Magnitogorsk - Jaroslavl | ONLINE | 15.11.2015 12:30 | KHL 2015/2016 | ŽIVĚ | iSport.cz

Hokejisté Magnitogorsku udolali Jaroslavl 4:1 a hráči Lokomotivu si tak po výborném startu do sezóny připsali už pátou porážku v řadě. O všem rozhodla druhá třetina, kterou domácí vyhráli 3:0. V závěrečné dvacetiminutovce už gól nepadl a Magnitka tak duel dovedla k poměrně pohodové výhře.

Střely na branku ve 3. třetině – 2:12, celkem – 28:30.
59:53
Potěchin zavezl puk do útočného pásma domácích a tam se už utkání také dohraje.
59:01
Běží poslední minuta tohoto utkání.
58:11
57:50
Hned po buly musel opět zasahovat Košečkin. Domácí brankář to zvládl a jeho tým už tři body nepustí.
57:43
Nyní už Koledov branku trefil, ale Košečkin má puk ve výstroji.
57:27
Koledov vypálil od modré mimo.
57:02
Domácím se podařilo vyhodit.
56:10
Domácí Rafael Batyršin sekl Galimova a hosté mají asi poslední šanci na zdramatizování závěru duelu.
56:04
Mozjakin s Kovářem si úplně ideálně neporozuměli a z akce domácích nebylo nic.
54:56
Novotný za brankou sestřelil Železkova, šanci pro své spoluhráče ale vytvořit nepomohl.
54:06
Na druhé straně pálil Kontiola, Košečkin svým zákrokem přerušil hru.
53:58
Rychlý protiútok domácích byl zakončen ranou mimo.
53:15
Hosté se jen těžko dostávají přes střední pásmo, Magnitka hraje takticky dobře.
52:42
Galimov střílel z pravého kruhu. Antipin do jeho rány vložil hůl a puk končí mimo hrací plochu.
52:04
Hosté zahráli na icing. Hráči Magnitogorsku jsou velmi blízko vítězství.
51:37
Střelu Platonova vyrazil povyjetý Krasotkin do ochranné sítě za brankou.
51:00
Tomáš Fillipi skončil po zákroku protihráče na ledě, vylučovat se ale nebude.
50:02
Odražený puk napálil na branku Bereglazov. Krasotkinovi pomohl jeden z obránců, jenž kotouč vychýlil mimo tyče.
49:19
Hosté přesilovku nevyužili a stále prohrávají o tři branky.
48:35
Grigorjev nabil Kronwallovi, Košečkin ale vyráží.
48:16
Střela Loktjonova skončila v lapačce brankáře Košečkina. Ten už předtím vyrazil tvrdou střelu Gavrilova.
47:40
Nabídku Loktjonova se snažil tečovat Mosaljov, Košečkin však nemusel zasahovat.
47:18
Jan Kovář to se svým důrazem přehnal a zasáhl Gorochova holí do obličeje. Český útočník si tak posedí dvě minuty na trestné lavici.
46:20
Nahození Kronwalla odrazil Košečkin za branku. Hosté se snaží zkorigovat stav.
45:36
Střelu od modré Košečkin viděl a vyrazil ji.
45:09
Novotný se ke střele nedostal, byl sražen k ledu.
44:17
Tvrdá střela Těreščenka se od zadního mantinelu odrazila zpět před branku. Hosté situaci ustáli.
43:23
Nyní se puk odrazil do hlediště, buly je nařízeno ve středním pásmu.
43:05
Po přejetí útočné modré vypálil Enlund. Košečkin má puk mezi svými betony.
42:54
Domácí se zatáhli do svého obranného pásma a vyčkávají.
41:45
Domácí zahráli na icing. Vhazovat se bude před Košečkinem.
41:18
Hosté jsou v plném počtu.
40:38
Wolski hledal před brankou Mozjakina, jenž puk netrefil.
40:19
Hosté vyhazují.
40:01
Třetí třetina začne přibližně ve 14:14.
Druhá třetina vyšla mnohem lépe domácímu Metallurgu, který v ní třikrát skóroval a vede nad Jaroslavlí už 4:1. Domácí položili základ svého úspěchu v přesilových hrách. Jednu z nich využil ve 26. minutě Wojtek Wolski, který společně s Kovářem dotlačil puk za záda hostujícího gólmana a domácí vedli 2:1. Také třetí zásah Magnitka zaznamenala v početní výhodě, o což se postaral přesnou ranou od modré Sergej Těreščenko. Ve 35. minutě pak při hře 5 na 5 zaskočil Murygina Oskar Osala a hostující brankář raději zamířil na střídačku.

