Picault vstřelil dva góly! Sparta v přípravě porazila Prostějov 3:0

Autor: iSport.cz
0
Tomášek o fiasku s Färjestadem: Byli jsme jako Boston. Jak zvládá tlak?
SESTŘIH: Arsenal - Chelsea 5:0. Kanonáda v derby, dvakrát se trefil Havertz

Fotbalisté Sparty v přípravném duelu na pražském Strahově porazili Prostějov 3:0. Šanci v základní sestavě dostala i nová posila Fabrice Picault, který se blýskl dvěma vstřelenými góly v prvním poločase. Utkání jsme sledovali ONLINE.

Třiadvacetiletý Picault, který přišel do Sparty z Fort Lauderdale z nižší zámořské soutěže NASL, se poprvé trefil v deváté minutě z dorážky po rohu. Druhou branku přidal v 18. minutě hlavou po centru Kamila Vacka a definitivní podobu výsledku dal osm minut před koncem z otočky levačkou Dočkal.

Pro Spartu šlo o poslední zápas před sobotním odletem do Turecka. Na soustředění, kde se bude rozhodovat o složení týmu pro jarní část ligy, se český mistr utká s Dinamem Tbilisi, Steauou Bukurešť a Rubinem Kazaň.

Sparta Praha - Prostějov 3:0 (2:0)
Branky: 9. a 18. Picault, 82. Dočkal.

Sestava Sparty proti Prostějovu: Vorel - Kadeřábek (46. Ljulka), Kováč (46. Toml), Brabec, Podaný (69. Costa) - Konaté, Vacek (46. Miskovič), Mareček, Breznaník (69. Dočkal) - Picault, Schick.