+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. října 2016 • 13:30

Reprezentace se předvede fanouškům. Češi dnes mají otevřený trénink

Autor:
Česká reprezentace plánuje otevřený trénink pro fanoušky
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kvitová slaví! V Birminghamu ovládla finále a došlo i na slzy SESTŘIH: Kvitová slaví! V Birminghamu ovládla finále a došlo i na slzy
Ujfaluši o Schickovi: Je silný v hlavě. Šance v Juventusu se chopí Ujfaluši o Schickovi: Je silný v hlavě. Šance v Juventusu se chopí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zajímavý zážitek si mohou užít fanoušci českého národního týmu v Ostravě a okolí. Svěřenci Karla Jarolíma se totiž dnes ukážou veřejnosti. Den po utkání v Německu reprezentace naplánovala otevřený trénink. Ten se uskuteční od 18 hodin na vítkovickém stadionu. Vstup je zdarma.Čeští fotbalisté sice v sobotu dostali příděl na německé půdě, ale už se snaží soustředit na úterní duel s Ázerbájdžánem. Ten nutně potřebují vyhrát. Fanoušci se na něj mohou naladit už dnes.

Otevřený trénink odstartuje úderem šesté hodiny odpolední, brány stadionu se fanouškům otevřou s hodinovým předstihem. „Fanoušci se mohou těšit nejenom na samotný trénink, ale také na soutěže o vstupenky nebo týmové plakáty,“ láká na fotbalový zážitek tiskový mluvčí reprezentace Pavel Pillár.

Cestou si všichni fotbaloví nadšenci budou moci zakoupit lístky na třetí kvalifikační zápas o postup na mistrovství světa proti Ázerbájdžánu. Jeho výkop je naplánován na úterních 20:45 a vstupenky jsou nadále k dostání.

„Pokladny u stadionu budou v neděli otevřeny od 17 do 20 hodin, k dispozici jsou všechny tři cenové kategorie v hodnotě 200, 400 a 600 Kč. Možnost osobního zakoupení vstupenek na pokladnách stadionu budou mít fanoušci také v pondělí od 15 do 19 hodin a následně v den utkání od 16:45 až do výkopu duelu,“ dodal Pillár.