dallas do vedení 0:2, jenomže v přesilovce snížil Ryan O'Rieilly. Chvíli na to Buffalo dokonce vyrovnalo, Dallas ale použil "coaches challange" a po přezkoumání situace byla branka odvolána. Buffalo se ještě snažilo s utkáním něco udělat a proto sáhlo k powerplay, to se Buffalu ale moc nepovedlo a Tyler Seguin tak pečetil výhru Dallasu do prázdné brány.
59:30
Buffalo to ještě znovu zkouší se šesti hráči.
58:33
Dallas právě vstřelil branku!
Eakin vyhrál vhazování v obraném pásmu, k puku se dostal Alex Goligoski, který vyslal na steč Jamieho Benna, ten se ještě svoji žabkou našel TYLERA SEGUINA, který pravděpodobně rozhoduje celé utkání. Asistence: Jamie Benn, Alex Goligoski.
58:25
Oddechový čas pro domácí.
58:25
Střelu Gionty z levé strany, chytá Niemi do lapačky.
57:56
Buffalo odvolává Ullmarka na střídačku a zkouší to se šesti hráči v poli.
56:38
Jamie Benn uháněl po levé straně kluziště, jeho rychlá střela ale rozezněla pouze tyč.
55:16
53:47
Buffalo vstřelilo branku, ale radost z vyrovnání trvala jen malou chvíli. Hlavní rozhodčí branku sice nejdříve uznal ale střídačka Dallasu použila "Coaches challange" a po přeskoumání je branka odvolána, neboť se Buffalo dopustio postavení mimo hru, při přechodu do útočného pásma.
53:16
Alex Goligoski (DAL) si odsedí dvouminutový trest za zdržování hry.
53:03
Sabres právě vstřelili branku!
Ihned po vhazování mělo Buffalo obrovskou šanci kterou nevyužilo, to je ovšem mrzet nemusí. RYAN O'REILLY dostal přihrávku do pravého rohu od Codyho Fransona, vyjel po kruhu a prostřelil Niemiho. Asistence: Cody Franson, Tyler Ennis.
52:37
Jamie Benn (DAL) odchází na trestnou lavici, 2 minuty za krosček.
51:49
Buffalo se snaží dostat do útočného pásma, vždy je ale zastaví nějaká maličkost, teď to bylo postavení mimo hru.
50:30
Teď se ale dostali do útočného pásma kde střílel Bogosian, jeho střela ale byla sražena do rohu.
48:18
Domácí jsou po druhém inkasovaném gólu jako opaření.
47:35
Po pravé straně ujel Jason Spezza, prohodil puk protihráči mezi nohama, puk si sebral Janmark, ten se rychle podíval a přihrál před bránu kam si najížděl ALEX GOLIGOSKI, který prostřelil Ullmarka. Asistence: Jason Spezza, Mattias Janmark
46:13
Jamie Benn přebruslil Gorgese a zabránil tak zakázanému uvolnění, o puk ale za chvíli přišel.
45:20
Ristolainenova dělová rána byla pouze sražena do ochranné sítě.
45:05
Teď už to měl Ullmark trochu těžší, Oduya vypálil od modré čáry, a Ullmark si puk musel chvíli hledat.
44:35
Po delší době měl práci taky Linus Ullmark, střelu od modré čáry, kterou vyslal Jokipakka, vyrazil betonem do rohu.
42:27
Patrick Sharp vyvážel puk po mantinelu, Deslauriers mu ale odebral kotouč a zamířil s ním do útočného pásma.
40:39
Na úvod třetí třetiny se dostalo Buffalo do tlaku.
40:01
Druhá třetina nabídla několik pohledných akcí a šancí, branku jsme však neviděli a skóre je tak stále 0:1.
40:00
39:01
Jamie Benn hledal střílenou přihrávkou hokejku svého spoluhráče,ale nebyl přesný.
38:00
Dallas bojuje v útočném pásmu o kotouč, Buffalo ale vyhazuje.
36:09
Demers střílel bez přípravy, Ullmark betonem vyráží.
35:39
Hráči Buffala už se hnali do útočného pásma, sudí je zastavil odpískáním ofsajdu.
34:15
John Klingberg dostal přihrávku na modrou čáru, udělal s pukem pár kroků směrem k bráně, vypálil, ale trefil jen tyč.
34:03
Goligoski vypálil od modré čáry, Ullmark má puk v lapačce.
33:46
Buffalo má problém s přechodem do útoku a podruhé během chvíle se proviňují icingem.
33:11
Dallas se dostal na malou chvíli do pásma Buffala, nic kloudného ale hráči v bílé sadě dresů nevymysleli.
31:56
Patrick Eaves tváří v tvář Ullmarkovi nedokázal proměnit svoji šanci.
30:57
McCabe uklouzl v útočném pásmu a Dallas mohl jít do přečíslení, Sceviour ale ve snaze přihrát Hemskému trefil pouze Bogosiana.
30:21
Buffalo se po icingu dostalo až ke střele, Niemi chytá.
30:01
Bruslařský souboj který svedl Gionta s Ristolainenem vyhrál druhý jmenovaný a tak se píská zakázané uvolnění.
28:57
Pohledná kombinace zakončená střelou zápěstím z pravé strany nebyla moc nebezpečná.
28:03
Dallas zamkl Buffalo v jejich pásmu, celou akci ale odehrál za brankou Ullmarka.
26:42
Střela Ristolainena od modré čáry nebyla pro Niemiho nebezpečná, ten ji ale pouze vyrazil do rohu.
26:18
O'Reilly se natlačil před bránu, puk má ale ve své moci Niemi.
26:07
Moulson s O'Reillym pořádně zatopili obraně Dallasu, zakončení ale nebylo nebezpečné a Niemi bez problému chytá.
25:15
Bogosian měl před sebou už ležícího Niemiho, ale nedokázal puk dopravit za jeho záda.
24:10
O'Reilly s Moulsonem se dostali až do útočného pásma, dlouho se v něm ale neohřáli.
22:13
Gionta hledal před bránou McGinna, ten ale přihrávku nedokázal nasměrovat za Niemiho, protože ji ani netrefil.
21:41
Spezza ve spolupráci s Eavesem vybojovali vhazování v útočném pásmu.
20:48
20:01
Skončila nám první třetina, ve které byl zezačátku aktivnější Dallas postupem času se ale hra vyrovnala a konec třetiny přinesl přesilovou hru pro domácí Buffalo, které se dostalo do tlaku, přesilovou hru ale zatím nevyužilo a tak první třetinu vyhrál Dallas díky gólu VALERIHO NICHUSHKINA z první minuty 1:0.
20:00
19:25
Dallas vyhazuje, a může vystřídat.
18:48
John Klingberg (DAL) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.
18:10
Další přečíslení Buffala, tentokrát dvou proti jednomu neskončilo gólem, Schaller totiž netrefil branku.
17:50
Aleš Hemský se snažil projet podél mantinelu až do útočného pásma, na červené čáře byl ale oloupen o kotouč a jeho zaváhání musel hasit až Niemi.
16:40
Bogosian vypálil jedovatou ránu od modré čáry, Niemi nedokázal puk zkrotit, volný kotouč před bránou ale nedokázal žádný hráč Buffala dotlačit do brány.
16:20
Klingberg vypálil od modré čáry, pro Ullmarka žádný problém.
15:17
Buffalo se dostalo do přečíslení 3 na 2 , obraná dvojice Dallasu si ale poradila znamenitě a puk vybojovala.
13:37
Tyler Seguin vystřelil zápěstím přes obránce, branku Ullmarka ale netrefil.
13:00
Puk se dostal až k Niemimu, ten rozehrává do rohu na Demerse.
12:37
12:15
Buffalo se alespoň na chvíli osvobozuje.
11:07
Obrovský tlak Dallasu v přesilové hře zatím branku nepřinesl, ta ale vysí ve vzduchu.
10:37
Sam Reinhart (BUF) si jde odpočinout na trestnou lavici, dostává 2 minuty za sekání.
10:08
Klingberg se dostal až do pásma Buffala, tam ale pouze nahodil kotouč do rohu a odebral se směrem ke střídačce.
08:35
Střelu z levé strany Niemi drží a vhazovat se tak bude po jeho pravici.
07:58
Patrick Sharp přišel v rohu útočného pásma o puk a Buffalo se tak mohlo konečně osvobodit a dostat hru mimo své pásmo.
06:35
Střelu od modré čáry Ullmark pouze vyrazil vedle brány kde stál Tyler Seguin, ten se ale k dorážce nedostal.
06:18
Buffalo se dopustilo zakázaného uvolnění, které po chvíli zopakovalo.
04:58
Jack Eichel projel ze svého pásma až za bránu Niemiho, tu obrkoužil a snažil se přihrát spoluhráčům před bránou, přihrávka ale nebyla přesná.
04:07
McCabe hledal přihrávkou Eichela, tomu se ale puk odrazil od hole na střídačku Buffala.
03:09
Střelu od levého mantinelu Ullmark raději podržel.
02:46
Dallas je na začátku utkání aktivnější, nyní se ale píská zakázané uvolnění právě Dallasu.
00:51
Neuběhla ani minuta hry a Dallas jde do vedení. VALERI NIČUŠKIN se prodral od mantinelu až před bránu, narazil si s Antoinem Rousselem a backhandem zasunul do odkryté brány. Asistence : Antoine Roussel, Cody Eakin
00:01
Československá stopa v dnešním utkání

