Finsko - Rusko | ONLINE | 19.2.2014 13:30 | ZOH - Lední hokej Soči 2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Druhým postupujícím je tedy Finsko, které doplňuje Švédsko. O další vstupenky mezi nejlepší čtyři bude bojovat USA s Českem a Kanada s Lotyšskem. Díky za pozornost a štafetu předávám kolegům, kteří pro vás zápas okomentují. Pěkný zlatý olympijský den přeje Roman Zajíček.
Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 22:38 (9:13, 8:11, 5:14)

Vyloučení: 3:4

Využití: 1:1
Domácí hala píská, je cítit velké rozčarování a smutek. Finsko svého soupeře zaskočilo, a i když prohrávalo 1:0, nakonec dokázalo výsledek a zápas totálně otočit a postupuje po výsledku 3:1 do semifinále. Teemu Selänne tak prožívá krásnou pohádku, která ještě nekončí. Parta kolem Malkina nebo Ovečkina překvapivě končí před branami, které znamenají boj o medaile.
60:00
Konec zápasu.
59:38
Všechny střely byly zblokovány a Finsko tento zápas dotáhne do vítězného konce.
59:17
Ovečkin střílel, ale pouze do obránce, je to obrovský kolotoč před Raskovou bránou, ale tohle už Finsko zvládne.
58:37
Bobrovskij jde ven z brány, poslední zoufalý pokus Ruska, které to zkusí v šesti.
58:06
Tak to je neskutečné, potřetí v radě Rusko vyhazuje na icing. Tohle vůbec nezvládá a nevypadá to s ním už vůbec dobře. Finové se navíc drží v útočném pásmu a kontrolují hru.
57:56
Další špatná rozehrávka a další icing. Tohle Finsku vyhovuje.
57:42
Ruské naděje pohasínají. Dokonce zakázané uvolnění předvedli hráči, kteří potřebují vstřelit dvě branky.
57:27
Už je to křeč, Rusko je ve velké pasti. Selänne vyvezl zkušeně kotouč a odešel střídat. Jeho spoluhráči pak vybojovali útočné pásmo.
56:46
Podobně dopadl vzápětí i Antti Pihlström, který zakončoval bekhendem do poloprázdné brány, ale Bobrovskij drží poslední zbytky akcií domácího mužstva.
55:32
Už mohlo být rozhodnuto, Finové ujeli ve dvojici proti jedinému obránci, Olli Jokinen hledal lépe postaveného Jussi Jokinena, ale Bobrovski snad vůbec poprvé musel vytáhnout výtečný zákrok. Betony nacpal k pravé tyči a zachytil puk mířící do brány.
55:13
Do konce třetí části posledních pět minut, buly u finského brankáře.
54:43
Nějaký větší nápor stále nepřichází, Finsko bojuje o senzační postup a vyřazení domácího celku.
53:36
Finové hrají dobře takticky, jen v klidu vyhazují do bezpečí, aby z toho nebyl icing.
52:26
Stále se čas krátí a Rusko je čím dál tím víc bezradnější.
51:49
Vhazování před Raskem, který stále chytá skvěle. Pokud Finsko postoupí, může mu stavět na náměstí v Helsinkách sochu.
51:17
Naopak Finsko bojuje o postup a má i štěstí. Malkin byl v další dobré pozici, ale Rask jen kontroloval, kam puk letí. Těsně mimo jeho tři tyče.
50:27
Rusko je v plném počtu, přesto utekly další dvě minuty a cesta za postupem je dál a dál.
50:05
Finové však šetří čas, hlavně neudělat chybu a hrát perfektně v defenzivě.
49:28
Kontiola si najel před bránu, ale puk před ní poskakoval a nebyl čas na zpracování a případnou střelu.
49:06
Na ledě opět Selänne, který hledal svými přihrávkami spoluhráče, ale nepodařilo se. Vojnov vyhazuje do bezpečí.
48:30
Finsko tak hraje přesilovku, pokud ji využije, už bude zřejmě hotovo.
48:24
Rusům tečou nervy a Kuljomin půjde na trestnou. Vysoká hůl v obličeji a byla tam i krev. Přesto to vypadá na pouhé dvě minuty.
48:17
Finové v pěti a stále se musí bránit. Z jejich strany je to totální beton a pečlivá hra v obraně. Je to jasné, nic jiného se nedá očekávat.
47:17
Senzační zákrok Raaska, který odolal přesilovkovému tlaku Rusů. Ovečkin přihrál zpoza brány na Radulova, který nebyl schopen protlačit puk mezi Raskovy betony. Chyběl skutečně kousek, puk byl těsně před brankovou čárou, ale finský mág ucpal všechny prostory.
46:39
Kdepak, Timonen zachytil rozehrávku a opět vyhazuje. Divákům se tohle vůbec nelíbí a slyšíme pískot.
46:15
Obrana Finska vyhazuje a zatím je pevná jako žula. Puk se nachází u Bobrovskiho klece.
45:42
Malkin si najel před bránu a lehce jej potáhl obránce Kukkonen. Rusko má přesilovku a potřebuje urychleně chytit a dostat se do hry.
45:20
A čas se navíc pro Rusko krátí, i když ještě je stále naděje.
44:37
Finsko hraje hodně úsporně, pouze osmnáct střel mu stačilo ke třem brankám. Rusko vypálilo na Raska už jednatřicet ran. Stále to není nic platné.
44:07
Nahození Medveděva končí mimo hřiště, vhazovat se bude před Raskem.
43:47
Ofsajd i na druhé straně a Kukkonen dostal tvrdou ránu u mantinelu. Drží se za rameno, ale bude chtít duel určitě dokončit. Takové zápasy se hrají prostě na krev.
43:16
Rusové hrají také hodně tvrdě, dohrávají souboje, ale Finsko stále odolává. Je stále pod tlakem, ale štěstí mu přeje.
42:37
Rask raději přerušuje hru po střele Bělova, ale neby to zrovna jistý zákrok. Nadvakrát si přeci jen poradil.
42:16
Sjominovi střela vůbec nesedla, přesto plachtila do brankoviště, kde v poslední moment zasáhl Kontiola a pomohl tak svému brankáři.
41:58
Začátek této třetiny je hodně opatrný a vlažný. Rusové samozřejmě v náporu, ale stále to ke snížení nevedlo.
41:31
Anisimov v postavení mimo hru.
40:58
Olli Jokinen chtěl překvapit Bobrovskiho střelou bekhendem, ale byla to příliš slabá střela.
40:27
Jdeme na třetí třetinu, která může být pro Rusko poslední. Markov se snažil něco změnit, ale trefil jen připraveného Raska.
40:01
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 17:24 (9:13, 8:11)

