+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. listopadu 2015 • 09:07

Zanevřeli na oporu? Fanoušci Sparty vypískali Dočkala

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec
Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zhoršené výkony a nízká efektivita. To je v posledních týdnech záložník Sparty Bořek Dočkal. Fanoušci letenského klubu mu navíc v duelu Evropské ligy s Asterasem nijak nepomohli. Přestože Spartě pomohl k výhře, nemilosrdně ho vypískali!Nečekaný moment nastal v 86. minutě. Bořek Dočkal za příznivého stavu pro Spartu střídal, ale domácí příznivci spustili místo potlesku hlasitý pískot. Ihned, jak na hřiště vběhl Dočkalův náhradník Mario Holek, neslo se Letnou „SuperMario, SuperMario“.

Dočkal přitom odehrál proti Asterasu dobrý zápas, připsal si asistenci na jediný gól zápasu, když z rohového kopu přesně našel Jakuba Brabce. Jaký tedy měli fanoušci ke své reakci důvod? Za poslední dobu se jich objevilo hned několik.

Dočkal šel hodně dolů ve své výkonnosti, pryč jsou jeho parádní góly z úvodu sezony. Na hřišti se často trápil a podle mnohých fanoušků neodevzdal maximum.

V týdnu pak probleskla kauza, kterou přinesl deník Blesk. Podle jeho zdroje, bývalého funkcionáře Sparty, se Dočkal dostal do střetu s trenérem Zdeňkem Ščasným. Navíc prý nosí hlavu moc nahoře a to se nelíbí ani některým spoluhráčům.

Generální ředitel Sparty Adam Kotalík to sice popřel s tím, že vztahy v kabině jsou naprosto standardní, ale fanoušci si asi myslí své. A většina z těch, kteří navštívili zápas Sparty a Asterasem, se postavila proti Dočkalovi.

Letenský klub přitom vidí odchovance Slavie jako svého lídra, který by měl klub nyní i v budoucnu táhnout. To potvrzují nejen Kotalíkova slova, ale hlavně to, že Dočkal nedávno podepsal ve Spartě novou pětiletou smlouvu s luxusním platem.

Nyní jde o to, zda fanoušci chtěli nejlépe placeného hráče Sparty pouze varovat, nebo půjde o dlouhodobější trend, což by bylo pro Dočkala jistě velmi nepříjemné.

480p 360p 240p
Ščasný: Klobouk dolů před Váchou, hrál výborně

480p 360p 240p
Vácha: Na možnost startu jsem se připravoval dva týdny

Hrdina Brabec: O postupu rozhodly body proti Schalke

480p 360p 240p
Mareček: Krejčího červená? Asi se mu nechce na Kypr

 Klasická verze
Mobilní verze