+
Nenechte si ujít
nejnovější zprávy ze světa
sportu. Sledujte nás na Facebooku a
dozvíte se vše jako první.
9. října 2016 • 13:30

Reprezentace se předvede fanouškům. Češi dnes mají otevřený trénink

Autor:
Česká reprezentace plánuje otevřený trénink pro fanoušky
TOP VIDEA
Tihle ovládli ligový galavečer! Podívejte se na společné focení Tihle ovládli ligový galavečer! Podívejte se na společné focení
Od Van Kessela ke Ngadeuovi. Podívejte se na 65 gólů Slavie na cestě za titulem Od Van Kessela ke Ngadeuovi. Podívejte se na 65 gólů Slavie na cestě za titulem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zajímavý zážitek si mohou užít fanoušci českého národního týmu v Ostravě a okolí. Svěřenci Karla Jarolíma se totiž dnes ukážou veřejnosti. Den po utkání v Německu reprezentace naplánovala otevřený trénink. Ten se uskuteční od 18 hodin na vítkovickém stadionu. Vstup je zdarma.Čeští fotbalisté sice v sobotu dostali příděl na německé půdě, ale už se snaží soustředit na úterní duel s Ázerbájdžánem. Ten nutně potřebují vyhrát. Fanoušci se na něj mohou naladit už dnes.

Otevřený trénink odstartuje úderem šesté hodiny odpolední, brány stadionu se fanouškům otevřou s hodinovým předstihem. „Fanoušci se mohou těšit nejenom na samotný trénink, ale také na soutěže o vstupenky nebo týmové plakáty,“ láká na fotbalový zážitek tiskový mluvčí reprezentace Pavel Pillár.

Cestou si všichni fotbaloví nadšenci budou moci zakoupit lístky na třetí kvalifikační zápas o postup na mistrovství světa proti Ázerbájdžánu. Jeho výkop je naplánován na úterních 20:45 a vstupenky jsou nadále k dostání.

„Pokladny u stadionu budou v neděli otevřeny od 17 do 20 hodin, k dispozici jsou všechny tři cenové kategorie v hodnotě 200, 400 a 600 Kč. Možnost osobního zakoupení vstupenek na pokladnách stadionu budou mít fanoušci také v pondělí od 15 do 19 hodin a následně v den utkání od 16:45 až do výkopu duelu,“ dodal Pillár.