ZOH - Lední hokej - ZOH - Lední hokej - muži - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko : Kanada - 16. února 2022   14:30

Ukončeno
Švédsko
Švédsko
50:15' Wallmark  • 58:10' Lander (Holmberg)
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
Kanada
Kanada
Švédsko
Sestavy:
Lars Johansson (Hellberg) – Fantenberg, L. Bengtsson, P. Holm, Folin, Pudas, Tömmernes (A), Hultström, Lennström – C. Klingberg, Lander (C), Bromé – F. Olofsson, Wallmark, Holmberg – Everberg, Linus Johansson, J. de La Rose – Friberg, Krüger (A), Nordström.
Rozhodčí
Bruggeman, Romasko – Hancock, Lazarev
National Indoor Stadium, Peking
Kanada
Sestavy:
Tomkins (Pasquale) – Power, M. Robinson, Wotherspoon, Noreau (A), Barberio, Demers, M. Ellis – Jack McBain, E. Staal (C), McTavish – C. Knight, Tambellini, Weal – Johnson, O'Dell, L. Ferraro – Winnik, Cracknell, Desharnais (A) – Ho-Sang.
Přenos se aktualizuje automaticky

S konstatováním, že Švédsko vyzve Rusko a Slovensko zase Finsko, se loučím a přeji vám příjemný zbytek dne.
Padesát minut jsme sledovali taktickou bitvu, která se hrála bez gólů. Jenomže pak chyboval při založení útočné akce Eric O'Dell, který dával zadovku do vlastního pásma. Té se chopil Lucas Wallmark, který rozhodl o osudu zápasu. Pojistku Švédska pak přidal Anton Lander, a tak Tre Kronor míří do semifinále. Řekněme, že zaslouženě, protože evropský tým ve třetí části trochu přidal, zatímco Kanada pokračovala ve stejném stylu hry. Lars Johansson moc práce neměl, a tak zapisuje čisté konto.

Střely na branku: 26:22.
Konec zápasu.
59:56'
Je definitivně rozhodnuto o tom, že Švédsko míří do semifinále, i když nyní vyhodilo jen za cenu dalšího zakázaného uvolnění.
59:23'
Mark Barberio se napřáhl, ale kotouč mu utekl od hokejky, a tak přihrávka mířila před branku, kde se ji zmocnili švédští obránci.
58:30'
Matt Tomkins znovu míří na střídačku, a tak to Kanada ještě jednou zkusí se šesti bruslařích.
58:10'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Po těžké přihrávce se k puku dostal Pontus Holmberg, který jej posunul do středního pásma. ANTON LANDER pak dopravil černou gumu do branky, čímž nejspíše rozhoduje. Asistence: Pontus Holmberg.
57:50'
Matt Tomkins míří na střídačku, a tak do útočného pásma skočil Eric Staal.
57:10'
Po přihrávce okamžitě z osy vystřelil Eric O'Dell, jenž zamířil nad horní tyčku. Kanada si znovu chopila kotouče a kombinuje v útočném pásmu.
56:59'
Tvrdou ránu vyslal od modré čáry Maxim Noreau a před brankou clonil Mason McTavish. Avšak brankářův beton byl znovu na správném místě a puk od něj zamířil do ochranné sítě.
56:42'
Mark Barberio nahazoval černou gumu před branku, kde se nepřesnou tečí prezentoval Kent Johnson. Následně Švédsko znovu vyhodilo za cenu zakázaného uvolnění.
55:40'
U hrazení získalo Švédsko kotouč, které posunulo až do útočného pásma. Domácí hráči zamířili okamžitě na střídačku a stejný scénář volí i Kanada.
55:28'
A ještě jeden icing družiny Johana Garpenlova.
55:16'
Švédsko vyhrálo vhazování, ale okamžitě vyhodilo na zakázané uvolnění. Následuje další buly po pravici domácího maskovaného muže.
Střely na branku: 25:20.
55:09'
Zakončením od levého mantinelu zkusil švédského brankáře překvapit Owen Power. Jenomže Lars Johansson byl zase stoprocentně koncentrovaný a schoval černou gumu do lapačky.
54:35'
Kanada už jednoduše nahazuje kotouče na zadní mantinel, ovšem zatím bez úspěchu. Švédská obrana si ví rady a puku posouvá rychle do středního pásma.
