Sjezdové lyžování - Slalom mužů, 2. kolo, Wengen -  ONLINE PŘENOS -  19. ledna 2020   13:15

Pinturault, Vinatzer, Popov a Philp druhé kolo nedokončili
Vítězem dnešního slalomu se tedy stál Clement Noel, který opanoval i první kolo! Za ním končí Henrik Kristoffersen a třetí příčku si vybojoval Rus Chorošilov.
Závod skončil!
1'
Clement Noël se vydal do druhého kola jako vítěz kola prvního! Francouz měl k dobru náskok šestasedmdesáti setin, který udržel a vítězí!
2'
Henrik Kristoffersen z Norska chyboval jen jednou ve spodní části a je o čtyři desetiny první!
3'
Marco Schwarz ztratil osm setin a je až pátý!
4'
Alexis Pinturault chyboval a nedostal se do cíle.
5'
Ramon Zenhäusern hodně chyboval ve spodní pasáži a dojel se ztrátou sedmi setin třetí!
6'
Loïc Meillard ze Švýcarska měl na domácí sjezdovce o motivaci postaráno. Domácí závodník však dojel až šestý.
7'
Sebastian Foss-Solevåg z Norska zajel zajímavou jízdu a jde o dvě setiny na druhou pozici!
8'
Tanguy Nef jel první polovinu tratě na úrovni Yuleho. Ve spodní pasáži však ztratil a je třetí!
9'
Aleksandr Chorošilov také hodně rychle přišel o svůj náskok. Ruský bohatýr zabral ve spodní pasáži a vede o sedm setin!
10'
Victor Muffat-Jeandet měl na vedoucího Yuleho náskok jen dvě setiny. Francouz ztrácel ve spodní pasáži a dojíždí šestý.
11'
Giuliano Razzoli začal ztrácet hned na prvním mezičasu. Italský závodník se pral se sněhem a dojel do cíle na třetí pozici.
12'
Daniel Yule opanoval poslední dva slalomy. Dnes se mu první kolo úplně nepovedlo. Ve druhém zatím vede o třicet tři setin.
13'
Stefan Hadalin měl nepříliš dobré podmínky na trati. Za hustého sněžení chyboval a nebude mezi nejlepšími.
14'
Simon Maurberger měl problémy s projetím jedné dvojbrány a dojíždí až dvanáctý.
15'
Manuel Feller měl na prudkém svahu velké problémy, ztratil na posledním mezičasu a do cíle dojel devátý.
16'
Dave Ryding na prvních mezičasech držel náskok z prvního kola. Poté ale přišly drobné chyby a Ryding spadl na páté místo.
17'
Jonathan Nordbotten nabral ztrátu na třetím mezičasu. Norský lyžař dojíždí až třetí.
18'
Albert Popov z Bulharska vlétl příliš rychle do jedné z branek a vypadává.
19'
Filip Zubčič se dostal do druhého kola se startovním číslem 47! Chorvat nabral ztrátu ve spodní pasáži a je pátý.
20'
Sandro Simonet také vyrobil hrubou chybu a propadne se pořadím. Aktuálně je až devátý.
21'
Linus Strasser z Německa byl minulý týden Adelbodenu skokanem druhého kola. Dnes německý závodník ve druhém kole ztrácel, hodně chyboval ve spodní pasáži a je čtvrtý.
22'
Jean-Baptiste Grange už ve Wengenu vyhrál před dvanácti lety. Francouzský lyžař nyní udržel náskok a vede o dvě desetiny.
23'
Anton Tremmel začal ztrácet v prostřední pasáži sjezdovky a dojel do cíle se ztrátou osmi desetin pátý.
24'
Alex Vinatzer během druhého kola navyšoval svůj náskok, ale ani on do cíle nedojel.
25'
Reto Schmidiger také nabral během druhého kola velkou ztrátu a jde až na pátou pozici.
26'
Trevor Philp přejel jednu z branek, musel se vracet a znovu rozjet své lyže. Philp navíc ve spodní části vypadl.
27'
Fabio Gstrein z Rakouska také zajel velmi dobrou jízdu a jde o dvě desetiny do čela.
28'
Leif Kristian Nestvold-Haugen startoval do druhého kola s náskokem pěti setin. Norský závodník se v jedné brance svezl na patách lyží, ale přesto vede o 33 setin.
29'
Jung Dong-hyun měl náskok jediné setiny, jenže udělal několik chybiček a jde na druhé místo třináct setin za Digrubera.
30'
Marc Digruber se vydal jako první na trať druhého kola. Rakušan se s náročnou tratí popasoval dobře a stanovil čas 1:48.39.