Faul a penalta. Mladou Boleslav poslal v Jihlavě do vedení Ščuk

Autor: dvo
0
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny
Samek o Slavii a italském trápení: Těžký půlrok. Řešil se návrat do Česka

VIDEO | Fotbalisté Mladé Boleslavi vstoupili do utkání první kola Synot ligy úspěšně. Na půdě Jihlavy vedli po prvním poločase 1:0. Penaltu po faulu na boleslavskou posilu Miljana Vukadinoviče proměnil záložník Jasmin Ščuk.

Faul jihlavského obránce Tomáše Marka přišel ve 24. minutě. Michal Ďuriš našel přesnou přihrávkou ve vápně nabíhajícího Miljana Vukadinoviče, kterého však nekompromisně srazil na trávník domácí bek.

Jihlava - Boleslav faul a gól na 0:1

Sudí Petr Ardeleánu neváhal a odpískal pokutový kop. K míči se postavil záložník Jasmin Ščuk a brankáři Hanušovi nedal šanci. Boleslav díky úspěšně zahranému pokutovému kopu vedla nad Jihlavou 1:0.

Středočeši tak potvrdili, že mají na začátku sezony dobrou formu. Ve čtvrtek ovládli odvetu s bosenským Široki Brijegem, kterému nasázeli na jeho hřišti hned čtyři branky.