53:38'
Střelou od modré čáry se pokusil domácí branku ohrozit Owen Power, který ale trefil prvního bránícího hráče, od něhož se odrazil do středního pásma.
52:45'
Kanada se pokusila o dlouhou přihrávku, která skončila na zakázaném uvolnění. Claude Julien velmi důrazně promlouvá ke svým hráčům.
52:13'
Zámořské mužstvo už nemá na co čekat, a tak se žene stále více do útoku. Švédsko se bude spoléhat na rychlé protiútoky.
51:34'
Další nepřesná rozehrávka Kanady, za kterou se vydal Linus Johansson, Jeho pokus zamířil z levého kruhu do brankářovy masky, Kanada je tak stále ve hře o postup do semifinále!
Střely na branku: 24:19.
51:05'
Na levou stranu útočného pásma si nabruslil Daniel Winnik, jehož pokus byl spíše propagačním, jelikož byl neustále atakován. Lars Johansson si připisuje další snadný zákrok čtvrtfinálového zápasu.
50:15'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Eric O'Dell se při založení útoku pokusil o zadovku, kterou zachytil LUCAS WALLMARK, jenž se vydal na osu hrací plochy, odkud zamířil přesně nad brankářovo rameno. Zřejmě to bylo s tečí zámořského hráče, a tak Matt Tomkins nestihl reagovat. Bez asistence.
49:25'
Z otočky vystřelil Jordan Weal, který z úhlu spíše přihrával do brankoviště. Jenomže Lars Johansson byl znovu dobře postavený a zasáhl lapačkou.
Střely na branku: 23:17.
48:40'
Kanada snad poprvé ujížděla do přečíslení, jenomže situace nebyla vyřešena správně. Adam Cracknell chtěl vzít akci na sebe, ale do střely mu padl obránce, který si hostujícího útočníka dobře najel.
48:05'
Jack McBain zachytil kotouč před vlastní brankou a vyhodil jej obloučkem do středního pásma. Tam se ho chopil Mason McTavish, který byl v útočném pásmu sražen k ledu.
47:36'
Eric O'Dell získal kotouč, který chtěl posunout do bezpečí. Jenomže puk se sklouzl, a tak doputoval na zakázané uvolnění.
47:02'
Švédsko se usadilo v pásmu Kanady, ale zatím spíše honí kotouč po mantinelu. O přihrávku před branku se pokusil až Mathias Bromé, který trefil padajícího obránce.
45:54'
Sledujeme poněkud nepřesnou část hry, kdy ani jedno mužstvo neudrží kotouč na hokejkách. Vypadá to, že také ve třetí části bude vyložených příležitostí jako šafránu.
44:40'
Philip Holm vyslal křižnou přihrávku do pravého kruhu, odkud okamžitě vystřelil Lucas Wallmark. Jenže svým pokusem trefil soupeře, a tak se skóre zápasu ještě nemění.
44:17'
Spíše přihrávku na zadní tyčku vymýšlel Jacob de La Rose, který viděl najíždějícího Dennise Everberga. Avšak Matt Tomkins vystrčil lapačku, do níž schoval černou gumu.
43:53'
Švédsko je ve třetí části mnohem aktivnější a vypracovalo si zakončení od modré čáry. Jenomže kanadský brankář kotouč celou dobu viděl, a tak v pohodě znovu zasáhl.
43:12'
Carl Klingberg se podíval, komu by mohl přihrát a zjistil, že nikomu. A tak se rychle otočil a nahodil černou gumu na branku, kde už byl připravený Matt Tomkins.
42:30'
Od modré čáry vyslal tvrdou, ale nepřesnou ránu Henrik Tömmernes. Matt Tomkins zůstal stát, jakoby zrovna zamrzl a do branky odcouval až po tom, co byla slyšet rána od zadního mantinelu.
41:35'
Středem hrací plochy se do útočného pásma hnal Mason McTavish, který měl proti sobě dva soupeře. Jeho zakončení si Lars Johansson pohlídal, když puk vyrazil k mantinelu.
40:37'
Joshua Ho-Sang přihrával zpoza branky k pravé tyči, kam si najížděl Jack McBain. Jeho zakončení švédský brankář čekal, protože byl připravený u první tyče.
40:18'
Jordan Weal se snažil projít do útočného pásma, ale zastavil ho Philip Holm. Následně se to Kanadě podařilo, ale nepřesná přihrávka po modré čáře zamířila do neutrální zóny.
