S konstatováním toho, že na dnešní utkání zavítalo 17 113 diváků se s vámi loučím a přeji vám dobrou noc!
Do dnešního utkání zasáhli také dva čeští zástupci. Zatímco Jakub Voráček pomohl k výhře dvěma asistencemi, výkon jeho kolegy z obrany Radko Gudase kazí dvě vyloučení a celkem šest trestných minut.

3. RYAN JOHANSEN (NSH) – 1+1, 2 střely, +2, čas na ledě 21:44
K mému údivu mezi třemi nejlepšími hráči Steve Mason chybí. Třetí hvězdou zápasu se stal domácí Ryan Johansen, jenž obstaral jeden gól a jednu asistenci.

Druhá pozice patří Waynu Simmondsovi a na nejvyšší příčce si podle médií z Nashvillu zaslouží být Claude Giroux.
Statistiky zápasu:

Střely na branku: 40 – 19
Hity: 14 – 15
Vyloučení: 2 – 6
Trestné minuty: 6 – 14
Přesilové hry: 1/7 – 1/3
Skončilo utkání, které bylo dvě třetiny vyrovnané a v posledním dějství převážně v režii domácího Nashvillu. Jeho sok z Philadelphie dnes ovšem školil z efektivity a hlavní příčinou jeho vítězství je výborný výkon brankáře Masona.