Střely na branku ve 2. třetině – 16:11, celkem – 26:18.
40:00
39:48
Nyní Lee nabil Fillipimu, jehož ránu pokryl Krasotkin.
39:41
Lee od modré minul hostující branku.
39:17
Až teď je hra přerušena. Na trestnou lavici usedne Jiří Novotný, který nedovoleně zastavil Antipina.
38:47
Signalizované vyloučení na straně hostí, domácí zatím kombinují v útočném pásmu.
38:12
Po střele Platonova si sáhl na puk mladíček Krasotkin.
37:30
Apalkov to hned dvakrát zkoušel. Jeho první střelu zblokoval obránce a druhá branku minula.
35:40
Hosté by potřebovali do konce druhé části vstřelit gól, který by je zase dostal do utkání. Magnitogorsk má totiž v těchto chvílích duel pod kontrolou.
34:47
Hosté střídají brankáře! Murygina nahrazuje 18letý Anton Krasotkin, jenž nastupuje do utkání KHL vůbec poprvé v kariéře.
34:47
Metallurg právě vstřelil branku!
Domácí vedou už 4:1! Zaripov posunul kotouč do strany na OSKARA OSALU a finský útočník střelou z levého kruhu zaskočil Murygina, jemuž puk prošel mezi rukou a tělem. Tohle měl hostující brankář rozhodně chytat. Asistence: Danis Zaripov a Sergej Těreščenko.
34:25
Košečkin pokryl střelu od modré a Bereglazov s Medvěděvem se okamžitě pustili do Korškova, jenž byl v prostoru u brankoviště hodně aktivní.
33:43
Domácí opět operují v útočném pásmu.
Dnešní utkání sleduje 6843 diváků.
32:10
Domácí využívají i další přesilovku a vedou už o dva góly! Přihrávku na modrou dostal SERGEJ TĚREŠČENKO, který vypálil lehce nad ledem přesně k tyčce Muryginovy branky. Asistence: Tomáš Fillipi a Bogdan Potěchin.
31:47
Hosté hráli v šesti! Metallurg si tedy zahraje přesilovku.
31:27
Pokračuje boj o každý metr ledu. V rohu kluziště se snaží vydolovat puk Kovář s Novotným.
30:33
30:18
Koledov hledal na zadní tyčce Novotného, kterému v zakončení do dokryté branky zabránil Birjukov!
29:50
Hosté se nyní sami vyhodili z útočného pásma.
29:03
Ze střely Kontioly toho Košečkin asi moc neviděl, ale dokázal puk vyrazit.
28:32
Za podražení je vyloučen domácí Tomáš Fillipi. Přesilovka pro Jaroslavl.
28:16
Polunin se zjevil sám před Košečkinem, ale nedokázal zasunout puk za jeho záda!
27:38
Hosté vyrazili do přečíslení 3 na 2. Košečkin vše vyřešil dalším dobrým zákrokem.
26:58
Košečkin nyní čelil kličce Mosaljova a dorážce Novotného. Puk je pod brankářem Magnitky!
26:28
Po rychlé akci Jaroslavle dobře zakročil Košečkin.
25:35
Domácí využívají přesilovou hru a jdou do vedení 2:1! Po střele Zaripova se nejprve dostal k dorážce Wolski. Murygin puk ramenem vyrazil nad sebe a kotouč ze vzduchu doklepl do sítě Jan Kovář. Oficiální statistiky nakonec připsaly gól WOJTEKOVI WOLSKÉMU. Asistence: Chris Lee a Danis Zaripov.
25:14
Jiří Novotný v tísni vyhodil puk do hlediště a je vyloučen za zdržování hry.
25:14
Tomáš Fillipi nahrál z druhé vlny najíždějícímu obránci Batyršinovi, který z ideální pozice nepropálil Murygina!
24:55
Mozjakin namazal kotouč Loktjonovovi. Ten byl však tak překvapen, že už ani nevystřelil.
24:06
Z pravé strany vypustil nepříjemnou střelu Antipin, Murygin puk vytěsnil vyrážečkou.
23:18
Wolski se natlačil až před Murygina, ale v tísni už brankáře Lokomotivu nepřekonal!
22:53
Moc nechybělo, aby Enlund uklidil nahozený kotouč za záda domácího gólmana.
22:45
Obrovský závar před Košečkinem! Puk za záda již ležícího domácího gólmana nedostali Galimov s Konkovem!
22:07
Teď už byl Murygin nucen zasáhnout a přerušit hru.
21:37
Stále se hraje před Muryginem. Domácím však schází střelba.
20:46
Domácí začali druhou část aktivně a motají soupeře v jeho obranném pásmu.
20:01
Další třetina začne přibližně ve 13:19.
V první třetině se hrál vyrovnaný hokej a tomu odpovídá také skóre. Do vedení šli ve 13. minutě hosté, když Košečkina překonal s trochou štěstí Jiří Novotný. Metallurgu se však v 16. minutě podařilo vyrovnat poté, co Loktjonovovu špatnou rozehrávku potrestal Wojtek Wolski.

