Plzeň na startu přípravy remizovala s Rumuny, Vrba byl spokojený

Kouč Pavel Vrba byl se zápasem proti Galati spokojený
Kouč Pavel Vrba byl se zápasem proti Galati spokojenýZdroj: Pavel Mazáč SPORT
ČTK
Ročník 11/12
Začít diskusi (0)

Fotbalisté Plzně ve svém prvním přípravném duelu v rámci herního soustředění na Kypru remizovali s rumunským klubem Otelul Galati 1:1. Českého šampiona poslal v souboji dvou účastníků tohoto ročníku Ligy mistrů do vedení krátce po přestávce Michal Ďuriš, soupeř už za deset minut vyrovnal z penalty po zákroku Františka Ševinského.

Kouč Pavel Vrba si konfrontaci s úřadujícím rumunským mistrem pochvaloval. "Myslím si, že se nám podařilo navázat na utkání Tipsport ligy s Libercem. Galati potvrdil svoji kvalitu. První poločas byl hodně vyrovnaný a na obou stranách se bylo nač dívat," uvedl pro klubový web Vrba.

"Ve druhém poločasu jsme šli po standardní situaci po zásluze do vedení. Potom rozhodčí možná trošku přísně posoudil zákrok Ševinského jako nedovolený a soupeř vyrovnal. My jsem měli další velkou příležitost Ďurišem, ale v gól jsme ji nepřetavili," dodal.

V pátek čeká Plzeň další přípravný duel s ruským týmem Nižnij Novgorod.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů