KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Petrohrad - 23. prosince 2017   15:00

Dynamo Moskva
46:17' Arťuchin (Sopin, Kutějkin)
1:5
(0:0, 0:4, 1:1)
Petrohrad
Petrohrad
22:37' J. Jakovlev  (Kalinin, N. Gusev) • 25:16' A. Bělov  (Širokov, S. Plotnikov) • 36:04' N. Gusev  (Kovalčuk) • 37:18' N. Gusev  (Karpov) • 59:29' Barabanov
Denis Naumov, Konstantin Olenin
VTB Ice Palace
10 190 diváků
Petrohrad

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme utkání mezi Dynamem Moskva a gigantickým Petrohradem. Utkání vyhráli hosté v poměru 1:5. Za domácí se prosadil Arťuchin. Za hosty se trefili Jakovlev, Bělov, dvakrát Gusev a Barabanov. Petrohrad zvyšuje svůj náskok a je velice blízko vítězství v základní části KHL!
59:29'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Autorem branky je ALEXANDR BARABANOV, který dává dnešnímu utkání konečnou podobu 1:5!
58:36'
Zakázané uvolnění hostujícího Petrohradu.
58:00'
Poslední dvě minuty dnešního utkání.
56:58'
Sergej Kalinin jel sám na brankáře, vystřelil k levé tyči, jenže brankář bez problémů zasáhl.
56:03'
Andrej Kutějkin drží puk za svou vlastní branku a čeká na třetí útočnou formaci.
55:42'
hra je v posledních minutách hodně nudná. Oba celky sice útočí, nicméně není z toho vůbec nic.
54:10'
Viktor Tichonov nedokázal přetlačit domácího obránce a kapitána Ilju Nikulina, který bude s nejvyšší pravděpodobností hrát na Olympijských hrách 2018.
53:54'
Alexandr Barabanov vystřelil z levého kruhu, nicméně jeho pokus končí mimo bránu Alexandra Jerjomenka.
53:14'
Petrohrad opět kombinuje na své útočné polovině, kde skoro celý zápas točí hlavu domácím obráncům.
52:36'
A další velká šance Dynama Moskvy! Nikita Komarov jel sám na Koskinena, jenže ten pravým betonem vytáhl skvělý zákrok.
51:12'
K velké šanci se dostal domácí Jevgenij Arťuchin, jenže jeho střela končí těsně vedle levé tyče.
50:41'
Domácí v plném počtu. Uvidíme, zda dokáže domácí Dynamo zmenšit ztrátu 1:4.
50:03'
Jevgenij Ketov drží puk za brankou Jerjomenka a hledá volného Šipačova nebo Širokova.
49:19'
Dynamo se dokonce dostal k zakončení. Koskinen to vyřešil přerušením hry. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
49:00'
Domácí jsou již ve čtyřech, Petrohradu se vůbec nedaří přesná a rychlá kombinace.
48:41'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., hákování).
47:30'
Petrohrad se nedokázal udržet v útočném pásmu, nicméně drží puk ve středním pásmu.
47:00'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Višněvskij – 2 min., vysoká hůl).
46:49'
Dynamo je po vstřelené brance aktivní a dál potvrzuje skvělou třetí třetinu.
46:17'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je JEVGENIJ ARŤUCHIN, který krásnou střelou překonává skvělého Koskinena. Asistence: Alexej Sopin.
45:10'
Alexej Sopin se dostal do velké šance! Tento útočník se hnal po levém křídle, vystřelil, nicméně Koskinen předvedl parádní zákrok.
44:50'
Jevgenij Ketov nebezpečně dotíral před Alexandrem Jerjomenkem, nicméně ten všechno bez problémů vyřešil.
43:33'
Jegor Jakovlev se hnal za svou druhou brankou v utkání, nicméně Juuso Hietanen ho dokázal vytlačit k mantinelu.
42:30'
Puk jde sice ze strany na stranu, nicméně nic zajímavého se neděje.
42:07'
Ofsajd domácího Andreje Alexejeva.
41:42'
Petrohrad po dlouhé době je u puku a pomalu rozehrává od své obranné třetiny.
41:13'
Daniil Tarasov vystřelil z první z levého křídla, nicméně Mikko Koskinen nadále drží čisté konto.
40:58'
Dynamo vstoupilo do třetí třetiny aktivně, což je velice pozitivní.
40:01'
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál hostující Pavel Dacjuk.
40:01'
Sledovali jsme druhou třetinu, ve které jsme viděli čtyři branky. Všechny dali hostující hráči, kteří vedou po čtyřiceti minutách 0:4. Prosadili se Jakovlev, Bělov a dvakrát Nikita Gusev. Uvidíme, zda se domácí Dynamo vzpamatuje, nebo uvidíme nadále dominanci Petrohradu.
Třetí třetina začne zhruba za patnáct minut.
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:38'
Petorhrad dál dominuje a touží střílet další a další branky. Na jejich hru je radost se dívat.
38:00'
Dynamo druhou třetinu absolutně nezvládlo a o vítězi dnešního utkání je zřejmě rozhodnuto.
37:18'
Autorem branky je NIKITA GUSEV. Tento útočník třetí formace v dnešním utkání vstřelil již dvě branky a na jednu asistoval. Asistence: Maxim Karpov.
36:04'
Autorem branky je NIKITA GUSEV, který po přihrávce od Kovalčuka propaluje všechny obránce i brankáře Jerjomenka. Asistence: Ilja Kovalčuk.
35:00'
Petrohradští kombinují ze strany na stranu a dělají domácím obrovské problémy.
34:44'
Domácí kapitán Ilja Nikulin najel do brány a půjde si sednout na trestnou lavici.
34:03'
Po dalším přerušení se píská druhá komerční přestávka ve druhé třetině.
33:49'
Ofsajd domácího celku, konkrétně rychleji než měl vjel Nikita Komarov do útočné třetiny.
32:14'
Vadim Šipačov nedokázal trefit rychlou přihrávku od Širokova.
31:46'
Teď se domácí dostali po dlouhé době k zakončení, jenže ihned po zákroku Koskinena prchá čtvrtá útočná formace hostů do rychlého brejku.
31:09'
Stále ten stejný obrázek. Hostující hráči kombinují kolem mantinelu a střílí z každé možné pozice.
30:12'
A opět zakázané uvolnění Moskvy. Domácí hráči jsou v posledních minutách hodně mimo.
30:00'
V polovině utkání vyhodili domácí puk na zakázané uvolnění.