Střely na branku v 1. třetině – 10:7.
20:00
19:59
V úplném závěru periody to zkoušel Kontiola, Košečkin byl na místě.
19:44
Osala s Fillipim bojovali v rohu za brankou soupeře. Puk jim však sebral Gorochov.
19:01
Poslední minuta první třetiny.
18:49
Kovář hledal před brankou volného Wolského, tomu však puk přeskočil hůl.
18:12
Domácí sehráli dobré oslabení a jsou v plném počtu.
18:02
Ani další střela Ljubuškina neprošla až na Košečkina.
17:31
Ránu Ljubuškina zblokovala obrana Metallurgu.
17:02
Domácí vyhodili puk až na Murygina, který musel rozehrávat.
16:36
Hosté byli vykázáni z útočného pásma, bylo jim odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.
16:11
Domácí Oskar Osala je na dvě minuty vyloučen. Lokomotiv bude hrát přesilovku.
15:51
Domácí vyrovnávají! Loktjonov při rozehrávce chyboval a nabídl kotouč WOJTEKOVI WOLSKÉMU, který s ním dojel mezi kruhy a střelou zápěstím překonal Murygina.
14:21
Další zákrok Murygina, hostující brankář přerušil hru.
13:37
Prudkou střelu vyrazil Murygin, který byl v rozkleku hodně rychle.
13:00
Jaroslavl právě vstřelila branku!
A hosté rozehráli akci, ze které vzešel vedoucí gól! Denis Mosaljov našel před brankou volného JIŘÍHO NOVOTNÉHO, jehož zakončení sice Košečkin betony ztlumil, puk v cestě za brankovou čáru však přeci jen nezastavil. Asistence: Denis Mosaljov.
12:48
Viděli jsme několik nepřesností na obous tranách, u kotouče nyní hosté.
11:52
Hráči Lokomotivu dobře napadají rozehrávku domácích a ti mají problémy.
11:04
Konkov našel od mantinelu Kartajeva, který z osy hřiště okamžitě vypálil. Košečkin puk vyráží do ochrané sítě.
10:51
Korškov hosty vystavil do postavení mimo hru.
10:04
Těreščenko u mantinelu přibrousil soupeře a zastavil tak útočnou akci Lokomotivu.
09:18
Zakázané uvolnění Jaroslavle.
08:41
Kraskovskij vyhrál buly tak šikovně, že se dostal i k ohrožení Košečkina. Domácí brankář si poradil.
08:37
Po ráně Gavrikova hru přerušil Košečkin.
08:29
Košečkin si poradil s tvrdou dalekonosnou střelou, puk vyrazil.
07:51
Tomáš Fillipi dostal přihrávku na osu kruhů. Kotouč si ještě trochu potáhl a orazítkoval tyčku Muryginovy svatyně!
06:11
Hraje se poměrně svižně, moc se nepřerušuje.
04:42
04:13
Hosté vyhazují a Magnitce se početní výhoda pomalu krátí.
03:40
Domácí v přesilovce svírají svého soupeře. Ve velké šanci se zjevil Kovář, ale Murygin stačil srazit betony.
02:41
Hostující Kraskovskij je vyloučen na dvě minuty za hákování.
01:27
Domácí jsou s pukem ve svém obranném pásmu a snaží se založit nějakou útočnou akci.
00:01

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov (A), Lee, Batyršin, Těreščenko, Chabarov, Bereglazov, Medvěděv – Wolski, Mozjakin (C), Kovář – Zaripov (A), Fillipi, Osala – Kaletnik, Timkin, Platonov – Železkov, Charitinskij, Potěchin.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Krasotkin) – Hersley, Kronwall (C), Gavrikov, Ljubuškin, Grigorjev, Gorochov, Koledov – Enlund, Apalkov, Kontiola – Novotný, Mosaljov, Loktjonov – Konkov, Galimov, Kartajev – Kraskovskij, Malcev, Korškov – Polunin.

Rozhodčí: Gusev, Zacharov – Gorděnko, Sysujev.
Vítám tu všechny milovníky dobrého hokeje! V neděli je na programu atraktivní zápas KHL, v němž hokejisté Metallurgu Magnitogorsk přivítají celek Lokomotivu Jaroslavl. Magnitka se po rozpačitém úvodu ročníku zvedá a pomalu stoupá tabulkou Východní konference. To Lokomotiv naopak v posledních zápasech chytl slabší období, ale stále patří k nejlepším celkům Západu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.