40:01'
Začala třetí třetina.
Sledujeme čtvrtfinále, který by mohla rozhodnout jediná trefa! Oba celky ve druhé části maličko přidaly, vypracovaly si pár šancí, ale je vidět, že se hraje o hodně. Taktické pokyny jsou více, než hezky hokej. Vždyť se taky hraje o to, kdo bude hrát o medaile. Uvidíme, kdo vstřeleným gólem bude mít psychickou výhodu. Nebo bez branek dokráčíme k prodloužení?

Střely na branku: 18:17.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:54'
Ještě jedno přerušení, protože Matt Tomkins schoval do lapačky nahození ze středního pásma. Následně se do strkanice pustili Mathias Bromé a Jordan Weal. Rozhodčí celou nepříjemnost rychle zažehnali.
39:26'
Zpoza branky jel podél mantinelu Jason Demers, jenž se z úhlu marně snažil nachytat švédského brankáře. Po chvíli zleva ještě střílel Landon Ferraro, jehož propagační pokus skončil v moci Larse Johanssona.
38:38'
Domácí hráči už potřebovali vystřídat, a tak hru za kanadskou branku posunul Max Friberg. Javorové listy na nic nečekají a vydávají se do akce.
37:54'
Švédsko mířilo do přečíslení, avšak nevyšel mu přechod přes modrou čáru. Místo dobré příležitosti uvidíme jen vhazování v neutrální zóně.
37:47'
Evropský celek se pokoušel o dlouhou přihrávku na levou stranu, kde se nacházel Lucas Wallmark. Jenomže na puk nedosáhl, a tak je tu další zakázané uvolnění.
36:33'
Podle toho, co jsme viděli za sedmatřicet minut hry, může rozhodnou jediná trefa! Sledujeme opravdu takticky vedenou bitvu, která diváky rozhodně nezvedá ze sedaček.
36:08'
Hlavní rozhodčí avizoval, že Švédsko nemůže hrát, jelikož jeden z hráčů zasáhl vysokou holí. Tre Kronor ale hráli, a tak se bude vhazovat před jejich brankou.
35:36'
Zámořský tým dlouho rotoval v útočném pásmu, až po chvíli přišlo nepřesné nahození, které zamířilo za branku. Švédsko se vydalo do akce, ale nepřešlo přes střední pásmo. A tak registrujeme zakázané uvolnění javorových listů.
34:28'
Mark Barberio ztratil kotouč v útočném pásmu, a tak evropské mužstvo otáčí kormidlem hry. Ovšem ani Švédsko před soupeřovo brankou nic nepředvedlo.
34:19'
Vyloučení v týmu Švédsko (Anton Lander – 2 min., nedovolené bránění).
Střely na branku: 15:13.
34:15'
Vyloučení v týmu Kanada (Jordan Weal – 2 min., nedovolené bránění).
34:03'
Další střelu od modré vyslal Jason Demers, jehož pokus vyrazil Lars Johansson do rohu hrací plochy. Kanada pokračovala v akci, avšak zbytečným faulem si pomohl Jordan Weal.
33:16'
Dalším pokusem od modré čáry se prezentoval Maxim Noreau, jehož střela byla před brankou zastavena. Následně černou gumu ztratil Joshua Ho-Sang.
32:25'
Dlouhou dobu se Švédsko nemohlo dostat přes střední pásmo. Celou situaci pak vyřešil Henrik Tömmernes, který hledal spoluhráče, jenž už mířil na střídačku. Kanada tak uklidňuje hru a bude střídat.
31:16'
Krásnou nahrávku před branku Owen Power, jenž vybídl spoluhráče ke skórování. Landon Ferraro nastavil hůl, kterou puk neusměrnil do branky. Na druhou stranu se vydal Anton Lander, jehož pokus vyrážečkou srazil do tyčky Matt Tomkins.
30:00'
Střetnutí už je za svou polovinou a stále sledujeme střetnutí bez branek. Přihrávka z pravé strany mířila na zadní tyčku, odkud brankářův beton nepřehodil Pontus Holmberg. Kdy konečně uvidíme gól, který by narušil taktickou bitvu?
29:31'
Henrik Tömmernes nahodil puk za branku, odkud jej na dlouhou hůl posunul Mat Robinson. Černé gumy se u hrazení chopil Jonathan Pudas, jehož propagační pokus skončil v moci kanadského gólmana.
