Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
22. října 2015 • 23:03

SOUHRN: Liberec ztratil výhru, Sparta slaví bod, Plzeň propadla

CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer

3. KOLO EVROPSKÉ LIGY | Ani jeden z českých týmů ve čtvrtečních zápasech Evropské ligy nedokázal zvítězit. Nejblíže úspěchu byl Liberec s Groningenem, který pár minut před koncem dokázal proměnit drtivý tlak v gól, jenže v nastavení přišla přísná penalta a smolné vyrovnání na 1:1. Blízko překvapení byla i Sparta, která na hřišti favorita skupiny Schalke vedla díky Davidu Lafatovi v 63. minutě 2:1, ale domácí ukázali sílu a mladík Sané ještě udeřil a srovnal. Plzeň si naopak zkomplikovala situaci, a i když na půdě Rapidu brzy vedla, nakonec prohrála 2:3.

Schalke 04 - Sparta Praha 2:2

Branky: 6. Di Santo, 73. Sané - 50. Fatai, 63. Lafata. Rozhodčí: Dias - Tavares, Soares (všichni Portug.). ŽK: Höjbjerg - Costa, Hybš. Diváci: 51 244.

1.  Sparta 12 6 4 2 21:12 22
2.  Schalke 8 4 3 1 15:6 15
3.  Asteras 6 1 1 4 4:12 4
4.  Apoel 6 1 0 5 3:12 3

Rapid Vídeň - Viktoria Plzeň 3:2

Branky: 34. S. Hofmann, 52. Schaub, 68. Petsos - 12. Ďuriš, 76. Hrošovský. Rozhodčí: Pawson - Kirkup, Betts (všichni Angl.). ŽK: Dibon - Kovařík. Diváci: 38 400.

1.  Villareal 14 9 3 2 23:13 30
2.  Rapid Vídeň 8 5 0 3 10:16 15
3.  Plzeň 6 1 1 4 8:10 4
4.  Din. Minsk 6 1 0 5 3:11 3

Slovan Liberec - FC Groningen 1:1

Branky: 87. Luckassen - 90.+6 Hoesen. Rozhodčí: Dingert - Pickel, Bornhorst - Dankert, Hartmann (všichni Něm.). ŽK: Pokorný, Luckassen - Tibbling, Hateboer. ČK: 83. M. de Leeuw (Groningen). Diváci: 8 793.

1.  Braga 12 6 2 4 16:15 20
2.  Marseille 8 4 1 3 13:9 13
3.  Liberec 6 2 1 3 6:8 7
4.  Groningen 6 0 2 4 2:8 2