Nepochybuji o tom, že bude první hvězdou zápasu, přestože najdeme mezi jeho spoluhráči dva borce se dvěma zásahy a jednou asistencí.
59:53
Domácí už drží kotouč pouze kolem branky Rinneho a čekají na závěrečnou sirénu. O vítězi je dnes jasno.
59:18
Brankář Letců se musel zvedat z ledu po další nebezpečné střele Nashvillu. Mrzet ho to ovšem nemusí, tato nedobrovolná koupel bude za dva body.
58:27
Kanadský brankář právě ukázal, že má dneska den. Po zaváhání hostující obrany se před ním zjevil osamocený Miikka Salomaki, jenž zamíchal pukem a poslal ho pouze do lapačky připraveného Masona!
57:46
Po vhazování se dostal do backhandového zakončení Fisher. Pokus třetího centra však ztroskotal na jistém Masonovi. Philadelphia má dnes jednoznačného hrdinu.
57:18
Letci sice drželi kotouč ve své moci, ale místo rychlého vyhození si situaci zkomplikovali a nabídli šanci Predátorům. Od modré čáry pálil Anthony Bitteto, jehož tvrdou střelu Mason pokryl.
56:35
Steve Mason opět pouze kontrolovat jeden z nepřesných pokusů Nashvillu. Tomu čas utíká velmi rychle...
56:01
Po krátké pauze se pokračuje vhazováním po pravici Masona. Buly vyhráli domácí, ale pásmo po pár vteřinách ztratili a musí se vracet až ke své modré.
55:41
Hra se pro změnu přesunula na útočnou polovinu Hekstolovi družiny, která se snaží vybojovat cenný čas. Puk na této polovině hřiště hostům pochopitelně vyhovuje.
54:29
Střeleckým pokusům Predators patří potřebná přesnost. Philadelphia navíc hraje ve velké pohodě, protože náskok tří gólů je v tomto čase velmi slušná.
53:48
Enormní snaha Nashvillu pokračuje. Domácí borci se snaží co nejrychleji odpovědět, aby závěr zápasu alespoň zdramatizovali. Zatím pálí pouze mimo tři tyče.
53:11
Philadelphia právě vstřelila branku!
Aby toho nebylo málo, Flyers znovu udeřili. Opět zafungovala ověřená spolupráce Jakuba Voráčka s CLAUDEM GIROUXEM (16). Šestá branka Letců navíc vypadala v podstatě totožně jako ta čtvrtá. Český útočník zavezl kotouč do třetiny a nabil na levou stranu svému kanadskému parťákovi, který propálil Rinneho – 3:6! Asistence: Jakub Voráček (33), Wayne Simmonds (16).
52:37
Nashville se nevzdává a bojuje o další stažení náskoku, přesto se jedná o nepříjemnou komplikaci. Nutno podotknout, že i mírně nespravedlivou.
52:01
No, ale na tlak a převahu se historie neptá, počítají se góly. V pořadí pátý vstřelil WAYNE SIMMONDS (18), když před brankou tečoval střelu Gostisbehera od modré. Bleskově využitá přesilová hra – 3:5! Asistence: Shayne Gostisbehere (16), Giroux (27).
51:53
Letcům přijde početní výhoda vhod. Ve třetí třetině jsou domácí jednoznačně lepším týmem a Philadelphia se možná příliš brzy zaměřila na defenzivu.
51:27
Wayne Simmonds odčinil svůj nedávný trest, když vybojoval kotouč za brankou Rinneho a svým pohybem donutil Paula Gaustada (NSH) k faulu. Přesilová hra Flyers.
51:18
Zakázané uvolnění Nashvillu znamená vhazování po levici domácího brankáře.
50:49
Nashville vstřelená branka nabudila a domácí pokračují v ofenzivním snažení. Uvidíme, s čím se vytáhne druhá strana.
50:03
Nashville právě vstřelil branku!
Predators svou početní převahu rychle využívají a nás čeká ještě pořádně zajímavý závěr zápasu. Série přihrávek skončila na levém kruhu pro vhazování, kde stál nachystaný SHEA WEBER (13) a tvrdou dělovkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 3:4! Asistence: Roman Josi (27), Mike Ribeiro (25).
49:51
Tlak Nashvillu sílí a hosté dostávají svého soupeře na koně. Radko Gudas (PHI) zahrál vysokou holí a nabídl svému sokovi dvouminutovou přesilovku.
49:43
Arenou v Nashvillu to opět pouze zahučelo. Ryan Ellis střílel z pravé strany a skákající kotouč Mason neudržel. Při pokusu ho trefit mu vypadla hůl, čehož ovšem nedokázal využít dojíždějící Järnkrök.
49:30
Defenziva Letců vytlačila domácí tým až do jeho vlastní obranné třetiny a může v klidu vystřídat.
48:56
Na puk si po delší době sáhl Pekka Rinne, když zkrotil dalekonosný pokus a pouze posunul kotouč na jednoho z obránců. Finský brankáře očividně neusnul.
48:23
Z pravé strany pálil James Neal a jeho pokus skončil odrazem od Masonovy masky v jeho lapačce. Bude se vhazovat po levici hostujícího brankáře.
47:41
Bridgestone Arena žene domácí tým kupředu, ale zatím není odměněna. Uvidíme, co přinesou následující minuty. Pořád zbývá hodně času.
46:49
Tentokrát se kanadský brankář ohání v brankovišti bez své hokejky, kterou mu vystřelila z ruky dělovka Ryana Ellise. Tlak Predators sílí a Letci se brání, co jim síly dovolí.
46:43
Výborný Steve Mason drží náskok svého týmu! Hráči Nashvillu skvěle zakombinovali a na konci útočné akce stál u levé tyče osamocený Mike Ribeiro, jenž se pokusil zasunout kotouč do branky, ale zabránil mu v tom levý beton hostujícího brankáře. Ten následně pokryl i dorážku Jamese Neala a svou parádní minutu zakončil parádním semaforem proti střele jednoho z domácích borců.
46:01
Predators zatím nezahrozili. Další útočnou akci musí založit od svého brankáře.
45:30
Tentokrát si Wayne Simmonds (PHI) pochvalu od trenéra nevyslechne. Útočník Flyers to přehnal s aktivitou za brankou Rinneho a v pádu podrazil Ekholma. Dvouminutový trest pro hostujícího útočníka.
45:00
Útočnou akci na druhé straně přerušil ofsajd. Po vhazování se pokračuje v útočném pásmu Nashvillu.
44:25
Hra se přesunula do středního pásma, kde se snažil prosadil individuálně Read a vybojoval útočné pásmo. Kolem Rinneho se poté roztočil kolotoč, doplněný několika střeleckými pokusy, ale žádný z nich neměl gólové parametry.
43:40
Koloběh se opakuje. Obránci Nashvillu sice zachycují vyhozené kotouče soupeře na útočné modré čáře, ale vrácené puky končí opět v moci hostujících hráčů.
42:57
Úvod třetí třetiny patří Nashvillu. Hra se odehrává převážně na obranné polovině Letců, kteří se soustředí spíše na obranu. Otázkou je, zda by to přece jen nechtělo ještě trochu větší aktivity směrem dopředu. Zakázané uvolnění domácích.
42:17
Shea Weber pálil od modré a jeho střelu tečoval jeden z hráčů ve žlutém. Sražený kotouč ovšem nenadělal Masonovi žádné problémy. Icing Letců.
41:57
Další z nahozených kotoučů skončil tentokrát v lapačce Masona, který tak uklidnil hru. Bude se vhazovat před brankou Letců.
41:48
Ten se pokoušel uspět nahozeným pukem – neúspěšně.
41:23
Flyers vyhazují kotouč přes všechny čáry a čeká se, až oba týmy vystřídají. Puk v moci Nashvillu.
40:53
Zmatky v obraně Philadelphie málem potrestal druhý útok Predators jemuž zabránil v gólové radosti pozorný Steve Mason.
40:31
Po vyhraném buly se dopředu hnali hokejisté Nashvillu, přesto se hra o chvíli později přesunula právě před jejich branku, kde musel zasahovat Rinne. Vhazování po levici finského brankáře.