Vyloučení: 2:3

Využití: 1:1
Druhá třetina nabídla jednu branku a radovalo se znovu Finsko. Veterán Selänne si připsal další bod za asistenci. Sice mu nesedla střela, ale vše za něj dokončil pohotový Grandlund, jenž si našel cestu a správný směr na překonání Varlamova. Trenér Biljaletdinov to už nevydržel a poslal do klece Bobrovskiho. Ten si sice žádnou výraznější práci nepřipsal, ale jeho tým prohrává o dvě branky. A má už je jednu třetinu na to, aby si, byť symbolicky, nebalil kufry.
Další třetina začne přibližně v 15:10.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:46
Dacjukova střela přes obránce a kotouč samozřejmě u Raska. Tímto už zřejmě skončí druhá třetina.
38:29
Blíží se konec hektické druhé třetiny, kterou sice herně ovládlo Rusko, ale výsledkově mohou mít radost Finové. Ti se soustředí na obranu a pokud je možnost, honem rychle do brejku.
37:20
No, Olli Jokinen mohl udeřit z poměrně nenápadné akce. Na modré si vzal kotouč, najel si mezi kruhy a svižnou střelou těsně minul zařízení. V hledišti to jen zahučelo. A zahučelo to i po střele Ovečkina, který ani nadvakrát nedokázal procpat puk za finského démona.
36:37
Rusko vede 22:17 na střely, ale je mu to platné, jak mrtvému zimník. Troufám si tvrdit, že dnes je rozhodujícím faktorem brankář. Konkrétně Tuuka Rask.
36:25
Po delší době se Finsko dostalo před Bobrovskiho bránu, ale Granlundova střela byla sražena do ochranné sítě. Pokud se nepletu, tak náhradník Varlamova zatím neměl zákrok, hrálo se většinou na opačné straně hřiště.
35:12
Střela Vojnova od modré končí ruskou přesilovku, kterou ještě chtěl využít Malkin, ale vše končí u připraveného Raska. Ten chytá skutečně skvěle.
34:16
Domácí mužstvo stále mačká soupeře, který je pod obrovským tlakem, ale hraje neskutečně obětavě a bojovně. Hráči padají do střel a hrají na hranici rizika. Aby ne.
33:48
Finsko zatím dobře brání, ale může být rádo, že se nepíská faul na Kovalčuka. Hákování na něj bylo viditelné snad na sto metrů.
33:26
Ruský tlak graduje a bude zřejmě pokračovat, protože na trestné sedí Aaltonen – sekání.
32:43
Až se to povedlo Sjominovi, který si najel od modré čáry před finskou bránu, ale Rask dobře zmenšil úhel a perfektně přečetl úmysl ruského forvarda, který chtěl pálit nad beton. Ještě předtím na něj pálil Ovečkin a tečující Malkin, ovšem Sjominova tutovka byla daleko hrozivnější.
31:37
Trenér Ruska stáhl hru na tři formace a snaží se své hráče dostat do většího zápřahu, což se sice děje, ale stále nelze najít cestu před Raska.
30:57
Hezká kombinační akce prvního ruského útoku, ale překombinovaná. Finská obrana byla sice totálně rozebraná, ale proč přišla přihrávka Ovečkina na slepo, když měl před sebou dálnici a tím pádem prostor ke střele. Jenže nahrál do těžkého úhlu na Radulova a toho si už pohlídal obránce Timonen.
30:00
Jasné je, že už by bylo potřeba zabrat. Polovina zápasu za námi a Finsko vede o dva góly.
