WTA Praha -  ONLINE PŘENOS -  Natalia Vichljancevová : Kateřina Siniaková - 3. května 2017   11:10

6

Kateřina Siniaková musela tento zápas otáčet, ale to zvládla a postupuje do čtvrtfinále, kde se utká s lepším z dvojice Hradecká/Strýcová. Já se Vám ještě jednou omlouvám za technické problémy, které tento přenos provázely. To by bylo z mé strany všechno, já se s vámi loučím, přeji vám příjemný zbytek středečního dne a u dalšího tenisu zase někdy na počtenou.
Konec zápasu
4:6
Je konec! Kateřina Siniaková si musela tento mečbol vybojovat a to se také povedlo a slaví postup do dalšího kola tohoto turnaje.
15-40
Velká chyba Rusky, Kateřina Siniaková má dva mečboly!
15-30
Výborný servis a výborná délka druhého úderu. Vichljancevová posílá míček do zámezí.
15-15
Opět delší výměna na jejímž konci byl vítězný úder české hráčky.
15-0
Je to obrovská dřina pro českou hráčku, která si na první fiftýn v tomto gemu musí ještě počkat.
4:5
Konec přestávky, podávat bude Kateřina Siniaková.
4:5
Kateřina Siniaková bude v následujícím gemu servírovat na konec tohoto zápasu.
4:5
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5
Čistá hra pro Vichljancevovou, která snižuje na rozdíl jednoho gemu.
40-0
Nepovedený kraťas české hráčky. Ruská tenistka má k dispozici tři gemboly.
30-0
Pomalejší, techničtější údery na ruskou hráčku neplatily. Vichljancevová odskakuje na dva fiftýny.
15-0
Vichljancevová začíná tento gem výborně, kvalitním servisem na tělo Siniakové.
3:5
Natalia Vichljancevová končí tento gem nepřesným úderem do sítě. Siniaková je jeden gem od zisku tohoto zápasu!
15-40
Tento gem ovšem zdaleka nekončí, protože Ruska zatlačila na svou soupeřku a dotlačila ji k chybě.
0-40
To je nádhera! Siniaková má tři gemboly na zisk tohoto svého gemu.
0-30
Kateřina Siniaková přilepila svůj forhend přímo do růžku, Vichljancevová nedokázala tento úder stáhnout opět do kurtu.
0-15
Siniaková musela hrát přes své druhé podání, ale to ji nedělalo problém ukončit tuto výměnu vítězným úderem.
3:4
3:4
Ruska zvládla závěr výměny s velikým přehled a snižuje stav tohoto setu na 3:4.
40-15
Vichljancevová si připisuje další eso v tomto zápase.
30-15
Natalia Vichljancevová se pere o zdramatizování tohoto utkání a odskakuje do mírného vedení.
15-15
Ovšem druhý return české hráčky je o poznání lepší.
15-0
Výborný servis ruské hráčky, na který ta česká odpověděla pouze returnem do autu.
2:4
Skvělý servis od české hráčky, která získává svůj servis a vede ve třetí sadě 4:2.
15-40
Česká hráčka ukázala kratší míček, který soupeřku rozhodil. Vichljancevová poslala míček do autu.
15-30
Siniaková nám předvedla vynikající forhend, který byl v tomto případě vítězný!
15-15
Nepřesný úder české hráčky končí až u diváků. Vichljancevová má tento fiftýn doslova zadarmo.
0-15
Vichljancevová se snažila dostat do výměny razatní hrou, která ji vzápětí nevyšla.
2:3
Natalia Vichljancevová získala po své přestávce na ošetření dva gemy a snížila své manko narozdíl jednoho gemu.
40-30
Jenže to se prozatím ještě nestane. Vichljancevová má gembol na snižení.
30-30
Kateřina Siniaková se pere, snaží se získat vedení opět o tři gemy.
30-15
Vichljancevová musela hrát přes své druhé podání, ale to ji nedělalo problém získat fiftýn na svou stranu.
15-15
Nečekaný odskok míčku překvapil českou hráčku, která posléze odehrála míček do autu.
0-15
Ovšem ani ruská hráčka nezačala vlastní gem dobře, Siniaková vede.
