Sjezdové lyžování - Kombinace mužů, 2. kolo, Bormio -  ONLINE PŘENOS -  29. prosince 2019   14:15

Mattia Casse (ITA) DNF
39'
Stefan Hadalin (SLO) jede jako poslední. Na prvním mezičase byl 29. Následně 28. Jeho celkový čas je 2:38.10
38'
Stefan Babinsky (AUT) si nevedl příliš dobře.Do cíle vinou chyby nedojel.
37'
Jan Zabystřan (CZE) jediný český zástupce. Jeho výsledná čas je 2:38.06 a 19. místo.
36'
Gilles Roulin (SUI) jde na průběžné devatenácté místo. Čas 2:38.18.
34'
Victor Muffat-Jeandet (FRA) si výrazně ve druhé polovině tratě vylepšil své postavení. Dojel jedenáctý s časem 2:36.21.
33'
Florian Schieder (ITA) dojel v čase 2:39.08 a jde na jednadvacátou pozici.
32'
Mattias Rönngren (SWE) dojel 20. Čas 2:38.77.
31'
Maxence Muzaton (FRA) začíná poslední desítku závodníků druhého kola. Chyboval, závod nedokončí.
30'
Luke Winters (NOR) tento závod nedokončí, chyboval.
29'
Florian Loriot byl na prvním mezičase 20. Následně se propracoval na čtrnáctou pozici. Čas 2:37.20.
28'
Boštjan Kline (SLO) rovněž závod nedokončí.
27'
Alexander Prast (ITA) chyboval a závod pro něj předčasně končí.
26'
Pavel Trichičev (RUS) dojel na sedmé pozici, čas 2:35.17.
25'
Johannes Strolz (AUT) na druhém mezičase chyboval, závod pro něj předčasně končí.
24'
Justin Murisier (SUI) byl na druhém mezičase desátý a ještě se pokoušel své postavení vylepšit. To se mu podařilo až na osmou pozici. Čas 2:35.51.
23'
Klemen Kosi (SLO) jede jako třiadvacátý. Na prvním mezičase byl dvacátý, na druhém si o pět míst polepšil. V cíli je ještě o tři místa lepší.
22'
Brodie Seger (CAN) jede jako dvaadvacátý. Po něm bude následovat televizní přestávka. Jde na průběžné na 19. místo s časem 2:43.81.
21'
Stefan Rogentin (SUI) byl na prvním mezičase šestnáctý. Následně si vylepšil pozici až na třinácté místo. Jeho výsledný čas je 2:36.91. Jde na jedenácté místo.
20'
Bryce Bennett (USA) dojel 12. Čas 2:38.05.
19'
Blaise Giezendanner (FRA) dojel na šestnácté pozici. Jeho čas je 2:42. 78.
18'
Kjetil Jansrud (NOR) byl na druhém mezičase desátý. Jako celkový čas je 2:35.67 a jde na osmou pozici.
17'
Riccardo Tonetti (ITA) byl na prvním mezičase jedenáctý, na druhém se dostal až na pátou pozici. Jeho čas je 2:34.43 a jde na 4. místo.
16'
Miha Hrobat (SLO) na prvním mezičase chyboval a závod pro něj předčasně končí.
15'
Ryan Cochran-Siegle (USA) jede jako patnáctý a po něm bude televizní přestávka. Jeho čas je 2:334.89 a jde na čtvrtou pozici.
14'
Romed Baumann (GER) se dostal do cíle v čase 2:36.53 a jde na průběžné sedmé místo.
13'
Niels Hintermann (SUI) byl na druhém mezičase desátý. Nakonec se v cíli dostal díky času 2:38.52 na devátou pozici.
12'
Alexis Pinturault (FRA) neměl dobrý začátek, ale na druhém mezičase se dostal na první místo, které se udržel. Čas 2:32.56.
11'
Guglielmo Bosca (ITA) se ve druhém kole představí jako dvanáctý. Na prvním mezičase byl devátý, na druhém rovněž. Jeho čas je 2:39.79 a jde na deváté místo.
10'
Daniel Danklmaier (AUT) byl na prvním mezičase osmý. Na druhém si své postavení o něco vylepšil. Nakonec je z toho šestá pozici a čase 2:37.90.
9'
Martin Čater (SLO) se stane druhým závodníkem, který chyboval a do cíle nedojede.
8'
Loïc Meillard (SUI) jel velmi dobře a jeho výsledný čas je 2:33.12 a se ztrátou 0.05 jde na druhou pozici za Nora.
7'
Matthias Mayer (AUT) chyboval a závod pro něj předčasně končí.
6'
Gino Caviezel (SUI) ze Švýcarska jel jako šestý. Neměl dobrý první mezičas, na druhém si jízdu vylepšil. Jeho čas je 2:35.22 a třetí místo.
5'
Urs Kryenbühl (SUI) dojel jako zatím druhý nejpomalejší. Čas 2:38.37.
4'
Nils Allegre (FRA) neměl dobrý začátek, ale dostal se na druhou pozici, na které také dojel. jeho čas je 2:34.93.
3'
Vincent Kriechmayr (AUT) si nevedl špatně, dojel v čase 2:36.28 a jde na průběžné druhé místo.
2'
Dominik Paris (ITA) jel ve druhém kole jako druhý, na prvním mezičase byl sice první, ale pak se dostal do červených čísel. Jeho čas je 2:39.53 a jde na druhou pozici.
1'
Aleksander Aamodt Kilde (NOR) jel jako první a jeho výsledný čas po druhém kole je 2:33.07.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky sjezdového lyžování. Ve 14 hodin začíná v Bormiu 2. kolo kombinace mužů, do kterého postoupí jezdci z prvního kola.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 14:15.