Sjezdové lyžování - Slalom mužů, 2. kolo, Záhřeb -  ONLINE PŘENOS -  5. ledna 2020   17:40

Slalom mužů, 2. kolo, Záhřeb

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
29. Giuliano Razzoli (ITA) +2,86
Vítězem slalomu v Záhřebu se stal Francouz Clement Noel, který s časem 1:57,14 porazil všechny své konkurenty. Nejvíc se mu dokázali přiblížit Švýcar Zenhausern, jenž skončil druhý, a Ital Vinatzer, který bere třetí příčku.
Závod skončil.
1'
Ramon Zenhausern ze Švýcarska měl na startu náskok 27 setin, ale postupně o něj přicházel. Ještě na posledním mezičase vedl o 3 setinky, ale v cíli je nakonec druhý za Noelem o 7 setin.
2'
Rakušan Michael Matt závod nedokončil, jako vůbec první ve druhém kole.
3'
Linus Strasser z Německa v cíli naopak ztrácí 71 setin a propadá se až na šestou příčku. Stupně vítězů z toho nebudou.
4'
Dalším na startu byl Clement Noel, který měl náskok 55 setin. Ten dokázal postupně na mezičasech navyšovat až na 62 setin, díky čemuž mu nemuselo vadit ani hůře projetá spodní pasáž trati. S náskokem 29 setin jde do vedení!
5'
Manfred Mölgg, velezkušený slalomář, v cíli bere průběžné páté místo.
6'
Švéd Andre Myhrer atakoval Vinatzerův čas a zaostal za ním jen o pouhou jednu desetinu.
7'
Manuel Feller z Rakouska ztrácí v cíli 86 setin sekundy a propadá se na sedmé místo.
8'
Skvělá jízda Alexe Vinatzera, který se s časem 1:57,43 dostal na první místo závodu!
9'
Simon Maurberger zaostal za vedoucím Marchantem o 7 desetin.
10'
Slovinec Žan Kranjec startoval s náskokem 49 setin, ale v cíli je až jedenáctý se ztrátou 87 setin.
11'
Fabio Gstrein z Rakouska se propadl na deváté místo. Belgičan Marchant dál stoupá pořadím.
12'
Victor Muffat-Jeandet se ztrátou 66 setin padá na průběžné šesté místo.
13'
Lucas Braathen se řadí na druhou příčku se ztrátou 14 setin.
14'
Alexis Pinturault rovněž nesesadil z prvního místa Belgičana Marchanta, na něhož ztratil 48 setin.
15'
Stefan Hadalin se propadá pořadím na průběžnou pátou příčku se ztrátou 79 setin.
16'
Alexandr Chorošilov z Ruska nedokázal s tratí druhého kola úspěšně zápolit a ztratil na čelo 94 setin.
17'
Hodně nepovedený slalom předvedl Daniel Yule. Švýcar ztrácí přes vteřinu a půl a je až dvanáctý.
18'
Jean-Baptiste Grange v cíli ztrácí 77 setin a je čtvrtý. Nadále vede Belgičan Marchant.
19'
Ištok Rodeš z Chorvatska ztrácí v cíli 1,15 sekundy a je až na devátém místě.
20'
Armand Marchant z Belgie ukázal své slalomářské schopnosti a s náskokem přes půl vteřiny jde do čela závodu!
21'
Henrik Kristoffersen do cíle dorazil se ztrátou 34 setin na čtvrté pozici.
22'
Marco Schwarz, rakouský slalomář, zvládl trať druhého kola projet zatím nejrychleji. Dostává se do vedení o 15 sekund.
23'
Tanguy Nef nepředvedl příliš povedené druhé kolo, propadá se pořadím na pátou příčku.
24'
Brit Dave Ryding se řadí za vedoucího Nora se ztrátou 18 setin.
25'
Ještě rychlejší byl Nor Sebastian Foss-Solevaag, jenž jde do vedení o 31 setin.
26'
Erik Read sesadil Haugana z čelní pozice, když ho porazil o 1 desetinu.
27'
Tommaso Sala měl po celou jízdu zelené mezičasy, tedy byl rychlejší než Haugan. Až v cíli se propadl za něj, když zaostal o 17 setin.
28'
Luke Winters ze Spojených států byl jen o 4 setiny rychlejší než Razzoli. Oproti Hauganovi také ztrácí přes sekundu.
29'
Giuliano Razzoli oproti norskému slalomáři zaostal o 1,28 sekundy. Nepovedené druhé kolo.