1:3
Míček končí v autu, Siniaková si neudržela svůj vlastní servis, proto ruská hráčka snižuje vedení své soupeřky na rozdíl dvou gemů.
40-30
Vichljancevová umístila svůj forhend velmi dobře a má brejkbol!
30-30
Siniaková se snažila dostat do útoku, ale poté přišel nepovedený úder, který skončil na pásce.
15-30
Siniaková si připisuje další vítězný míček. Vichljancevová má zřejmě problémy s pohybem.
15-15
Vzápětí ovšem přidává povedený úder na základní čáru a získává první fiftýn.
15-0
Siniaková začíná vlastní servis nepovedeným úderem mimo dvorec.
0:3
0:3
Natalia Vichljancevová si vyžádala na lavičku svou lékařku. Zdá se, že ruská hráčka má něco se stehením svalem.
0:3
0:3
Sen se stal skutečností. Míček z ruské rakety končí v autu. Kateřina Siniaková se ujímá vedení 3:0 ve třetím setu.
30-40
Šance na brejkbol začíná až v tuto chvíli. Uvidíme, jak s ní česká hráčka naloží.
30-30
Jenže na český brejkbol si musíme počkat, protože ruská hráčka pokračuje ve velmi přesné hře.
15-30
Vichljancevová působí velice odevzdaně, Siniaková si pomalu, ale jistě míří za dalším brejkbolem.
15-15
Ovšem vzápětí přichází nepřesný ruský úder, který dává šanci vyniknout české hráčce.
15-0
Vichljancevová nám předvedla velmi přesný úder na základní čáru, který slaví zisk fiftýnu.
0:2
Ruský return končí na pásce. Siniaková slaví velmi jednoduché potvrzení brejku z prvního gemu třetí sady.
0-40
Skvělý tenis z obou stran, ale vítězem této výměny je česká hráčka.
0-30
Kateřina Siniaková si připisuje další vítězný úder. Ruská hráčka momentálně je jako by stále v šatně.
0-15
Vichljancevová vyhodila míček mimo kurt, proto jde první fiftýn na stranu české hráčky.
0:1
Míček skončil po úderu ruské hráčky v autu. Siniaková si hned v úvodu třetí sady bere podání své soupeřky.
30-40
Kateřina Siniaková má opět v úvodu setu brejkbol.
30-15
Siniaková si připisuje nevynucenou chybu.
15-15
Kateřina Siniaková pokračuje ve skvělém tenisu ze druhé sady a ujímá se vedení v tomto gemu.
15-0
Ovšem její druhý úder je o něco lepší a získává svůj první fiftýn.
0:0
Natalia Vichljancevová začíná třetí set nepřesným úderem, který skončil na síti.
0:0
Konec přestávky, podávat bude Natalia Vichljancevová.
0:0
Natalia Vichljancevová si vyžádala pauzu na toaletu a odchází z kurtu. Naopak česká hráčka si žádá přítomnost trenérky na lavičce!
0:0
4:6
A hned první setbol je úspěšný! Kateřina Siniaková zvítězila ve druhém setu 6:4 a o vítězi tohoto zápasu rozhodne třetí sada.
15-40
Kateřina Siniaková vede 40:15 a má dva setboly! Vynikající práce od této šikovné české hráčky.
15-30
Vichljancevová drží své naděje na úspěch v tomto gemu a přidává skvělý úder.
0-30
Česká hráčka pokračuje v nastaveném trendu a vede 30:0!
0-15
Kateřina Siniaková podává na vítězství v tomto setu a začíná skvělým servisem.
4:5
4:5
4:5
Skvěle! Kateřina Siniaková se ve druhé sadě ujímá vedení 5:4 a po krátké přestávce bude podávat na vítězství ve druhé sadě.
30-40
Natalia Vichljancevová si připisuje další dvojchybu, která dává šanci brejkbolu české hráčce.
30-30
Ovšem tento kratší míč byl pro českou hráčku úspěšný a srovnává stav tohoto gemu.
30-15
Tento český kraťas byl opravdu krátký a hlavně nepřesný. Fittýn míří na stranu Vichljancevové.
15-15
Vichljancevová předvedla servis na tělo, který česká hráčka odvrátila mimo dvorec.
0-15
Tentokrát pomohlo české hráčce opět prasátko.