Aleš Hemský (DAL) 17 utkání, 11 bodů (3+8)
Dallas Stars

Hvězdy z Dallasu zatím zažívají krasojízdu a jejich bilanci 12-2-0-4 by jim mohl závidět kdejaký tým NHL. U Dallasu se to ale dalo očekávat. V létě do týmu přišel zkušený Patrick Sharp, pro kterého už neměli v Chicagu místo. Benn, Seguin, Sharp, Spezza, to je hlavní ofenzivní vozba Dallasu. Při pohledu na jejich soupisku tak musí zamrazit v zádech nejednoho obránce či brankáře.

Již zmiňovaní Jamie Benn 25 (12+13) a Tyler Seguin 26 (9+17) nejen že táhnou Dallas, ale také jsou na čele kanadského bodování celé NHL, skvělé výkony podává také obránce John Klingberg 20 (4+16), který si tak říká o místo mezi nejlepšími ofenzivními beky NHL.
Buffalo Sabres

Šavle ani letos nepředvádí žádné super výkony, ale oproti minulé sezoně je vidět jisté zlepšení. Hru oživil především příchod Ryana O'Reillyho a také Jacka Eichela. Přesto se Buffalo nachází až na 11.místě východní konference.

Buffalo bodově táhnou oba výše zmiňovaní. Ryan O´Reilly vede kanadské bodování v týmu se 14 body (5+9), Jack Eichel má bodů 9 (6+3), za zmínku stojí také obránce Rasmus Ristolainen, který nasbíral bodů 11 (4+7).
Všem hokejovým fanouškům a fanynkám přeji dobré ráno a vítám Vás u online přenosu utkání NHL ve kterém Buffalo Sabres přivítá na svém ledě lídra západní konference Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.