Skoky na lyžích  - Muži HS140, Zakopané -  ONLINE PŘENOS -  26. ledna 2020   16:00

Muži HS140, Zakopané

1'
Dawid Kubacki (POL) dostal za 133 metrů celkem 287,8 bodu a bere třetí místo! Dva Poláci tak končí na stupních vítězů!
1'
Dawid Kubacki skočil jen 133 metrů a dnes nevyhraje!
1'
Dnes je jasné, že vyhraje Polák. Nahoře je jen Polák Kubacki.
2'
Stephan Leyhe (GER) skočil 134 metrů, celkem má 286,5 bodů a je třetí.
3'
Kamil Stoch (POL) skočil daleko a do telemarku. Skočil 140 metrů, získává 295,7 bodů a vede!
4'
Stefan Kraft (AUT) skočil 138 metrů, získal 290,6 bodů a bezpečně s osmibodovým náskokem vede.
5'
Ryoju Kobajaši (JPN) skočil 134 metrů a dostává málo bodů. Má jen 277,6 bodů a je těsně až třetí!
6'
Velké překvapení prvního kola Daniel Andre Tande (NOR) skočil 124 metrů, má 261,1 bodů a je osmý. Koudelka je aktuálně 12.
7'
Piotr Žyla (POL) skočil 131 metrů a posouvá se s 274,8 body na třetí místo.
8'
Philipp Aschenwald (AUT) skočil také jen 130 metrů, celkem má 272,7 bodu a je třetí. Stále vede Geiger (GER) před Lindvikem (NOR).
9'
Peter Prevc (SLO) skok pokazil, skočil jen 130 metrů, celkem má 271,3 bodu a je třetí.
10'
Karl Geiger (GER), lídr Světového poháru, skočil 136 metrů, celkem má 282,4 bodů a vede!
Koudelka skončí nejhůře sedmnáctý. Nahoře je poslední desítka skokanů.
11'
Marius Lindvik (NOR) skočil skvělých 137,5 metru, má 278,1 bodu a vede! Koudelka je sedmý.
12'
Německý mladíček Constantin Schmid skočil 133,5 metrů, získal 269,8 bodu a vede! Měl velký náskok z prvního kola a udržel ho.
13'
Pius Paschke (GER) skočil 132,5 metru a přidal pěkný telemark. Získal 260,2 bodu a je druhý.
14'
Daniel Huber z Rakouska skočil 129 metrů a má 255,7 bodů a je o necelý bod za Romanem Koudelkou. Ten je teď čtvrtý.
15'
Johan Andre Forfang (NOR) skočil 129,5 metrů a získal 257,5 a je o 9 desetin bodu před Koudelkou.
16'
Dajki Ito (JPN) skáče 129 metrů a připisuje si 254,7 bodu. Ito je pátý! Koudelka se drží na třetím místě.
17'
Robert Johansson (NOR) skočil 131,5 metrů a má 258,2 bodu a je těsně druhý před Romanem Koudelkou.
18'
Markus Eisenbichler (GER) skočil 136 metrů a vede! Má celkem 265,5 bodů.
19'
Domen Prevc (SLO) skočil 127 metrů a má 246,6 bodu a spolu s J. Satoem z Japonska se dělí o 4. místo.
20'
Jukija Sato (JPN) skočil 127 metrů, celkem má 246,6 bodu a je čtvrtý. Koudelka bude v první dvacítce.
Odskákalo prvních deset skokanů a Roman Koudelka zatím na prvním místě.
21'
Vladimir Zografski (BUL) skočil 126 metrů, má 239,8 bodů a je 5. Koudelka se nejméně o jedno místo ve druhém kole posune.
22'
Roman Koudelka skočil 131 metrů a získal 256,6 bodu a o tři desetiny bodu vede!
23'
Timi Zajc (SLO) skočil 123 metrů a získal 238,3 bodů. Je čtvrtý.
23'
24'
Michael Hayböck (AUT) skočil 133 metrů, celkem má 256,3 bodu a vede!
25'
Jevgenij Klimov (RUS) skočil 127 metrů a získal celkem za obě kola 242,3 bodu. Klimov je druhý.
26'
Robin Pedersen (NOR) skáče 122 metrů, celkem má 228,2 bodů a je poslední.
27'
Anže Lanisek (SLO) – 125,5 metru a 233,2 bodu, je poslední.
28'
Keiči Sato (JPN) – 133 metrů a celkem 249,8 a jde do vedení.
29'
Jan Hörl (AUT) – 127 metrů, celkem 236,1 bodu a je druhý.
30'
První skáče Fin Antti Aalto. 127 metrů a celkem 236,7 bodů.
Začíná druhé kolo.
První kolo skončilo. Z českých skokanů se dostal do druhého kola pouze Roman Koudelka, který skončil po prvním kole 22. Štursa (34.) s Poláškem (40.) a Sakalou (45.) skončili v poli poražených.
50'
Němec Karl Geiger skočil 134 metrů a po prvním kole bude 10.
49'
Rakušan Stefan Kraft si zapsal 136 metrů.
48'
Ryoju Kobajaši (JPN) skočil 136 metrů a je čtvrtý!
47'
Dawid Kubacki (POL) předvedl skvělý skok! Skočil 140 metrů, dostal 148,2 body a vede!