4:4
Po velmi pěkné tenisové přestřelce slaví ruská hráčka zisk tohoto gemu a srovnává stav druhého setu na 4:4.
40-30
Natalia Vichljancevová má k dispozici brejkbol po nepřesném úderu ze strany české hráčky.
30-30
Vzápětí ovšem přichází česká dvojchyba.
15-30
Výborný a hlavně přesný úder české hráčky, která se opět dostává do mírného vedení v tomto gemu.
15-15
Vzápětí si ruská hráčka připsala nevynucenou chybu.
15-0
Natalia Vichljancevová si počkala na tuto smeč, kterou získává první fiftýn v tomto, osmém gemu druhé sady.
3:4
3:4
40-40
Kateřina Siniaková se snažila, ale neúspěšně. Vichljancevová si drží svůj servis a snižuje na 3:4.
A-40
Ruská hráčka otáčí průběh svého gemu a má výhodu na 3:4 z její strany.
40-30
Vzápětí si ruská hráčka připisuje eso.
30-30
Ruská dvojchyba, to znamená, že česká hráčka má dva brejkboly.
30-15
České kraťasy jsou v dnešním zápase velmi účinné, Ruska na tyto údery nenašla zatím recept.
30-0
Ovšem tentokrát to česká tenistka velmi přehnala, proto ruská hráčka může slavit zisk fiftýnu.
15-0
Vichljancevová se momentálně trápí a právě toho chce Siniaková využít.
2:4
Skvělá práce od české tenistky, která ve druhém setu vede o dva gemy, 4:2.
40-A
Ty technické výměny jsou prostě parádní, česká hráčka v těchto situacích získává převahu.
40-40
Natalia Vichljancevová se dostala do útoku a po chvilce zasadila své soupeřce velmý přesný a hlavně vítězný úder na čáru.
40-A
V tomto gemu vidíme parádní špičkový tenis od obou hráček, Kateřina Siniaková má gembol
40-40
Tak tohle bylo velké štěstí pro českou hráčku. Prasátko pomohlo ke shodě v tomto gemu.
40-30
Kateřina Siniaková si připisuje další dvojchybu. To znamená, že Vichljancevová má k dispozici další brejkbol.
30-30
Ruská hráčka těží ze slabých českých úderů, připisuje si další fiftýn a srovnává stav tohoto gemu.
15-30
Kateřina Siniaková pomalu ale jistě míří za potvrzením brejku z minulého gemu a vedení 4:2.
15-15
V následující výměně byl k vidění opět úspěšný kraťas.
15-0
Kateřina Siniaková vsadila na razantní údery, které ji nevyšly. Poslední úder skončil na síti.
2:3
2:3
2:3
Brejk je na světě! Kateřina Siniaková si pomohla kraťasem, který ruská hráčka odvrátila pouze na pásku.
30-40
Vichljancevová si počkala na svůj úder, který byl na českou hráčku krátký.
15-40
Kateřina Siniaková doslova dře na kurtu a je to znát. V tuto chvíli má k dispozici dva brejkboly.
15-30
Natalia Vichljancevová si připisuje další dvojchybu v tomto zápase.
15-15
Skvělý return české hráčky, který dopadnul daleko od Vichljancevové.
15-0
Natalia Vichljancevová se dostala do výměny skvělým servisem, který jenom těžce česká hráčka odvracela na ruskou polovinu.
2:2
Kateřina Siniaková se teď bránila a vyčkala na chybu své soupeřky, která posléze přišla.
30-40
Siniaková si počkala na jednoduchou smeč a má gembol na udržení servisu.
30-30
Ovšem kraťasy umí i její soupeřka, která srovnává stav tohoto gemu.
15-30
Tentokrát se kraťas povedl, Kateřina Siniaková se ujímá vedení v tomto gemu.
15-15
Ovšem při další výměně chybuje Ruska, toho využívá česká hráčka, která získává vítězný úder.
15-0
Siniaková dnes kraťasy vůbec nejdou, první fiftýn ve čtvrtém gemu si připisuje ruská hráčka.
2:1
2:1
2:1
Natalia Vichljancevová si drží svůj servis a ujímá se vedení 2:1 ve druhé sadě.
A-40
Siniaková si připsala nevynucenou chybu, proto má soupeřka gembol na 2:1.
