21. srpna 2016 • 21:17

SESTŘIHY: Sparta vede ligu, Zlín zaskočil Plzeň, vyhrála Slavia

Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček

Další překvapení způsobili fotbalisté Zlína ve 4. kole ePojisteni.cz ligy, když zvítězili na půdě mistrovské Plzně 2:0 a vyšvihli se na druhé místo. Do čela tabulky se o skóre posunula Sparta, která doma jasně porazila Jablonec 3:0. První výhru v této sezoně má Slavia, která doma porazila poslední Příbram také 3:0. Dařilo se nováčkům - Hradec Králové přemohl Jihlavu a Karviná si poradila s Duklou. V třetím zápase uspěllo Slovácko s Bohemians. Podívejte se na sestřihy všech zápasů na iSport.cz.

Sparta Praha - Jablonec 3:0

Branky: 70. a 83. Lafata, 75. Pulkrab. Rozhodčí: Ardeleánu - Moláček, Morusch. ŽK: Holek, Čermák, Lafata - Kubista, Mihálik. Diváci: 8336.

CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 3:0. Řádil Lafata, trefil se i Pulkrab

Slavia Praha - FK Příbram 3:0

Branky: 45. Mešanovič, 65. Škoda, 90.+2 Hušbauer. Rozhodčí: Proske - Kotík, Vysloužil. ŽK: Frydrych, Hušbauer - Trapp, Divíšek. Diváci: 5043.

CELÝ SESTŘIH: Slavia - Příbram 3:0. Domácí mají první výhru

Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:0

Rozhodčí: Houdek - Paták, Wilczek. ŽK: Hadaščok, Bartošák, Nitrianský - Vraštil, Šural. Diváci: 4054.

CELÝ SESTŘIH: Liberec - Brno 0:0

Hradec Králové - Vysočina Jihlava 1:0

Branka: 25. Holeš. Rozhodčí: Královec - Blažej, Koval. ŽK: Mareš, Plašil - Urdinov. Diváci: 1146.

CELÝ SESTŘIH: Hradec Králové - Jihlava 1:0. První domácí výhru nováčka vystřelil Holeš

MFK Karviná - Dukla Praha 2:1

Branky: 56. Dreksa, 85. Galuška - 90.+1. Hanousek. Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Boček. ŽK: Holík - Olayinka, Štetina. Diváci: 4126.

CELÝ SESTŘIH: Karviná - Dukla 2:1. Nováček dál válí

1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905 2:0

Branky: 67. Kerbr, 90. Diviš. Rozhodčí: Julínek - Myška, Pochylý. ŽK: Reinberk, Košút - Jirásek. Diváci: 3539.

CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Bohemians 2:0. Domácí slaví první výhru v sezoně

Viktoria Plzeň - Fastav Zlín 0:2

Branky: 36. Poznar, 74. Diop. Rozhodčí: Nenadál - Nádvorník, Peřina. ŽK: Kopečný, Hnaníček (oba Zlín). Diváci: 9327.

CELÝ SESTŘIH: Plzeň - Zlín 0:2. Mistr padl, hosté válí

FK Teplice - FK Mladá Boleslav 1:2

Branky: 78. Fillo - 12. Magera, 74. Mebrahtu. Rozhodčí: Příhoda - Hrabovský, Melichar. ŽK: Urma, Ljevakovič - Magera. Diváci: 3261.

CELÝ SESTŘIH: Teplice - Mladá Boleslav 1:2. Domácí poprvé prohráli

1.  Plzeň 26 18 5 3 39:16 59
2.  Slavia 25 17 7 1 53:17 58
3.  Sparta 26 14 7 5 41:22 49
4.  Ml. Boleslav 26 12 9 5 40:27 45
5.  Teplice 25 11 7 7 33:22 40
6.  Zlín 26 10 8 8 32:29 38
7.  Jablonec 25 8 8 9 37:34 32