SESTŘIH: 20. kolo extraligy, HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov 2:4

Pro dnešní zápas je to ode mě vše. Loučí se Pavel Pelčák.
Dnešní utkání dopadlo daleko lépe pro hostující tým chomutovských Pirátů, kteří po dlouhém bodovém půstu z venkovních utkání si dnes zásluhou odvážejí plný počet bodů. Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni Roman Červenka (CHM) a Radim Bičánek (KVA).
59:05
Piráti právě vstřelili branku!
Při hře bez brankáře domácích neměl žádný problém ROMAN ČERVENKA zakončil do prázdné brány.
58:46
Na trestnou lavici jde Marek Tomica (CHM) za sekání.
58:33
Domácí budou hrát v šesti.
58:33
Domácí požádali o oddechový čas.
57:37
Chomutov předvádí kvalitní hru ve středním pásmu a nepouští domácí.
56:19
Chomutov kontroluje zápas a nepouští Karlovy Vary ke střele.
55:22
Utkání se dostává do nejvyšších obrátek. Oba týmy se snaží získat útočné pásmo na tenké hranici faulu.
54:33
K puku se za bránu hostů dostal Martin Bartek, který nedokázal přihrát najíždějícímu Radkovi Dudovi.
53:16
K velké příležitosti se znovu dostali hosté. Závorka však vše vychytal.
52:20
K puku se dostal Michal Vondrka, který při úniku na bránu nedokázal zakončit.
51:29
Chomutovští Piráti přestáli oslabení bez větších zásahů Strmeňě.
50:37
Domácí se velmi aktivně pustili do přesilové hry.
Při posuzování zákroku na Michala Gulašiho byl jeden z rozhodčí trefen lahví.
49:44
Mezi střídačkami byl nyní velmi tvrdě sražen Michal Gulaši. Na ledě je vidět krev.
49:21
Na dvě minuty je vyloučen za sekání vyloučen Brett Skinner (CHM).
48:50
Karlovarská obrana znovu chybuje a Chomutov se ocitl ve velké příležitosti znovu vstřelit branku. Brankář Závorka vše zachránil.
Dnešní utkání sleduje 4363 diváků.
47:45
Hosté se k puku skoro vůbec nedostávají. Karlovy Vary se tlačí do brány hostů co nejvíce můžou.
46:48
Zápas se začíná vyhrocovat. Před brankářem hostů se strhla mela, kterou museli zastavit až rozhodčí.
46:31
K velké příležitosti se dostal Michal Gulaši, který svojí střelou nedokázal překonat brankáře Strmeňě.
46:14
Vše je opět jinak. Po velké chybě Tomáše Rachůnka se k puku dostal ROMAN ČERVENKA, který při samostatném úniku překonal přesnou střelou do růžku. Asistence: Marek Tomica
45:35
Chomutov po inkasování gólu je jako opařený. V rozehrávkách a hře ve vlastní třetině neukazuje nejlepší výkon.
44:37
Po srovnání skóre se Karlovy Vary opět dostávají do vysokého tempa hry.
43:11
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Po nahrávce Jaroslava Kůse od modré dokázal PETR KOBLASA svojí prudkou střelu namířit přesně za záda brankáře Strmeňě. Asistence: Jaroslav Kůs
42:03
Ke střele se dostal Radek Duda, který po vhazování ihned namířil na brankáře Strmeňě.
41:34
Ke chybné rozehrávce se dostal David Květoň, který brankáře Závorku překonat nedokázal.
40:27
Ze začátku třetiny se puku ujmuli domácí.
40:01
Ve druhé třetině bylo k vidění po jednom gólu na obou stranách. Karlovy Vary předváděly velmi podobnou hru jako ve třetině předešlé a dokázali po kombinaci Rachůnka a Bičánka vstřelit gól. Chomutov předvedl lepší výkon než v první třetině a dokázal po hrubé chybě Závorky vstřelit druhý gól. Ke konci třetiny bylo vidět na obou vyčerpání. Třetí třetina začne přibližně v 17:10 a přinese velmi zajímavé rozuzlení utkání.
40:00
38:44
Domácí jsou po inkasování gólu velmi ochromeni.
37:29
Po vstřelení gólu Chomutova se hra aktivně nevyvíjí lépe ani pro jeden tým.
36:37
Po velké chybě Tomáše Závorky se k puku dostal ROMAN CHLOUBA, který se nejlépe zorientoval a zakončoval do prázdné brány. Bez asistence
35:03
Karlovy Vary po střelení gólu vypadají ,jako kdyby měly novou sílu do zápasu a intenzivně napadají hostující rozehrávku.
33:34
Po dlouhém tlaku před bránou hostů se k puku dostal Tomáš Rachůnek, který před modrou čáru přihrál RADIMU BIČÁNKOVI, který propálil vše co mu stálo v cestě až za Strmeňova záda. Asistence: Tomáš Rachůnek, Rudolf Huna
32:25
Chomutov čím dál tím více svírá karlovarskou obranu před Tomáše Závorku.
31:34
Dobrým obranným zákrokem zabránil Radim Bičánek v inkasování dalšího gólu.
30:38
Do samostatného úniku se dostal Tomáš Rohan, kterého však dostihla chomutovská obrana.
30:15
Na dvě minuty je vyloučen Radek Duda (KVA) za krosček.
29:32
Po chybách v rozehrávce na obou stranách hru zastavuje brankář Závorka, který zklidňuje hru před vlastní bránou.
27:58
K zakončení se po kombinaci Marosze a Rachůnka nedostal Rudolf Huna, který měl prostor ke střele, kterou nevyužil.
27:06
Tomica a Pospíšil se dostali do útočného pásma, kde je zastavila až Tomáš Závorka.