40-40
Kateřina Siniaková si o tuto šancí na brejk připravuje sama, máme tady shodu.
30-40
Kateřina Siniaková si teď doslova vybojovala další možnost brejkbolu.
30-30
Skvělý český return, který srovnává stav tohoto gemu na 30 obě.
30-15
Ruská hráčka opět poslala míček na základní čáru a tímpádem získává další fiftýn na svou stranu.
15-15
Opět větší chyba ruské hráčky na síti, Siniaková může poděkovat za tento fiftýn.
15-0
Ruská hráčka se dostává opět do tempa. Uvidíme, na jak dlouho ji tento styl hry vydrží.
1:1
Další česká dvojchyba, Natalia Vichljancevová přišla k brejku jako slepá k houslím.
40-30
Kateřina Siniaková si připisuje dvojchybu v tomto zápase, soupeřka má jeden brejkbol.
30-30
Vichljancevová může po tomto úderu kroutit hlavou, protože její úder byl z kategorie velmi nepovedených.
30-15
Tak tohle byla paráda od obou hráček, ale zisk fiftýnu může slavit pouze jedna. V tomto případě to je ruská hráčka.
15-15
Kateřina Siniaková si připisuje první eso v utkání.
15-0
Siniaková je zjevně ve druhé sadě při chuti, ale její elán kazí nepřesný úder.
0:1
Skvělý bekhend na čáru! Kateřina Siniaková slaví zisk prvního gemu ve druhé sadě.
15-40
Máme tady začátek druhé sady a Kateřina Siniaková má dva brejkboly.
15-15
Vzápětí přichází nevynucená chyba ruské hráčky, fiftýn jde na českou stranu.
15-0
Ruska začíná vítězně, na tento úder byla česká hráčka krátká.
0:0
0:0
6:4
Míček z české rakety zamířil do autu, ruská hráčka může slavit zisk první sady.
40-30
Ovšem tento úder byl velmi povedený, první setbol je odvrácen.
40-15
Natalia Vichljancevová má k dispozici dva setboly. Siniaková opět chybovala.
30-15
Natalia Vichljancevová poslala míček z returnu těsně za základní čáru.
30-0
Další fiftýn pro ruskou hráčku po nepřesném úderu české hráčky.
15-0
Siniaková je pod velkým tlakem a to se také ukazuje v její hře, kde velmi chybuje.
5:4
5:4
5:4
Vichljancevová potvrzuje brejk a vede v tomto setu 5:4. Kateřina Siniaková bude o přestávce podávat na udržení se v setu.
40-0
Siniaková byla v tomto zápase poprvé na síti a to se ji také vymstilo. Další fiftýn pro ruskou hráčku.
30-0
Další vítězný úder pro ruskou hráčku a další fiftýn na její stranu.
15-0
Vichljancevová se v tomto gemu uvádí skvělou útočnou hrou.
4:4
Vichljancevová předvedla vynikající bekhned a získává tento gem. Máme srovnáno!
A-40
Vichljancevová má šanci srovnat stav tohoto setu, má k dispozici jeden brejkbol.
40-40
Ovšem na tento počin si musíme ještě počkat, protože česká hráčka chybuje.
30-40
Máme tady gembol na 5:3 pro českou hráčku! Siniaková útočí na pátou vyhranou hru v řadě.
30-30
Kateřina Siniaková předvedla skvělý bekhned po čáře.
30-15
Míček z rakety české hráčka končí těsně za základní čárou, fiftýn pro ruskou stranu.
15-15
Tentokrát musela česká hráčka hrát přes své druhé podání a to se ji vymstilo.
0-15
Kateřina Siniaková zatlačila na svou soupeřku, která zazmatkovala poslala míček za základní čáru.
3:4
3:4
3:4
Hned první možnost je využitá, česká hráčka otáčí průběh zápasu ve svůj prospěch a vede 4:3.
30-40
Kateřina Siniaková hlási další možnost brejku v tomto zápase.
30-30
Vichljancevová v této výměně pouze útočila, česká hráčka se bránila jako lvice, ale to ji nepomohlo.
15-30
Vichljancevová se vylekala po útoku české hráčky a poslala míček za základní čáru.
15-15
Tak tohle byl nechytatelný úder od ruské hráčky, na který Siniaková nedosáhla.