Přesilové hry: 0/5 – 0/2
Opět jsme ukrojili dalších dvacet minut hracího času a prostřední část nabídla daleko bohatší nadílku. Domácí nejprve snížili po trefě Ryana Johansena, ale Letci vedli po čtyřech minutách opět o tři branky, když skóroval Wayne Simmonds.

Na jeho trefu dokázal navázat po přihrávce Jakuba Voráčka Claude Giroux, který tvrdou střelou z mezikruží zvýšil náskok. Rozdíl tří branek ovšem nevydržel dlouho, protože po pětadvaceti vteřinách zužitkoval důraz před brankou Calle Järnkrök. Svou trefou stanovil aktuální stav.
40:00
39:47
Nejspíš nedočkáme, druhá třetina už se spíše dohrává v místech, odkud branky tak často nepadají.
38:39
Konec třetiny se blíží a oba brankáři zatím zasahovat nemuseli. Dočkáme se nějaké vážnější šance?
37:41
Zakázané uvolnění hostujícího celku. Oba týmy pokračují v ofenzivní aktivitě, zatím ovšem bez střeleckého efektu.
36:40
Domácí rychle odpovídají. Nashvillu se konečně vyplatil důraz před brankou, o kterém jsem před chvíli mluvil. Rychlý kontr zakončil z kruhu James Neal a jeho pokus Steve Mason neudržel. Před kanadského brankáře se mezitím přiřítil CALLE JÄRNKRÖK (8) a pouze doklepl puk do sítě – 2:4! Asistence: James Neal (13), Ryan Johansen (28).
36:22
Pátý gól mohl přidat jeden z Letců, který se dostal do samostatného úniku. S bránícím hráčem na zádech však zakončit nedokázal.
36:15
Letci odskakují na rozdíl tří branek. Velký podíl na tom má také Jakub Voráček, který vlétl s kotoučem do třetiny, zamíchal s ním a nabil mezi kruhy svému spoluhráči, kterým byl CLAUDE GIROUX (15) – 1:4! Asistence: Jakub Voráček (32).
35:57
Filip Forsberg se snažil prosadit individuálně po levé straně hřiště, jenž si nedokázal poradit s důsledně bránícím soupeřem. Flyers útočí...
35:01
Hráči Nashvillu založili útočnou akci zpoza své branky, ale jejich nájezd zarazil obranný val Philadelphie.
34:48
Po vhazování se pokračovalo ve hře převážně ve středním pásmu. Snaha Letců však skončila zakázaným uvolněním.
34:26
Jistý zákrok si připsal také jeho finský protějšek v brance Nashvillu. Necelých šest minut před koncem prostřední části musel do své lapačky ukrýt jedovatou střelu ze střední vzdálenosti.
33:19
Tentokrát se to podařilo a hostující brankář si připsal výborný zákrok! Po levé straně se prodíral Viktor Arvidsson, jehož backhandový pokus Mason vyrazil před sebe a výborně se levým beton natáhl po dorážce Callea Järnkröka!
32:24
Tuto přesilovou hru si domácí za rámeček nedají. Svěřencům Petera Lavioletta se nedaří usadit v útočném pásmu a prověřit Masona.
31:20
S Nashvillem to teď mohlo dopadnout daleko hůř! Ve výborné práci svého kolegy pokračoval Bellemare, k němuž se dostal odražený kotouč a francouzský útočník měl před sebou volnou branku. Z opravdu ostrého úhlu ovšem trefil pouze vracejícího se Rinneho. Domácí měli velké štěstí.
30:59
Letci okamžitě vyhodili a výborně napadající Laughton vybojoval cenné vteřiny.
30:49
Po evropském souboji se bude opět vylučovat. Ruský obránce Jevgenij Medveděv (PHI) si podržel rozjetého Švéda Viktora Ardvissona a posílá svůj tým do oslabení.
30:11
Kanadský brankář ve službách Letců si poradil také se střeleckým pokusem z levé strany kluziště.
29:36
Nashville je dnes nejnebezpečnější z tečovaných puků před brankou. Jeden z nich obstaral Järnkrök, jenž tečoval střelu od modré, ale bohužel pro domácí pouze do Masona.
29:17
Útočnou akci Predators zastavil ofsajd. Po něm se do křížku dostal Del Zotto s jedním z domácích hráčů, přesto se vše obešlo bez větší šarvátky.
28:10
A tentokrát jsou to oni, kdo trestá nevyužitou přesilovou hru soupeře. WAYNE SIMMONDS (17) dostal parádní dalekonosnou přihrávku od Scotta Laughtona a ujížděl sám na Pekku Rinneho. První zakončení Simmondsovi nevyšlo, ale napodruhé už dostal kotouč mezi Rinneho brusli a levou tyčku – 1:3! Asistence: Scott Laughton (10).
27:49
Stále nic, chtělo by to ze strany Predators více přímočarosti. Letci se zatím úspěšně brání.
27:01
Nashville zatím hraje přesilovou hru celkem dobře. Tedy, spíše na pohled. Domácí kombinují parádně, ale chybí tomu střely.
25:46
Zajímavá příležitost pro domácí. Obránce Flyers pálil od modré čáry, ale zlomil hůl a po zpomaleném puku se natahoval Sam Gagner (PHI). Útočník Philadelphie při své snaze podrazil soupeře a dostane menší trest.
25:29
Hraje se na obě branky, přesto jsme v posledních desítkách vteřin střelecký pokus neviděli.
24:24
Predators trestají promarněnou šanci Letců. Jmenovitě RYAN JOHANSEN (10), který se vřítil do útočného pásma, řekl si o přihrávku, kterou od Romana Josiho dostal a z prostoru před brankou prostřelil Masona – 1:2! Asistence: Roman Josi (26).
23:16
Opravdu je tomu tak, ani druhá čtyřminutová přesilovka dnešního zápasu nebude využita. Hrajeme opět v pěti na obou stranách.
22:41
Zdá se, že dnes přesilové hry nesvědčí ani jednomu z týmů. Letci jsou při své početní převaze nebezpeční, ale nedaří se jim zaskočit pozorného Rinneho.
21:28
Útoční aktivita Philadelphie pokračuje, leč zatím bez střeleckého či gólového efektu. Rinne je zatím pozorný.
20:49
Velkou šanci měl Jakub Voráček, ke kterému se odrazil kotouč a český útočník střílel z pravého kruhu do odkryté branky Predators. V ní se však skvěle přemístil Rinne a hostujícího útočníka vychytal!
20:27
Úvodní buly prostředního dějství vyhrál Nashville a Philadelphia musela zakládat útok zpoza své branky. To se jí podařilo a na levé straně stál u branky osamocený Simmonds, který se pokoušel dotlačit kotouč do branky – neúspěšně.