29:17
Ruské hvězdy jsou v útlumu a ve tvářích je vidět takový zmar, smutek. Sice teď vypálil Malkin, ale jen se tak smutně podíval na strop haly. Jako by se ptal, sakra co s tím mám dělat.
28:57
To stejné v bleděmodrém. Rusové nemají komu přihrát, všude je s nadsázkou modro. Perfektní obrana a Erkka Westerlund může být s naordinovanou taktikou maximálně spokojen.
28:28
Stále je to do plných. Rusové nahodí a pak už muži v modrých dresech. Všude jsou dřív a výtečně napadají rozehrávku.
27:26
Sborná potřebuje nějaký impuls, jestli to bude v podobě výměny brankáře, to se teprve ukáže. Času na zvrat je stále dost, ale Finsko klade velký odpor a zatím uděluje soupeři lekci z jednoduchosti.
26:42
Do brány jde tedy Bobrovskij, Varlamov neprožil dobrý zápas, nebyl vůbec jistý a Finsko toho využilo.
26:42
Rusové v ofsajdu, dnes jim nejde vůbec nic. A navíc to vypadá, že do klece půjde Sergej Bobrovskij. Varlamov v tomto mačí končí.
Granlund zvyšuje na 3:1.
25:37
Finsko právě vstřelilo branku!
Protože je přesilovka využita. Selänne kličkoval, kličkoval a pak si našel prostor na střelu. Ta mu sice vůbec nesedla, přesto propadla před Varlamova a finský útočník MIKAEL GRANLUND se jej chopil a z hodně ostrého úhlu jej dopravil expres rekomando do sítě. Tohle je už pro Rusko poměrně šok a nesmírně složitá situace. Asistence: Teemu Selänne a Kimmo Timonen.
25:16
Takže další přesilovka pro Finsko, kde už operuje Selänne a dějí se velké věci.
24:27
Bude se vylučovat. Jemelin sice podrazil jednoho z finských hráčů, ten ale při pádu zasáhl ruského beka do obličeje a spustila se mu krev. Vyloučen je pouze domácí hráč.
23:57
Pak ho ale vyvezl Popov a krásně nacentroval před Raskovu bránu, kde byl zaparkovaný Ovečkin. Obrovská šance Ruska ale nebude využita, teč ruského útočníka končí ve výstroji finského mága.
23:26
Komarov naložil Tjutinovi, čtvrtá finská formace odvedla dobrou práci a ještě získala útočné pásmo.
22:37
V jednoduchosti je od jakživa síla. Přesně tímto heslem se řídí Finové, kteří nic nevymýšlí, dostanou se do pásma a ihned zahrozí. Rusové právě naopak, složité kombinace, nepřesné přihrávky. Možná tlak, psychika, těžko říct.
21:58
Finsko hraje trpělivě, snaží se kontrolovat hru ve středním pásmu dobrým pohybem a pokud se naskytne jen malá šance, ihned pálí na Varlamova. A co si budeme povídat, zatím to není top výkon od tohoto brankáře.
21:17
Pro Finsko takové varování, Radulov byl dvakrát dobře rozjetý. A znovu je to takový svižný nástup domácích do třetiny, ale nic z toho.
20:37
Znovu Radulov, který dostal těžkou žabku od Dacjuka, přesto si ji zpracoval a zakončil před Raskem. Byl ale v tísni a ještě to měl na dlouhou hůl.
20:26
Pokračujeme, druhá třetina byla zahájena. Do útoku šlo Rusko útočníkem Radulovem, ale jeho nahození Rask bez problémů chytá.
20:01
Začala druhá třetina.
Střely na bránu po první třetině:

9:13
Další třetina začne přibližně ve 14:25.
Tak tedy první třetina 2:1 pro Finsko, které možná trochu překvapivě vede, ale vyhráno ještě nemá. Rusko se rozhodně nebude chtít spokojit s tímto výsledkem, který by znamenal konec na turnaji. O to víc se můžeme těšit na další části zápasu.
A tak končí velice pozoruhodná první třetina, do které sice výtečně vstoupilo Rusko. To byla rychlopalba, tlak, agresivita a vedoucí gól Kovalčuka, který propálil bezmocného Raska. Jenže důležitým faktorem byla brzká finská reakce na nepříznivý stav. Za minutu a půl bylo totiž vyrovnáno, Aaltonen procedil střelou u pravé tyče nic netušícího Varlamova. Ten kapituloval ještě jednou, když na něj vyzrál veterán Teemu Selänne.
20:00
První třetina skončila.
19:27
Nebo i dnes, kdy si Švédsko pohrálo se Slovinskem. Finové hrají naprosto uvolněně, žádný stres, klídek a pokud je pozice na střelu, tak ihned letí pošta pro Varlamova. V závěru to ještě zkoušel Ruutu, ale neuspěl.
18:58
Už se blíží závěr první třetiny, která má naprosto mimořádné parametry. To co jsme viděli včera, byl jen takovým slaboučkým čajíčkem.
Selänne dostává Finsko do vedení.
17:38
Finsko právě vstřelilo branku!
Fantazie, nádhera a paráda. Vojnov se nechal zbytečně obrat o kotouč šikulou Granlundem, ten se projel po levé straně hřiště, stáhl na sebe dalšího beka a poté promptně přihrál na legendu světového hokeje. Třiačtyřicetiletý TEEMU SELÄNNE to udělal mazácky, uviděl vyjetého Varlamova a prostřelil ho přízemní ranou k tyči. Finsko tak překlápí skóre na svou stranu. Asistence: Mikael Granlund.
17:37
Žádná nuda, hokej má skvělé tempo, nechybí vůbec nic. Skutečně parádní představení.
17:16
Někdejší plzeňský brankář měl dvakrát v řadě velké problémy. Nejprve na něj dotíral Ovečkin a poté Anisimov dostal velký prostor na brankovišti. Chyběl kousek, aby se touš dostal podruhé do sítě.
16:06
Po buly ihned vypálil od modré Salo a nebyl to vůbec špatný pokus, Varlamov tentokrát celou situaci bezpečně zkontroloval.
15:43
Rusové jsou kompletní, vhazovat se bude u jejich gólmana.
15:10
Rusové i tohle oslabení zvládají, navíc mohli udeřit Radulovem. Tento elegán na ledě udělal krásnou piruetku a přihrál do druhé vlny, kde byl najetý Kovalčuk, ale fantastický zákrok předvedl finský brankář, který se roztáhl na brankovišti a kotouč vytěsnil mimo tři tyče.
14:10
Kuljomin vyvezl kotouč do středního pásma, následně se ale Finové usadili před Varlamovem a Immonen na něj vyslal tvrdou střelu, kterou sice vyrazil, ale nebyl to zrovna dvakrát jistý zákrok.
13:43
Jenže tu bude druhá přesilovka pro Finsko. Těreščenko zahákoval Lehtereho a půjde si na dvě minuty posedět.
12:38
Na druhé straně zase domácí prověřili nervové soustavy svých soupeřů a gólmana Raska, ale žádná složitější rána na něj nešla.
11:58
Finové jsou rázem v laufu. Varlamov se má co ohánět, konkrétně po střele Kukkonena, ale tentokrát to nebylo nic moc složitého.
10:47
Tak takhle by to zatím šlo. Parádní hokej a parádní představení obou klubů. Sice se Rusko dostávalo do tlaku, bylo aktivnější, ale Finsko se po inkasované brance nesložilo, ba naopak. Aaltonen ukázal svou šikovnost a totálně zmátl obránce a brankáře.