28:28'
Nahozením od modré čáry se prezentoval Adam Cracknell a vypadalo to, že puk získá Švédsko. Jenomže hned dva jeho hráči měli problémy při bruslení, a tak vypálil od mantinelu Mason McTavish.
27:43'
Nahození od modré čáry vyrazil Matt Tomkins vedle sebe, kde se ale nacházel Mathias Bromé. Ten puk držadlem hole vrátil do brankoviště, avšak kanadský brankář si se štěstím poradil.
27:27'
Po vyhraném vhazování vystřelil od modré čáry Maxim Noreau, jehož pokus vyrazil Lars Johansson do rohu hrací plochy.
Střely na branku: 10:11.
27:23'
Kanada střídala do útočného pásma, kam přijel Mark Barberio. Jeho pumelice mířila do horní části branky, kde byla připravená také lapačka švédského maskovaného muže.
26:17'
Kotouč u obranné modré čáry vybojoval Eric Staal, který projel až do útočného pásma. Avšak chyběla mu síla, tak puk nahodil za branku a odjel na střídačku.
25:23'
Oscar Fantenberg v obranném pásmu zahodil soupeře, což mu u rozhodčích prošlo. Švédsko pak nahazovalo puk před branku, kde jej netrefil Max Friberg.
24:48'
Kanada otočila hru a spíše propagačním pokusem se od pravého mantinelu předvedl Maxim Noreau. Lars Johansson kotouč celou dobu viděl, a tak jej schoval do výstroje.
24:24'
Fredrik Olofsson zazmatkoval na levé straně, čímž půjčil kotouč Kanadě. Zámořské mužstvo znovu v pohodě vyhazuje a znovu se ubrání.
23:42'
Nahozením od modré čáry se prezentoval Henrik Tömmernes, který trefil soupeře před brankou. Kanada následně vyhodila přes celou ledovou plochu.
22:43'
Jonathan Pudas byl čelem k mantinelu, a tak se pokusil o zadovku na střed. Jenomže puku se chopil Eric O'Dell, který černou gumu odvezl do bezpečných míst.
22:28'
Vyloučení v týmu Kanada (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Joshua Ho-Sang.
21:51'
Švédsko se dlouhé kombinaci ubránilo a znovu poslalo černou gumu přes celé kluziště. To se podařilo i o malou chvíli později, evropský celek prchá na střídačku.
20:28'
Od modré čáry se střelou od modré čáry prezentoval Maxim Noreau, který vystřelil nad branku. Následně Daniel Winnik žabičkou přihrál přes osu a střelu z pravého kruhu vyslal Adam Tambellini. Lars Johansson vyrazil puk před sebe, odkud jej Eric O'Dell nezvedl nad brankářův beton.
20:21'
Vyloučení v týmu Švédsko (Christian Folin – 2 min., podrážení).
20:10'
Eric Staal vyhrál úvodní vhazování druhé třetiny. Kanada se usadila v útočném pásmu a Christian Folin se dopustil za brankou zbytečného faulu.
20:01'
Začala druhá třetina.
Takticky vedená první třetina branku nepřinesla a musíme přiznat, že ani vyloženou příležitost. Několik náznaků šancí k vidění bylo, ale vždy je obrany dokázaly zamezit. Kdo viděl čtvrtfinálové boje, tak tenhle je opravdu nejopatrnější. Doufejme, že druhá perioda už přinese odvážnější hru, případně nějakou vstřelenou branku.

Střely na branku: 10:8.
20:00'
První třetina skončila.
19:38'
Evropský tým dlouhou dobu držel kotouč, ale nadvakrát se nedostal před branku Kanady. Vypadá to, že první perioda už se bude pouze dohrávat.
18:29'
Na levé straně se nacházel Linus Johansson, který se snažil vyslat svižnou střelu zápěstím. Avšak do jeho pokusu vložil hůl soupeř, který puk srazil do ochranné sítě.
17:07'
Po přejetí modré čáry vystřelil na zadní tyčku Christian Folin, jehož pokus vyrazil hostující brankář k mantinelu. Kanada hru otočila a z velkého úhlu to zkusil Adam Cracknell, Ale také Lars Johansson byl připravený zasáhnout.