Přesilové hry: 0/3 – 0/1
Končí první dějství a hosté po ní mohou být spokojenější. Druhou třetinu zahájí v početní převaze a s dvougólovým náskokem v zádech. O ten se nejprve po výborné práci Raffla postaral Matt Read a po necelých dvou minutách zvýšil náskok důrazný Brayden Schenn.
20:00
19:48
Philadelphia už zahájila svou první přesilovou hru a kombinuje v útočném pásmu. První střelecký pokus mířil mimo domácí svatyni.
19:16
V závěru první třetiny se nám síly na ledě vyrovnají. Craig Smith (NSH) to přehnal s aktivitou za brankou Letců a vysokou holí zasáhl Nicka Schultze. Následuje čtyřminutový trest.
19:09
Druhou polovinu přesilové hry už načal Nashville v útočné třetině, kde dvakrát pálil Forsberg. Nejprve jeho střelu Mason pouze vyrazil, ale po druhé střele z hranici kruhu pro vhazování už kotouč raději podržel. Nutno podotknout, že se zvedal velmi těžko, protože tvrdá dělovka Forsberga musela pořádně štípnout.
18:14
Nashvillu zatím početní převaha vůbec nevychází. Puk se sice nachází na útočné polovině domácího mužstva, ale všechny útočné kombinace končí u Letců, kteří bezpečně vyhazují.
17:39
Shea Weber vyvezl kotouč až do rohu kluziště, kde si v souboji se Shaynem Gostisbeherem (PHI) došel pro faul a hostující obránce si odpyká menší trest za hákování.
17:14
Obránci Nashvillu čekají za brankou svého brankáře, než obě mužstva vystřídají a bude se moci pokračovat ve hře.
16:17
Pekka Rinne si tentokrát připsal jistý zákrok. Svou lapačkou zastavil střelecký pokus z levé strany hřiště.
15:49
Letcům to opět vyšlo a znovu se jedná o celkem šťastný gól. Na obranné modré zaváhal Jackman a puk se dostal ke Couturierovi, který se pokusil z mezikruží střílet a jeho střelu tahem zablokoval bránící Ellis. Odražený kotouč se však posunul přímo na hůl dojíždějícího BRAYDENA SCHENNA (14), jenž už neměl těžkou pozici. Asistence: Sean Couturier (15), Sam Gagner (4).
15:03
Po komerční přestávce se opět pokračuje v tuhém boji. Oba týmy hrají aktivně a snaží se najít recept na obranu soupeře.
14:24
Flyers pokračují v útočení a v útočném pásmu si tentokrát vytvořili dva střelecké pokusy. Oba dva však skončily na jednom z bránících hráčů – komerční přestávka.
13:51
A útok Letců končí první brankou zápasu. Svůj tým posílá do vedení MATT READ (9), ale může děkovat skvělé práci Michaela Raffla, který na útočné modré poslal k zemi dva bránící hráče najednou a kanadský útočník měl volnou cestu k brance finského brankáře. Člen čtvrtého útoku zvolil zakončení mezi betony a byl úspěšný – 0:1! Asistence: Scott Laughton (9), Nick Schultz (6).
13:40
Puku se ujala Philadelphia a po jednom neúspěšném útoku bude mít druhý pokus.
13:01
Nashville sice drží kotouč na svých hokejkách, přesto se mu v posledních vteřinách nedaří přejít přes obranný val Philadelphie.
12:11
Po delší době se musí mít opravdu na pozoru Pekka Rinne. Finského obránce se pokusil prověřit Shayne Gostisbehere, jehož střeleckému pokusu od modré čáry chyběla razance i přesnost.
11:47
Opravdu je tomu tak. Po návratu českého beka se hrálo převážně ve středním pásmu, kde se zarputile bojovalo o puk. Nakonec z toho vzešel icing Flyers.
10:48
Dokonce donutila domácí hráče, aby vyhodili na zakázané uvolnění. Zdá se, že Letci první čtyřminutové oslabení ustojí.
10:18
Převaha Predators pokračuje. Několik střel zblokoval hlouček hráčů před brankou Philadelphie, která zatím úspěšně odolává a vyhazuje kotouč.
09:46
Zajímavá příležitost pro domácí! Po narážečce se spoluhráčem pálil od modré jeden z domácích hráčů a před Masonem ještě tečoval kotouč Mike Fisher. Brankář Letců situaci ustál a puk za něj nedotlačil ani velmi aktivní Craig Smith.
09:25
Nashvillu netrvalo příliš dlouho, než se opět dostal do útočného pásma. Dva střelecké pokus od modré však zblokovali bránící hráči.
08:28
Domácí ztrácí útočné pásmo vinou nepřesné kombinace. Philadelphia může vystřídat a okamžitě toho využívá.
08:07
Před branku se prodíral James Neal a Bridgestone Arenou to pouze zahučelo, když se prodral až před Masona. Bohužel pro domácí fanoušky puk do sítě nedostal.
07:49
Philadelphia se osvobozuje.
07:33
Nashville se okamžitě usadil v útočném pásmu a kombinací zamotal hlavy hostujícím hráčům. Na branku Masona ovšem vyslal jediný střelecký pokus, který si hostující brankář pohlídal.
07:03
Predators dostanou příležitost přesilové hry a rovnou čtyřminutové. Český obránce Radko Gudas (PHI) trefil v rohu kluziště Salomakiho holí a bohužel pro jeho tým se ve tváři domácího útočníka objevila krev. Poněkud nešťastný zákrok.
06:17
Nashvillu se podařilo zavřít Letce v jejich obranné třetině a hosté mají co dělat. Steve Mason už likvidoval střelecký pokus z kruhu pro vhazování a další zákrok si připsal vzápětí.
05:33
Do šance se prodíral po levé straně Bellemare a zakončil povedené střídání třetí formace Philadelphie. Backhandový pokus francouzského útočníka úspěšný nebyl.
04:59
Mohlo tomu být jinak, když si Pekka Rinne připsal první zásah utkání. Finskému brankáři vypadla nenápadná střela ze středního pásma, ale obránci Nashvillu situaci uhasili.
04:29
Hraje se ve velkém tempu, přesto na první vážnější akci zápasu stále čekáme. Oba týmy jsou ovšem při chuti, každopádně začátku utkání mezi Floridou a Detroitem se to rozhodně nepodobá.
04:01
V úvodních čtyřech minutách se bojuje převážně ve středním pásmu. Za útočnou modrou už kombinace obou týmů vázne, což je ale způsobeno i tím, že obě mužstva mají dost sil.
03:43
Nashvillu se to nakonec podařilo, ale brankáře Masona neohrozil a dokonce se musel rychle bránit. Poprvé si na kotouč sáhl i Pekka Rinne, který ukryl odražený kotouč do své lapačky.
03:22
Oba týmy se střídají v držení kotouče, ale ani jednomu se nedaří prosadit v útočném pásmu. Oba týmy si důsledně brání modrou čáru.
02:34
Puk nejprve opustil hrací plochu a krátce po vhazování se situace opakovala. Vhazuje se ve středním pásmu.
02:02
Tentokrát se Nashville dokázal ubránit útoku Philadelphie a zahrozil z levé strany. Austin Watson zachytil kotouč ve středním pásmu, vyvezl ho do útočné třetiny a backhandem se pokoušel zaskočit Masona. Kanadský brankář si svou pravou tyčku pohlídal bez problémů.
01:19
Steve Mason se pouze otáčel za střeleckým pokusem z pravé strany kluziště, ale tento puk mu příliš starostí nenadělal.
00:45
Philadelphia zkusila projít stejným způsobem, nahozený kotouč ovšem opět úspěch neslavil. Oba týmy střídají.
00:09
Úvodní buly vyhráli domácí a jejich kapitán Shea Weber zkoušel najít nahozeným kotoučem někoho ze svých spoluhráčů. Pro kotouč si však dojeli Letci a mohou zaútočit.
00:01
Utkání začne za několik málo sekund. Domácí Nashville nastoupil ve žlutých dresech, zatímco Letci oblékli bílé.

