0:0
Argentina si tak po vítězství 3:0 na sety připisuje cenné vítězstvím nad mírně favorizovaným Íránem. Nutno podotknout, že první dva sety byly velmi vyrovnané, vždy se ale v koncovce nakonec dařilo lépe právě Argentině, která tak zaslouženě vyhrála.
25:18
Třetí set skončil.
25:18
Argentina vítězí! Ve třetím setu už to byla jednoznačná záležitost, tým z Jižní Ameriky se tak může radovat z vítězství!
0:0
Začal třetí set.
26:24
Druhý set skončil.
26:24
Argentina jde do vedení 2:0 na sety! Opět jsme mohli sledovat vyrovnaný set, který nakonec ale v koncovce opět zvládla právě Argentina!
0:0
Začal druhý set.
25:23
První set skončil.
25:23
Argentina vítězí v prvním setu nejtěsnějším možným rozdílem a to o dva body 25:23!
0:0
0:0
Soupiska Írán: Mahmoudi, Ebadipour, Marouflakrani, Ghaemi, Mousavi Eraghi, Zarini, Gholami, Ghafour, Mirzajanpou, Mahdavi, Sharifat, Marandi
0:0
Soupiska Argentina: Bruno, Ramos, Poglajen, Conte, Gonzalez D., Gonzalez J., Sole, Lima, Palacios, Crer, De Cecco (C), Gonzalez A.
0:0
Systém turnaje
Na Olympijských hrách je dohromady 12 týmů, které jsou rozděleny do dvou šestičlenných skupin. Čtyři nejlepší celky v každé skupině poté postoupí do čtvrtfinále, pro zbylé dvě mužstva turnaj skončí. Hraje se na tři vítězné sady do 25 bodů, rozhodující pátý set se potom hraje do 15. Vítězný rozdíl musí být v každém setu alespoň dvoubodový.