26:40
Ve druhé třetině jsou aktivnější Karlovy Vary, které mnohokrát ohrozili brankáře Strmeňě.
25:33
Po oddechovém času se k puku dostal Vladimír Sičák, který svojí střelou však nedokázal překonat brankáře.
25:04
Hosté požádali o oddechový čas.
24:53
K většímu tlaku se Karlovy Vary dostaly až po kvalitní hře Rudolfa Huny za bránou.
23:41
S pukem se domácí usadili v útočné třetině. Obrana Chomutova Karlovy Vary nepouští ke střele.
22:33
Až nyní se dostaly Karlovy Vary ke střele, kterou Petr Koblasa ohrozil brankáře hostů.
21:30
Karlovy Vary jsou nyní aktivnější na ledě. Chomutov se trápí přechodem přes střední pásmo, kde lépe brání karlovarští.
20:26
Začátek třetiny vypadá velmi podobně jako třetiny předchozí. Oba týmy soupeře spíše oťukávají, než aby nastavovali vysoké tempo hry.
20:01
V první třetině byl k vidění pouze jeden gól a to do karlovarské sítě. Karlovy Vary dnes zatím předvedly vynikající výkon v oslabení. Při hře v plném počtu se nijak neprokázaly jako lepší celek i přes větší držení puku. Za to hosté mohou být ve větší pohodě. I přes neúspěšnost v přesilových hrách dokázal Chomutov vstřelil branku. Druhá třetina začne přibližně v 16:20.
20:00
19:25
Až nyní se k puku dostali domácí, kteří se ihned vydali do útoku.
18:52
Chomutov se usadil v útočném pásmu a ohrožuje brankáře Závorku více než při přesilové hře.
18:32
17:58
Opět se k puku dostali domácí, kteří puk velmi rychle vyhodili.
17:05
V dnešním utkání Karlovy Vary ukazují, že hru v oslabení výrazně zlepšily. Hosté se ještě nedostali ani ke střele.
16:33
Na trestnou lavici jde Tomáš Bulík (KVA) za podražení ve středním pásmu.
14:57
Po střele Michala Vondrky nastavil VLADIMÍR RŮŽIČKA svojí hůl, kterou tečoval puk za záda Tomáše Závorky. Asistence: Michal Vondrka, Adam Jánošik
14:33
Až 30 vteřin před koncem přesilové hry se dokázali hosté usadit v útočném pásmu.
13:36
Karlovy Vary opakovaně vyhazují puk a napadají chomutovské hráče až za bránou hostů.
13:07
Na dvě minuty byl Martin Osmík (KVA) za držení hole před brankářem Strmeňem.
12:32
K dorážce před bránou se dostal Rostislav Marosz, který minul prázdnou bránou.
11:20
Po nedorozumění karlovarské obrany se do přečíslení dva na jednoho dostal Chomutov, kterého zachránil obránce Gorčík.
10:39
Na trestnou lavici jde po velké mele před brankářem Strmeňem David Kämpf (CHM) za hákování.
09:45
Ke konci přesilové hry Chomutova se puku ujal Rostislav Marosz, který přihrál Sebastianu Gorčíkovi, který samostatný únik neproměnil.
08:52
I přes důraznou hru Chomutova se Karlovým Varům podařilo vyhodit puk a vystřídat.
08:18
Hosté se v přesilové hře usadili v útočném pásmu.
07:46
Na trestnou lavici jde Sebastian Gorčík (KVA) za podražení .
06:51
Ve skvělé souhře se po Bartekově přihrávce ocitl Tomáš Bulík. Brankář Strmeň bez větších problémů střelu zachytil.
06:02
K nebezpečné dohrávce se dostali hosté, když nahozený puk na brankáře se snažili prostrkat až za záda Závorky. To se ale nepovedlo.
05:26
Chomutov se zmocnil puku v útočném pásmu, ale domácí obrana soupeře vůbec nepustila ke střele.
04:35
Hru po úniku Martina Bartka uklidňuje Jakub Sklenář, který získal útočné pásmo. Vhazuje se po Závorkově levici.
03:35
Velmi podobná situace se opakuje na druhé straně ledové plochy. Po vyražené střele do ochranné sítě se vhazuje po brankářově pravici.
02:43
Chomutov se úspěšně usadil v útočném pásmu a snaží se vymyslet příležitost, jak ohrozit brankáře Závorku.
01:57
Oba týmy ve hře nenastavují vůbec vysoké tempo hry.
01:19
Až nyní se ke střele dostal Štěpán Hřebejk, který nahazoval z modré čáry.
00:32
Chomutov po úvodu třetiny vypadá ochromeně. Karlovy Vary kvalitně brání střední pásmo a nepouštějí Chomutov vůbec před brankáře Závorku.
00:01
Piráti Chomutov Úterní odpolední utkání odehrají Piráti v Karlových Varech. Chomutovu se v posledních dvou venkovních zápasech v Pardubicích a Zlíně podařilo uhrát pouze jeden bod. V Karlových Varech budou tyto chyby nahradit a odvézt si plný počet bodů. Mezi nejlepší hráče Pirátů Chomutov patří Roman Červenka s 18 body (7+11), Michal Vondrka s 10 body (6+4) a Tomáš Pospíšil také s 10 body (5+5).
HC Energie Karlovy Vary V úterním utkání se Karlovy Vary střetnou s Piráty z Chomutova. Karlovarští půjdou do utkání po čtyřech zápasech se ziskem celkem 10 bodů. I přes velký zisk bodů v posledních zápasech Karlovy Vary zůstávají na 13. místě. Mezi nejlepší hráče Karlových Varů stále patří Rostislav Marosz s 18 body (7+11), Tomáš Rachůnek s 15 body (2+13) a Radek Duda s 12 body (5+7).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.