16:17'
Před brankou Kanady bylo hodně rušno, a tak se pokusil Jonathan Pudas nahodit puk k zadní tyči. Jenomže kotouč se do prostoru tří tyčí nevešel.
15:40'
Henrik Tömmernes přihrával na levou stranu, odkud se do kotouče opřel Jonathan Pudas. Zakončení švédského obránce zamířilo těsně nad branku.
15:28'
Další zákrok do statistiky si připisuje Matt Tomkins, který pokryl nahození Švédska. Po reklamní přestávce se bude vhazovat před brankou zámořského mužstva.
15:09'
Urostlý Dennis Everberg se snažil proniknout za brankou kolem soupeře, ale chvíli před tím byl podražený. Hlavní rozhodčí situaci postřehli, ale vylučovat nebudou.
13:54'
Oba celky měly po jedné přesilové hře, ovšem stav zápasu zůstává neměnný. Švédsko už je tedy v plném počtu a může znovu myslet na útok.
13:17'
Od pravého mantinelu si na osu hrací plochy nabruslil Joshua Ho-Sang, jehož pokus mířil k pravé tyči. Ovšem zakončení vyslalo černou gumu těsně nad ledem, kde měl Lars Johansson znovu připravený beton.
12:18'
Jacob de La Rose otočil hru před druhou z branek, avšak jeho pokus z vrcholu pravého kruhu zamířil jen do brankářovy lapačky.
11:56'
Z levého kruhu to vyzkoušel Jordan Weal, jehož pokus domácí brankář vyrazil. Následně Eric Staal přihrával na zadní tyč, odkud Adam Tambellini znovu zamířil do Larse Johansson.a
11:40'
Jordan Weal přihrával mezi kruhy, kde se nacházel zkušený Eric Staal. Jeho zakončení z první srazila švédská obrana do ochranné sítě.
Střely na branku: 3:4.
11:32'
Vyloučení v týmu Švédsko (Joakim Nordström – 2 min., nedovolené bránění).
10:53'
Jack McBain přihrával do předbrankového prostoru, kde se nacházela dvojice Eric Staal – Mason McTavish. První jmenovaný si puk našel u pravé tyče, kde měl Lars Johansson připravený beton.
09:55'
V útočném pásmu se nacházel Kent Johnson, jenž se snažil od mantinelu dostat na osu hrací plochy. Avšak měl proti sobě trojici soupeřů a kanadský útočník skončil jen na ledě.
09:19'
Nahození od modré čáry srazil před brankou Jack McBain, ovšem kotouč si nikdo z Kanaďanů nenašel. Švédsko se vydalo do protiakce a vybojovalo vhazování před Mattem Tomkinsem.
08:43'
Owen Power posílal kotouč po modré čáře na druhou stranu, odkud Corban Knight jej nahodil po mantinelu. Evropský tým hraje jednoduše a znovu posouvá kotouč jen do středního pásma.
07:49'
V úvodních minutách vypadá lépe hostující celek, který pozorně brání střední pásmo a více času tráví před brankou Švédska. Ovšem na první větší příležitost zatím čekáme.
07:09'
Eric O'Dell se nacházel na levé straně, ale u mantinelu ho dohrál Anton Lander, který kotouč vyvezl alespoň do středního pásma.
06:01'
Na modré čáře si střeleckou pozici dlouho hledal Mat Robinson, ovšem s ním jen neustále útočník Švédska. Právě jeho kanadský obránce trefil do nohy.
05:18'
Pontus Holmberg vytáhl hru do středního pásma, kde byl napadán a sál už neprošel. Zámořské mužstvo otočilo hru, ale také nic moc nepředvedlo.
04:31'
Na levém kruhu pro vhazování se nacházel Eric O'Dell, kterému trochu překážel spoluhráč. Jeho zakončení mířilo těsně nad ledem k první tyči, kde se nacházel připravený brankářův beton.
03:59'
Zakončením se od modré čáry prezentoval jeden z obránců Kanady, avšak Lars Johansson byl na správném místě a puk napodruhé zkrotil lapačkou.
03:29'
Švédsko do dnešního zápasu volilo žlutou sadu dresů a bude moci dostřídávat. Naopak Kanada se oblékla do černého, vraťme se na led.
02:44'
Jack McBain už naskočil na hrací plochu a okamžitě se zapojil do hry. Zatím sledujeme střetnutí, které se neustále přelévá ze strany na stranu.
