Mistrovství světa v ragby - Francie - USA -  ONLINE PŘENOS -  2. října 2019   09:45

Francie - USA

80'
Francie měla ještě v průběhu druhého poločasu problémy, když bylo skóre dlouho 12:9. Přesto ale nakonec závěr zápasu zvládla a vyhrála vysokým rozdílem 33:9.
80'
Lopez trafil i následnou střelu a konečnčný výsledek zápasu bude 33:9.
79'
Jefferson Poirot ještě v samém závěru protlačil míč na pátou pětku v zápase!
78'
Francouzi budou mít v závěru ještě možnost trestného kopu.
75'
Do konce zápasu chybí něco málo přes pět minut. Francouzi mají nyní otěže zápasu pevně ve svých rukou.
71'
Camille Lopez následně trefil do háčka i střelu a náskok Francie nyní narostl na 17 bodů.
70'
A další pětka a tentokrát už dokonce i s bonusovým bodem pro Francii! Pětku položil Baptiste Serin.
69'
Lopez následnou pohodovou střelu poslal přesně do určených míst a je to 19:9!
67'
Teď to byla důležitá chvíle pro Francii! Gael Fickou po velkém tlaku evropského týmu dokázal míč dotlačit na pětku a Francie opět vede výraznějším náskokem!
65'
MacGinty trefil a Amerika snižuje na 12:9! To je velké překvapení a závěr zápasu bude ještě dramatický.
64'
Míč si staví MacGinty.
63'
Francouzi mají nadále velké problémy. Teď tu bude dokonce trestný kop na hranici dvadvaceti metrů.
60'
Střídající Medard nyní dobrým kopem do autu získal pro Francii nějakých sedmdesát metrů.
58'
Hráči i trenéři Francie začínají být očividně nervózní. Náskok Evropanů není rozhodně nijak luxusní.
55'
Teď Američané hodně zahrozili a vše nakonec vyřešil až Raka, který dobře chytil nákop na vlastní polovinu.
53'
Také ve druhém poločase sledujeme zatím tuhý boj. Američané svou kůži zatím neprodávají lacino. Naopak Francouzi by potřebovali položit třetí pětku.
50'
Raka nyní položil třetí pětku Francie, avšak ta nakonec neplatí, protože přihrávce na Raku předcházel předhoz.
46'
Oba celky nyní kopaly, nakonec balon míč do zámezí kopl přibližně na polovinu hřiště Lopez.
45'
Picamoles nyní chtěl udělat vše pro to, aby položil pětku, byl ale nakonec zastavený a jelikož neuvolnil balon, Francie o balon přichází.
41'
Francouzi začali velmi aktivně a tlačí se do útoku.
Sledovali jsme rozhodně zajímavé ragby. Především Američané hrají zatím nad očekávání a i díky tomu je stav zápasu zatím 12:6.
Konec prvního poločasu.
40'
Již nám běží poslední minuta pravního poločasu.
38'
Oba týmy se nyní přetlačují o balon, hráči Francie asi sami nečekali, že to bude takto těžký zápas.
35'
První poločas spěje pomalu ke svému konci. Američané nadále velmi sympaticky drží s favoritem krok.
31'
Američané zvolili možnost kopat na háčko a MacGinty podruhé v zápase trefuje. Stav zápasu je 12:6!
29'
Iosefo se neohroženě vydal směrem k položení pětky a nakonec z toho byla velmi zajímavá a dramatická situace, kdy byli hráči USA prakticky metr od čáry. Nakonec svou akci nedotáhli, avšak po ofsajdu Francie budou nadále u míče.
26'
Ramos kopal na háčko z velkého úhlu a tentokrát netrefil! Skóre je tak 12:3 pro evropský tým.
24'
Alivereti Raka položil další pětku, když mu krásně balon do pravého křídla poslal Lopez!
23'
Davies nyní kopl balon do zámezí, avšak nadále jsou to hráči Francie, kteří jsou v tlaku.
20'
Američané se nakonec spokojili se střelou na háčko a MacGinty trefuje. Skóre je tak 7:3.
18'
Američané měli výhodu ofsajdu a i když ztratili balon, budou moci znovu rozehrát.
17'
Mlýn na straně Francie se nyní zbortil a balon tak získávají hráči USA.
15'
Ramos se dostal k míč a vydal se neohroženě středem pole. Přibližně na půlící čáře byl ale zastavený.
13'
Francouzi se ubránili a následně se vrhli do rychlého protiútoku. Jenže nakonec z této akce nic nebude a následuje mlýn ve středu pole.
10'
Teď je tu ofsajd Francie a Američané budou následně kopat do autu. Nyní jsou už blízko.
7'
Následně kopal na háčko Ramos a trefil – Francie tak vede v úvodu zápasu 7:0!
6'
Lopez krásným obloučkem překopl obranu soupeře a následně je tu první pětka dnešního zápasu!
3'
Francouzi předvedl první pěknou útočnou akci, pětku ale položit nakonec nedokázali.
Zápas začal. Výkop měli Američané.
Oficiality máme za sebou a utkání může začít.
Před startem zápasu přijdou samozřejmě na řadu státní hymny obou národů.
Hráči obou týmů nastupují na trávník stadionu Fukuoka Hakatanomori Stadium.
SESTAVY TÝMŮ
FRANCIE: Baille, Chat, Setiano, Le Roux, Gabrillagues, Iturria, Camara, Picamoles (K), Machenaud, Lopez, Huget, Fickou, Guitoune, Raka, Ramos.
Náhradníci: Guirado, Poirit, Slimani, Vahaamahina, Alldritt, Serin, Ntamack, Medard.

USA: Fry, Taufetee, Lamositele, Brakeley, Civetta, Lamborn, Germishuys, Dolan, Davies, Macginty, Iosefo, Campbell, Brache, Scully (K), Teo. Náhradníci: Fawsitt, Kilifi, Mullen, Peterson, Pinkelman, De Haas, Magie, Palamo.
Hezké středeční dopoledne. Již ve třičtvrtě na deset začne utkání skupiny C mezi Francií a USA. Velkým favoritem zápasu jsou Evropané, kteří budou chtít samozřejmě vyhrát co nejvyšším rozdílem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 09:45.