Aaltonen vyrovnává na 1:1-
09:18
Finsko právě vstřelilo branku!
Odpověď se nabízí sama, ihned. Nádherná akce a je velice rychle vyrovnáno po nájezdu a parádní kličce JUHAMATTI AALTONENA, který se dostal před Varlamova a překvapil ho takovou lehčí střelou u pravé tyče. Puk mu proskotačil kolem lapačky a došoural se do sítě. Sice si na něj sáhl, nebylo to však nic platné. Asistence: Petri Kontiola.
08:36
Teď je na tahu Finsko, jak na tohle dokáže zareagovat.
Kovalčuk otevírá skóre utkání.
07:51
Rusko právě vstřelilo branku!
Tak to byla rychlopalba v podání ruských mazáků, respektive mazáka. Dacjuk si najel na pravý kruh, podíval se kam puk nahrát, oči nahoře a přesná příhra na volej pro ILJU KOVALČUKA, který vymetl všechny pavučiny ve finské bráně. To byla rána jako z děla a s tím Rask nemohl nic dělat. Možná ani neviděl na tu prudkou ránu, která mu prošla za záda. Rusko tak využilo přesilovku a přesně tohle potřebovalo. Jít do vedení. Asistence: Pavel Dacjuk.
06:54
Chvíli se hrálo, ale už sedí finský šikula na trestné. A je tu první přesilovka také pro Rusko.
06:48
Jenže ani Finsko nebude hrát pasivně, očekával se skvělý hokej a zatím se to potvrzuje. Granlund se snažil hrát agresivně, ale bohužel pro něj, bude potrestán za hákování.
06:30
Máme odehráno přes šest minut a na Rusku je vidět, že vletělo do utkání jako uragán. Má to šťávu, má to grády. Po předchozích ospalých výkonech je to solidní vklad do postupových akcií pořádající země.
06:03
Domácí tým v postavení mimo hru a je zde komerční přestávka.
05:37
Protože se Rusko usadilo v pásmu a vytvořilo si solidní závar. Před Raskovou bránou bylo hodně rušno a Radulov šel do souboje agresivně, možná si koledoval o vyloučení, ale pokračovalo se ve hře. Sám pak zakončil do klubka těl a finský gólman pro jistotu přerušil hru.
04:57
Kovalčuk je zpátky na ledě a hned se zapojil do útočení. Na Raska zatím nešla žádná střela. Dá se očekávat, že za chvíli bude mít co dělat.
04:17
Rusové v oslabení dobře napadají, soupeř se stále nemůže dostat do nějakého kloudného zakončení.
03:57
To nebyla vůbec špatná souhra, horší už to bylo se střelou. Vatanen sice vypálil ostrou ránu, ale velmi nepřesnou.
03:15
První ostrý zákrok Varlamova po nebezpečné střele Immonena. Finsko se usazuje v pásmu a snaží se vytvořit tlak.
02:57
Hodně přísné vyloučení pro Kovalčuka, který jde na trestnou za nedovolené bránění.
01:18
Granlundova střela byla zablokovaná, přesto ukazuje rozhodčí, že bude poprvé v zápase vylučovat.
00:34
První přerušení zápasu, vhazovat se bude Varlamovovou bránou.
00:26
Zápas se už hraje, u kotouče Finové, kteří jdou do první útočné akce.
00:01
Utkání právě začalo.
Trenér Ruska i dnes udělal pár změn v sestavě, tou hlavní je nasazení Varlamova zpět do brány, spolu s Bobrovskim rotují ob zápas, stabilní jednička tedy není určená. Kosmetická úprava je i ve třetí formaci, kde místo Sjomina hraje Popov.
Hala je zaplněna do takřka posledního místečka, dá se čekat velice bouřlivá atmosféra.
Za pár chvil odstartuje dnešní druhé dnešní čtvrtfinále, hráči naskakují na ledovou plochu a natěšení fanoušci domácích čekají samozřejmě postup. Lehké to mít ale nebudou.
Úvodní sestavy:

Finsko: Rask (Lehtonen) – Timonen, Vatanen, Määttä, Salo, Lepistö, Hietanen, Väänänen, Kukkonen – Selänne (C), Immonen, Granlund – O. Jokinen, Ruutu, J. Jokinen – Kontiola, Korpikoski, Aaltonen – Lehterä, Pihlström, Komarov. Trenér: Erkka Westerlund.

Rusko: Varlamov (Bobrovskij) – Vojnov, Markov, Jemelin, Medveděv, Nikitin, Bělov, Tjutin, Tichonov – Dacjuk (C), Radulov, Kovalčuk – Ovečkin, Malkin, Popov – Sjomin, Kuljomin, Anisimov – Těreščenko, Ničuškin, Tarasenko. Trenér: Zinetula Biljaletdinov.

Rozhodčí: Marcus Winnerborg (SWE), Kelly Sutherland (CAN) – Greg Devorski (CAN), Jesse Wilmot (CAN).
Že to bude třaskavý zápas a možná jeden z hokejových vrcholů olympijských her, o tom není pochyb. I když to bude pro české diváky takový předkrm před večerním nervákem, určitě bude stát za to slesovat Ovečkina, Malkina, Dacjuka, Radulova, Tuukku Raska, Teemu Selänneho nebo šikulu Mikaela Granlunda.
Finsko:

Finové postoupili do čtvrtfinále stejně jako Kanada přímo a bez nějakého kvalifikačního boje. Ve skupině obsadili sice až druhé místo, ale sedm bodů dostatečně stačilo a severská země tak mohla načerpat sílu na Rusko. Bylo totiž téměr jasné, že právě druhý celek této skupiny narazí na domácí mužstvo.

Jak se to však projeví v praxi, na to se můžeme hodně těšit. Finsko není v žádném případě bez šance na postup a Teemu Selänne ještě nebude chtít cestovat domů. Tato třiačtyřicetiletá legenda světového hokeje stále dokazuje, že není v kádru jen tak do počtu a stále je platným hráčem. Suomi mají celkově kompaktní tým, který zoceluje výborný brankář Tuukka Rask. Mimochodem mistr republiky s plzeňskou Škodovkou.
Rusko:

Sborná je pod obrovským tlakem médií, diváků a celé země. Nečeká se nic jiného, než postup. Zatím nejsou výkony a herní pohoda Rusů nikterak přesvědčivé. Ve skupině zisk šesti bodů, díky ztrátě se Slovenskem museli jít svěřenci kouče Biljaletdinova do kvalifikace, kde se utkali s Norskem.

O osudu duelu se začalo rozhodovat až od 25. minuty, to se trefil Radulov a pak už měli domácí celý průběh pod kontrolou. Nakonec postoupili po vítězství 4:0, ale herní projev nebyl zcela optimální a ve hře Ruska jsou vidět rezervy.

Rusko – Norsko 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Branky a asistence: 25. Radulov (Dacjuk), 38. Kovalčuk (Dacjuk, Radulov), 59. Radulov (Dacjuk), 60. Těreščenko (Tichonov, Tarasenko).
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Druhé čtvrtfinále bohatého středečního programu obstará pikatní souboj mezi dvěma hokejovými velmocemi. Rusko bude bojovat o postup do semifinále s Finskem a na rozdíl od severského celku má o jeden zápas víc. V úterý bojovali proti Norsku a dlouho to nebyl výkon, který by si trenéři a fanoušci představovali. Sborná působí spíše ospalým dojmem, a kdy jindy probudit hladovou kobru, než právě dnes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.


Články odjinud