01:29'
Kanada zachytil kotouč za vlastní brankou a vyhodila. Po chvíli se evropský celek vrátil do pásma, kde Henrik Tömmernes přihrával na levou stranu, avšak hostující brankář se stihl přesunout.
00:40'
Jonathan Pudas je v péči lékařů, jelikož jej Jack McBain trefil u mantinelu, když opouštěl útočné pásmo. Je tu přesilová hra Švédska, které může odskočit do vedení!
00:33'
Vyloučení v týmu Kanada (Jack McBain – 2 min., nedovolené bránění).
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Švédsko: Lars Johansson (Hellberg) – Fantenberg, L. Bengtsson, P. Holm, Folin, Pudas, Tömmernes (A), Hultström, Lennström – C. Klingberg, Lander (C), Bromé – F. Olofsson, Wallmark, Holmberg – Everberg, Linus Johansson, J. de La Rose – Friberg, Krüger (A), Nordström.
Trenér: Johan Garpenlov.

Kanada: Pasquale (Tomkins) – Power, M. Robinson, Wotherspoon, Noreau (A), Barberio, Demers, M. Ellis – Jack McBain, E. Staal (C), McTavish – C. Knight, Tambellini, Weal – Johnson, O'Dell, L. Ferraro – Winnik, Cracknell, Desharnais (A) – Ho-Sang.
Trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Bruggeman, Romasko – Hancock, Lazarev.
Ještě jednou vás vítám u dnešního přenosu, který startuje zhruba za třicet minut. Oba celky už oznámily sestavy, a tak se na ně za pár okamžiků podíváme.
Kanada

Mladý zámořský výběr si prošel mnohem těžší cestou, než jejich dnešní soupeř. Musel zvládnout jedno utkání navíc, které se ještě pro přilepšenou odehrálo včera. Bavit se o situaci ve skupině je pravděpodobně trochu zbytečné. Javorový list v ní dle údajů logicky nezvládl souboj s USA, kdy kdy kapituloval výsledkem 2:4. Nicméně osmifinále ani tak nezanechá příliš stop na týmu, protože jednoduše jsme viděli druhý souboj s Čínou. I přesto, že právě domácí hráči usilovně trápili, tak s přehledem končí. V síti museli lovit sedm branek, a proto ani dva góly extřineckého Coryho Kanea skoro nic neznamenaly. V brankovišti se zatím pravidelně střídá dvojice Edward Pasquale a Matt Tomkins, z nichž si lepší úspěšnost drží druhý zmíněný. Králem kanadského bodování je zcela s přehledem Adam Tambellini (3+4), jenž je dokonce v průběžném vedení celého šampionátu. Tým pod taktovkou Clauda Juliena by si velmi rád připsal cenný skalp, ovšem soupeř je více než jen těžký.
Švédsko

Mužstvo známé svou charakteristickou přezdívkou tři korunky si zatím na turnaji počíná poměrně jistě. Ve skupinové fázi dokázali přehrát Lotyšsko i Slovensko. Poslední boj s rivalem z Finska sice nezvládli po prodloužení, to ale rozhodně nic neznamenalo, jelikož jako nejlepší druhý tým ze všech postoupili též rovnou mezi nejlepší osmičku. Nutno zmínit, že jejich dosavadní výsledky jsou i trochu překvapivé, protože přeci jen nikdo by netipoval tyto nadstandartní výkony před počátkem prvního klání. Hlavní zbrání party okolo Jonathana Pudase je především velmi dobrá práce v defenzívě, o kterou se stará hlavně sebejistý brankář Magnus Hellberg. Dopředu to taková sláva není, i tak okupuje nejproduktivnější hráč Lucas Wallmark (4+0) pátou příčku celkového bodování. Výběr kouče Johana Garpenlöva by velmi rád zvítězil. Případný neúspěch totiž klidně může znamenat jeho konec na lavičce Skandinávců.
Zimní olympijské hry z čínského Pekingu v roce 2022, samozřejmě nabízejí i atraktivní hokejový turnaj mužů. V dnešním případě budeme svědky už čtvrtfinálového utkání, kde se spolu střetnou reprezentace Švédska a Kanady. Celým přenosem Vás povede Michal Luxa, jenž všechny zve ke sledování již od 14:10 SEČ. Příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.


Články odjinud