29:41'
Sergej Kalinin vystřelil z pravého křídla, nicméně Jerjomenko ramenem vytěsnil pokus do rohu mantinelu.
28:59'
Kovalčuk nedokázal udržet puk v útočné třetině, nicméně rychle se do ní zpět vrátili.
28:17'
Hosté opět krouží kolem brány Dynama a hledají skulinku, kterou by přidali zřejmě rozhodující branku.
28:00'
Dmitrij Markovin vyhodil ve středním pásmu puk za bránu Koskinena. Jeho lajna jde střídat a je velice ráda, že to není 0:3.
27:39'
Moskvě se vůbec nedaří útočná fáze, Petrohrad svírá svého soupeře na jeho vlastní třetině.
26:29'
Po blokované střele Ilja Kovalčuka se bude vhazovat po levé ruce domácího brankáře Alexandra Jerjomenka.
25:42'
Dynamo nezvládlo poslední dvě minuty, kterou Petrohrad skvěle využil a vede již 0:2!
25:16'
Autorem branky je ANTON BĚLOV, který obdržel přihrávku na modré čáře. ihned vystřelil z první a svou střelu umístil přesně k pravé tyči. Asistence: Sergej Širokov a Sergej Plotnikov.
24:04'
K zakončení se dostal hostující Jevgenij Ketov, jenže domácí brankář Alexandr Jerjomenko bez problémů chytá.
24:00'
Dynamo se po obdržené brance snaží o vyrovnání, nicméně obrana hostů je naprosto perfektní.
22:37'
Autorem branky je JEGOR JAKOVLEV, který dostává parádní přihrávku od Kalinina střílí jednoduchou branku do prázdné branky. Asistence: Sergej Kalinin a Nikita Gusev.
21:20'
Moskva je v úvodu utkání aktivnější a potvrzuje dobrý výkon v dnešním utkání.
20:24'
Vjačeslav Vojnov si nijak nekomplikoval život a v tlaku Dynama vyhodil puk do středního pásma.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí hráči.
20:01'
Sledovali jsme první třetinu mezi domácím Dynamem Moskva a Petrohradem, které končí bezbrankovou remízou. Viděli jsme pár zajímavých šancí, ovšem oba brankáři zatím odvádí skvělou práci. Snad se ve zbytku utkání dočkáme pár gólových radostí.
Druhá třetina začne zhruba za patnáct minut.
20:00'
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:27'
Zakázané uvolnění domácího Dynama Moskva.
18:04'
Utkání je nadále neuvěřitelně vyrovnané.
17:45'
Dinar Chafizullin si poradil u mantinelu s Alexanderem Petuninm a rychle spěchá do útoku. Ten byl ukončen nahozením Širokova od modré čáry.
16:37'
Vladimir Brjukvin se hnal do zajímavého úniku, ovšem jeden z hostujících obránců se včas vrátil a skvěle dal do jeho střely hokejku.
15:43'
Stále jsme neviděli v dnešním předvánočním utkání branku. Snad se brzy dočkáme, neboť oba celky hrají velice aktivně.
15:11'
Alexej Sopin se položil do střely obránce Arťoma Zuba. Sice odchází rychle střídat díky nastřelené noze, jenže pro tým odvedl znamenitou práci.
14:42'
David Rundblad si ve své obranné třetině poradil s dotírajícím Ivanem Igumnovem, kterého odstavil od puku u mantinelu.
14:04'
K zakončení se dostal Dustin Boyd, ovšem hostující brankář Mikko Koskinen chytá efektivním zákrokem. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
13:53'
Po dalším vyhození kotouče následuje druhá komerční přestávka v první třetině.
12:13'
Zakázané uvolnění hostujícího SKA Petrohradu.
11:41'
Hraje se ze strany na stranu, ovšem zakončení obou celků nejsou nikterak nebezpečné.
10:55'
Širokov se krásně uvolnil, vystřelil, jenže domácí brankář v pohodě kryje.
10:29'
Daniil Tarasov velel útoku po mantinelu. Zde na něho čekala překážka v podobě Jegora Jakovleva, který potvrzuje své obranné kvality.
9:09'
Domácí v plném počtu. Dynamo si s tímto oslabením poradilo a opět se může hrát pět na pět.
8:47'
Jakov Rylov dokázal vyhodit přes celé kluziště. Celá čtveřice jde střídat po dobře odvedené práci.
7:50'
Vadim Šipačov se dostal několikrát k zakončení, nicméně většinu střel domácí obrana blokovala a zbytek si pochytal brankář Alexandr Jerjomenko.
7:09'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Višněvskij – 2 min., sekání).
6:49'
V poslední době se těžiště hry soustředí ve středním pásmu, kde se bojuje o každý milimetr hřiště.
6:10'
Hra je přerušena, protože nahození Dmitrije Višněvskiho tečoval Pavel Dacjuk mimo ledovou plochu. Následuje první komerční pauza.
5:48'
Hosté v plném počtu. Petrohrad opět může jít do útoku, na led přichází první formace v čele s nejproduktivnějším hráčem celé ligy, tedy Iljou Kovalčukem.
5:13'
Vjačeslav Vojnov dokázal nejrychleji dojet volný puk a prudce ho poslal až domácímu brankářovi.
4:50'
Moskvě se tato přesilová hra vůbec nedaří. Petrohrad se v pohodě pohybuje na své útočné polovině.
3:58'
Hra je zatím hodně rozkouskovaná, snad se to brzy zlepší a uvidíme skvělý předvánoční zápas.
3:48'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Kalinin – 2 min., vysoká hůl).
3:09'
Petrohrad se dostal do ofsajdu. Druhá útočná formace jde střídat.
2:33'
Pavel Dacjuk dostal čistý hit od Jakova Rylova. Rozhodčí Konstantin Olenin zůstává klidný, hra dál pokračuje.
2:11'
Zakázané uvolnění domácí Moskvy. Vhazovat se bude po levé ruce domácího brankáře.
1:42'
Petrohrad je dál aktivní a jako vždy přebírá otěže zápasu do svých rukou.
1:04'
Ihned po buly se do zakončení dostal Nikita Gusev. Alexandr Jerjomenko navazuje na svého gólmanského rivala.
1:01'
David Rundblad nahodil puk od modré čáry. Doufal, že někdo jeho pokus ztečuje, jenže nestalo se tak.
00:27'
Michail Anisin si najel po pravém křídle a vystřelil. Mikko Koskinen si připisuje první úspěšný zákrok.
00:01'
Domácí Dynamo obléklo modré dresy, Petrohrad bílé.
00:01'