0-15
Vichljancevová chtěla zkrátit výměnu, ale to se ji nepovedlo. Česká hráčka přečetla tento úmysl.
3:3
Siniaková vymazává raketový nástup své soupeřky a srovnává stav prvního setu na 3:3.
15-40
Siniaková po ospalém začátku začíná hrát a dostává se pomalu do utkání.
15-15
Ovšem tentokrát chybuje česká hráčka, která poslala míček mimo kurt.
0-15
Výborný český servis odvrátila Ruska pouze do sítě, fiftýn míří na českou stranu.
3:2
3:2
3:2
Obrovská chyba ruské hráčky na síti, Kateřina Siniaková snižuje na 2:3 z jejího pohledu.
15-40
Siniaková má po další chybě své soupeřky další dva brejkboly.
15-30
Siniaková zatlačila na svou soupeřku, která poslala míček za postranní čáru.
15-15
Vichljancevová si připsala první dvojchybu v tomto utkání.
15-0
Siniaková se tlačila do zakončení, její finální úder byl přílilš dlouhý, proto skončil až v zámezí.
3:1
Siniaková trefila výborný servis na který soupeřka odvrátila pouze mimo kurt.
30-40
Kateřina Siniaková má gembol na 3:1. Uvidíme, zda česká hráčka si připíše první vítězství v tomto setu.
30-30
Jenže další fiftýn jde opět na ruskou stranu, tento gem je velice vyrovnaný.
15-30
Kateřina Siniaková si připsala jednoduchý fiftýn na svou stranu, po neúspěšném útoku ruské hráčky.
15-15
Siniaková trochu zvolnila a toho soupeřka využívá. Česká hráčka na tento přesný úder nedosáhla.
0-15
Skvělý servis české hráčka odvrátila soupeřka pouze na pásku.
3:0
Omlouvám se za menší technické problémy na začátku utkání, které jsou momentálně vyřešeny.
3:0
3:0
Až na třetí pokus uzavírá ruská hráčka tento gem a vede o tři gemy, 3:0.
40-30
Natalia Vichljancevová dala do úderu až příliš razance, proto míček končí mimo dvorec.
40-15
Siniaková trefila výborně míček, který umístila až k postranní čáře.
40-0
Ruska zatím opravdu hraje fantasticky, připisuje si jeden fiftýn za druhým.
30-0
Další míček z české rakety končí mimo kurt, opět fiftýn míří na ruskou stranu.
15-0
Skvělý ruský servis, který česká hráčka odvrátila pouze do autu.
2:0
Kateřina Siniaková poprvé v zápase ztrácí svůj servis a prohrává na začátku utkání 0:2.
40-30
První brejkbol je odvrácen, Ruska zahrála míček mimo kurt.
40-15
Vichljancevová zatím hraje skvěle, hlavně hraje bez chyb, proto má dva brejkboly.
15-15
Kateřina Siniaková chtěla zahrát míček těsně za síť, ale ten skončil na pásce.
0-15
Siniaková musela hrát přes své druhé podání, ale dokázala si vybojovat výhodnou útočnou pozici a získává fiftýn na svou stranu.
30-0
Vichljancevová se tlačí do zakončení, Siniaková se zatím pouze bránila.
15-0
Tentokrát se ruská hráčka dostala do výměny skvělým servisem, posléze vybojovala svůj první fiftýn v tomto zápase.
0:0
Natalia Vichljancevová si hned v úvodu připisuje nevynucenou chybu. Fiftýn pro českou hráčku.
0:0
Toto utkání je naplánováno jako první zápas na hlavním dvorci. Pokud tedy nebude pršet, utkání začne něco málo po 11. hodině.
V tomto zápase je mírnou favoritkou Kateřina Siniaková, ale Natalia Vichljancevová může překvapit.
Ruská hráčka musela v pražské metropoli projít kvalifikací, ve které neztratila ani set a postupně vyřadila Katarzynu Piterovou, Terezu Smitkovou a Marianu Duque-Marinovou. V prvním kole hlavní části tohoto turnaje porazila Viktoriju Golubicovou, opět bez ztráty setu, 2:0. Domácí hráčka si v prvním kole poradila s Dankou Kovinićovou 2:1 na sety.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:10.