To je pro dnešní večer vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Trestné minuty: 10-12
Ubráněné oslabení v %: 40-83,33
Bodyčeky: 5-2
Buly: 23-31.
Utkání nakonec končí jasnou výhrou HK Soči, která byla lepší především v produktivitě. Hlavně díky této dovednosti vyhrálo o čtyři branky, ačkoliv je takovýto výsledek pro Kazaň příliš krutý.
58:00
Dnešní utkání sleduje 5497 diváků.
57:49
Soči právě vstřelilo branku!
ANDREJ KOSTICYN zatloukl další hřebíček do rakve Bars. Asistence: Renat Mamašev, Igor Ignatuškin.
56:53
Mirnov je vyloučen za sekání, power play domácích končí.
56:25
Bars to ještě zkouší bez brankáře.
55:00
Krikunov se opět pokusil zapsat mezi střelce...neúspěšně.
53:00
Varnakov vyslal již čtvrtou střelu. Skórovat se mu ale nepodařilo.
51:24
Kazaň vstřelila branku!
Musinova střela se zastavila v klubku hráčů. Ke kotouči se jako první dostal z druhé vlny přijíždějící MATTIAS SJORGEN, který dokázal skórovat. Asistence: Damir Musin, Roman Abrosimov.
49:05
48:00
Abrosimov tentokráte úspěšný nebyl.
47:05
Hosté chybují při střídání a hrají v šesti. To se neobejde bez vyloučení.
45:56
44:50
Krikunovova střela se neujala.
43:56
Vyloučení je nyní na druhé straně. Kornějev je sankcionován za hákování.
43:04
42:50
Domácí se opět velice činí a ale z velké palby střel se neprosadil ani Azevedo, který vyslal již pátou střelu v tomto utkání.
41:04
Stejně jako předchozí třetiny i tato začíná vyloučením jednoho z hostujících hráčů. Tentokráte jde na trestnou lavici za hákování Skaškov.
Další třetina začne přibližně v 18:45.
Hosté sice nebyli tak aktivní jako v první části hry avšak o to produktivnější. Díky své přesnosti dokázali během druhé třetiny vstřelit tři branky a zřejmě tak rozhodli o osudu dnešního utkání.
40:00
39:30
ILJA KRIKUNOV napravil své vyloučení záhy po návratu na led a svojí druhou brankou opět v poslední minutě třetiny zřejmě rozhoduje o vítězi dnešního klání. Asistence: Ziyat Paigin.
38:44
37:35
Bars se zakousli do soupeře a jdou za snížením. Jenže ani Mirnov nadvakrát a ani nikdo jiný nedokáže překonat vynikajícího Barulina.
36:44
Autor druhé branky Krikunov se dopustil hákování a dává domácím příležitost přesilové hry.
35:37
V brance domácích dochází ke střídání brankáře. Galimova nahradí Garipov.
35:20
A druhá lajna Soči úřaduje již potřetí, když na konci souhry stál BEN MAXWELL. Asistence: Andre Petersson, Evgeny Skaškov.
33:28
ANDRE PETERSSON střílí dnes první branku při plném počtu hráčů na ledě. Navyšuje tak vedení svého týmu zpět o dvě branky. Asistence: Clay Wilson, Evgeny Skaškov.
31:58
30:26
Domácí si zatím příliš šancí nevytvořili a mají problém se udržet v útočném pásmu.
29:58
Kazaň má opět šanci vyrovnat v přesilovce. Morozov zahákoval protihráče a bude po zásluze potrestán na dvě minuty.
27:09
Domácí se opět ženou do útoku, belov se ale ani nyní neprosadil.
26:49
Po několikanásobné výměně puku na modré čáře se nakonec prosazuje ROMAN ABROSIMOV. Asistence: Denis Golubev, Konstantin Kornějev.
24:55
Domácím se útočná snaha vyplácí a za odměnu budou hrát přesilovou hru. Díky Maxwellovi, který si jde sednout za podražení se domácím zvyšuje šance na snížení.
24:50
Domácí se tlačí do zakončení, ale po Wilsonově ráně se svojí druhou střelou večer neprosadil ani Azevedo.
22:00
Za domácí se od modré zkoušel prosadit Belov. Jednalo se ale spíše o nahození než nebezpečnou střelu.
Další třetina začne přibližně v 19:50.
Hosté využili poslední dvě přesilovky v první části hry a díky tomu se dostali do vedení 0:2. V jinak útočném a pohledném utkání jsou tyto branky zasloužené.
20:00
19:25
ILJA KRIKUNOV zakončuje samostatnou akci a využívá další přesilovou hru svého týmu. Střelou prakticky do šatny zvyšuje na 0:2. Bez asistence.
17:35
A domácí jdou opět do čtyř hráčů. Za nedovolené bránění je vyloučen Azevedo.
16:13
Hosté využívají přesilovou hru a jdou do vedení zásluhou ANDRE PETERSSONA. Asistence: Zijat Paigin, Igor Ignatuškin.
14:31
S obrannou fází to přehnal Rylov, který podrazil soupeře a jde si sednou na trestnou lavici.
13:30
Týmy jako kdyby povolily ve snaze útočit a spíše se nyní soustředí na obranu.
11:11
Ignatuškin už vyslal dvě střely na branku. Ani jedna se však neujala a stav je stále bezbrankový.
09:48
Zatím vidíme poměrně útočné utkání, kdy oba týmy poměrně zaměstnávají brankáře soupeře.
07:42
05:42
Domácí si vyzkouší hru v oslabení. Za podražení bude pykat Lukojanov.
04:13
02:13
Semenov jde na trestnou lavici za sekání.