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Rylov (A), D. Višněvskij, I. Nikulin (C), Volkov, Hietanen, Kutějkin (A), Solovjov – Markovin, Anisin, Boyd – Brjukvin, Petunin, Ignatuškin – Tarasov, Alexejev, Igumnov – N. Komarov, Arťuchin, Dm. Kazionov – Sopin.

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Rundblad, Chafizullin, A. Bělov, J. Jakovlev, Zub, Rykov – Barabanov, Dacjuk, Kovalčuk – S. Plotnikov, Šipačov, Širokov – Karpov, Kalinin, N. Gusev – Ketov, Kablukov, Tichonov.

Rozhodčí: Denis Naumov, Konstantin Olenin.
Posledních pět vzájemných utkání:
16.03.17 Petrohrad-Dyn. Moskva 2 : 0
14.03.17 Dyn. Moskva-Petrohrad 1 : 4
12.03.17 Dyn. Moskva-Petrohrad 2 : 4
10.03.17 Petrohrad-Dyn. Moskva 2 : 1
08.03.17 Petrohrad-Dyn. Moskva 2 : 3 (2 : 2)
Petrohrad tento ročník jednoznačně dominuje a už se kvalifikoval do play-off. Na svém kontě mají za 42 utkání 108 za 31 výher, šest výher v prodloužení a tři prohry v prodloužení. Skóre mají neuvěřitelné 174:71. Z posledních pěti utkání dokázali získat 9 bodů za dvě výhry, výhru v prodloužení a prohru v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem týmu i celé ligy je s 51 body Kovalčuk.
Dynamo Moskva se momentálně nachází na šestém místě Západní konference. Na svém kontě mají za 44 utkání 68 bodů za 17 výher, sedm výher v prodloužení a tři prohry v prodloužení. Skóre mají kladné 103:102. Z posledních pěti utkání dokázali získat 10 bodů za tři výhry a prohru v prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je s 21 body Nikulin.
Hezký den u sledování ruské hokejové KHL! V dnešním utkání se utká domácí Dynamo Moskva, která přivítá Petrohrad. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.