46'
Marius Lindvik (NOR) skočil 132 metrů a dostal 132,7 bodu. Je sedmý.
45'
Polská hvězda Kamil Stoch doskočil na 137,5 metru a dostal 143,4 bodu! Aktuálně druhé místo!
44'
Daniel Andre Tande (NOR) skáče 134,5 metru (138,8 bodu) a je druhý.
43'
Philipp Aschenwald (AUT) skočil 136 metrů a dostal 138,2 bodu a jde před P. Prevce.
42'
Peter Prevc (SLO) skočil 135 metrů! Dostal 137,2 bodu a je třetí!
41'
Johann Andre Forfang (NOR) skáče 129 metrů (126 bodů) a je na konci první desítky.
Aktuálně to vypadá, že Vojtěch Štursa relativně těsně nepostoupí do druhého kola.
40'
Anže Lanisek (SLO) zaznamenal 124 metrů, ale jen 115,7 bodu. Bude to stačit těsně na postup.
39'
Jukija Sato (JPN) skáče 127 metrů a s přehledem postupuje.
38'
Stephan Leyhe (GER) skáče dokonce 139 metrů, nejvíce dnes. Získal 144 bodů a dostává se na první místo!
37'
Piotr Zyla (POL) skáče 134 metrů a se 138,6 body a v tuto chvíli vede!
36'
Daniel Huber (AUT) skočil 130,5 metru a dostává se před Johanssona.
35'
Robert Johansson (NOR) skáče 128,5 metru a je čtvrtý.
34'
Constantin Schmid (GER) skáče 133 metrů a získává 132 bodů. Máme nového vedoucího závodníka!
33'
Dajki Ito (JPN) skočil 129,5 metru, za které obdržel 125 bodů. Aktuálně je druhý.
32'
Gregor Schlierenzauer (AUT) skočil 121,5 metru, ale dostává jen 111,8 bodu a nemá jistotu postupu do druhého kola.
31'
Timi Zajc (SLO) skočil 125,5 metru, o tři metry více než Koudelka, ale dostává nízké body a v celkovém pořadí je až za ním.
30'
Domen Prevc ze Slovinska skočil 124,5 metru a jer třetí. Koudelka je aktuálně pátý.
29'
Killian Peier ze Švýcarska skočil 118,5 metru a nemá jistotu postupu do druhého kola.
28'
Jan Hörl z Rakouska skočil 121,5 metru a je 12.
27'
Němec Pius Paschke skáče 126,5 metru a dostává se do vedení!
26'
Roman Koudelka předvedl 122,5, za které dostal 119,5 bodu. Aktuálně to znamená skvělé třetí místo a jistotu postupu do druhého kola!
25'
Michael Hayböck z Rakouska skočil 122,5 metru a postoupí do druhého kola.
24'
Markus Eisenbichler (GER) skáče skvělých 125 metrů! Němec se dostává do vedení!
23'
Junširo Kobajaši skáče jen 111,5 metru a s ním to vypadá ohledně postupu špatně.
22'
Švýcar Simon Ammann skočil 114,5 metru a je na konci druhé desítky.
21'
Rus Jevgenij Klimov skáče 121,5 metru a je osmý.
20'
Nor Robin Pedersen skáče 120 metrů a s přehledem se posunuje mezi nejlepší a uvidíme ho ve druhém kole.
19'
Cene Prevc (SLO) skáče 116 metrů a bude na hraně postupu.
18'
Keiči Sato (JPN) předvedl výborný skok 121 metrů a už teď je jisté, že se kvalifikoval do druhého kola.
17'
Richard Freitag (GER) skočil 108,5 metru. To je hodně málo.
16'
Rok Justin předvedl v silném zadním větru 116,5 metrů a je sedmý.
15'
To 116 metrů Macieje Kota se zdá být hodně málo.
14'
Antti Aalto skáče 120 metrů a usiluje o postup.
13'
Viktor Polášek skáče 118,5 metrů, ale prohrává s Američanem o 2 desetiny bodu.
12'
Kevin Bickner se 118 metry bude spíš končit v prvním kole.
11'
Vladimir Zografski skočil 126 metrů a střídá Švýcara na čele!
10'
Gregor Deschwanden pronikl do průběžného vedení o 1 desetinu bodu před Štursu!
9'
Sergej Tkačenko při přípočtu 9,4 bodů skáče 116 metrů a jde na čtvrté místo.
8'
Dominik Peter v sílícím zadním větru skočil jen 105 metrů a končí.
7'
Se 115,5 metry nemůže být Sergej Trofimov moc spokojený.
6'
Fin Jarkko Maatta skáče 121 metrů, ale připisuje jen 3,9 bodů za vítr. Je proti za Štursou na druhém místě.
5'
Filip Sakala se řadí na třetí příčku. Skočil 116 metrů a připisuje 5,9 bodů za vítr.
4'
Rus Nazarov zapisuje 113 metrů.
3'
Kazach Muminov skáče jen 108 metrů.
2'
Před skokem Vojtěcha Štursy zadní vítr ještě zesílil. Skok dlouhý 121 metrů s přípočtem 8,4 bodů. První místo.
1'
Aleksandr Zniszczol v zadním vánku skáče 121,5 metrů, solidní skok.