Nashville Predators: Rinne – Weber (C), Josi, Ellis, Jackman, Bitteto, Ekholm – Neal (A), Johansen, Forsberg – Smith, Ribeiro, Järnkrök – Watson, Fisher (A), Arvidsson – Bass, Gaustad, Salomaki. Trenér: P. Laviolette.

Philadelphia Flyers: Mason – Gostisbehere, Del Zotto, Streit (A), Schultz, Gudas, Medveděv – Simmonds (A), Giroux (C), Voráček – Schenn, Couturier, Gagner – White, Bellemare, VandeVelde – Read, Laughton, Raffl. Trenér: D. Hakstol.

Rozhodčí: TJ Luxmore, B. Meier – S. Cherrey, M. Shewcyk.
Naopak Predators brání svou sedmou pozici, zaručující účast v bojích o Stanley Cup. Svěřenci bývalého kouče Flyers Peter Lavioletta jsou aktuálně v Západní konferenci sedmí a za sebou mají velké štiky.

Záda si musí Nashville krýt před Minnesotou, Anaheimem, Arizonou a poslední slovo jistě neřekl ani Vancouver. V dnešním utkání se tedy bude bojovat o každý bod, což slibuje zajímavou podívanou, ale zároveň taktickou bitvu.
Na straně hostí se představí obránce Radko Gudas (0+3) a nejproduktivnější Čech Jakub Voráček (8+31), který se po slabším rozjezdu dostává opět do varu. Právě na jeho body se budou Letci v boji o play off nejvíce spoléhat.

Aktuálně patří borcům z města lásky jedenáctá pozice ve Východní konferenci se ztrátou pěti bodů na osmý Pittsburgh. Philadelphia tak potřebuje zabrat a získávat body pravidelně. Do dnešního utkání půjde se dvěma výhrami v řadě.
Zdravím všechny fanoušky zámořské NHL! Dnešní program nejlepší hokejové soutěže světa je velmi bohatý a společně budeme sledovat souboj dvou týmů, které se pohybují na hraně postupu do play off. Duel mezi Nashvillem a Philadelphií startuje za pár minut a v akci uvidíme dva české zástupce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.