Ak Bars Kazaň: Galimov (Garipov) – Rylov, Musin, Wilson, Belov, Abrosimov, Kornějev, Sidorov – Mirnov, Moller, Azevado – Chibisov, Sjogren, Lukoyanov – Varnakov, Obukhov, Ivanov – Sitov, Golubev, Arkhipov

HK Soči: Barulin (Šikin) – Jalasvaara, Semenov, Wilson C., Paygin, Glazkov, Mamašev, Sherbina – Krikunov, Ignatuškin, Kosticin – Petersson, Maxwell, Skaškov – Kazionov De., Schegolkov, Kazionov Dm. – Anisin, Jakubov, Morozov.

Rozhodčí: Tsyplakov Y. (Rus), Shchenyov R. (Rus).
00:01
Tým Soči má však problém se svým dnešním soupeřem a toi takový, že v hostorii vzájemných klání ještě Soči nedokázalo Kazani vstřelit ani jednu branku a vzájemná utkání tak prohrálo 0:5 a 0:1.
V té se však nepohybuje HK Soči, které má na kontě 91 bodů a pohybuje se aktuálně na 5. pozici konference západní. Na rozdíl od svého dnešního soupeře má však náskok na nepostupovou pozici o 10 bodů větší a prakticky tak bojuje o výchozí pozici ve vyřazovacích bojích. Tým Soči z posledních dvou utkání na cizích kluzištích vydoloval 6 bodů se skŕem 6:1. Forma tohoto týmu tak evidentně snáší velmi dobrá měřítka.
Kazaň se aktuálně s 84 body pohybuje na 6. příčce Východní konference a každým zápasem se snaží upevnit si postupovou pozici. K tomu jí pomáhá i nejproduktivnější Kanaďan a zároveň osmý nejproduktivnější hráč KHL J. Azvedo. I přes sérii pěti utkání v řadě, kdy Kazaň dokázala bodovat (z toho poslední 3 pouze za jeden bod) je Kazaň aktuálně pouze 6 bodů od nepostupové pozice, což jen dokládá fakt, jak vyrovnaná je Východní konference.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání hokejové KHL, ve kterém proti sobě nastoupí týmy Ak Bars Kazaň a HK Soči.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.