Specialista na Manchester! Bony dal 2 góly City, ale Swansea padla

Autor: rjm
0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Manchester United nebo City. Kanonýr Swansea Bony Wilfried tohle neřeší. Oběma týmům z Manchesteru doma dokázal dát gól. Manchesteru City dokonce dva. Po utkání ale moc radosti neměl, jeho tým totiž duely prohrál. S United padla Swansea 1:4, od Citizens byla porážka mírnější – 2:3.

Hosté: 14. Fernandinho, 58. Touré, 66. Kolarov

Domácí: Tremmel – Rangel, Flores, Williams (C), Davies – Routledge, Cañas, Shelvey (81. Pozuelo), de Guzmán, Hernández (10. Lamah) – Wilfried.

Hosté: Hart – Zabaleta, Kompany (C), Nastasić, Kolarov – Navas (89. Rodwell), Fernandinho, Touré, Nasri (69. Milner) – Negredo (59. García), Džeko.

Domácí: Zabret, Amat, Taylor, Tiendalli, Lamah, Pozuelo, Vázquez

Hosté: Pantilimon, Lescott, Clichy, Boyata, Milner, García, Rodwell

Domácí: Cañas, Shelvey

Hosté: Nasri, Džeko, Kompany, Milner

Phil Dowd – S. Ledger, P. Bankes – K. Friend

Liberty Stadium, Swansea

Exsparťanský bombarďák si dělá v Anglii parádní jméno. Kdyby ho nezastavilo zranění, nejspíš by byl jeho gólový účet o pořádnou porci větší, i tak ale Bony dokazuje, jaký je to střelec.

V utkání proti Citizens v nastaveném čase první půle vyrovnal na 1:1. Nejprve ukázal spoluhráči, kam chce dostat míč, a když tam centr opravdu přiletěl, neomylně skóroval.

Nutno přiznat, že byl útočník nejspíš o krok v ofsajdovém postavení a gól neměl platit. Sudí ale praporek nezvedl a Swansea se těšila z vyrovnání na 1:1. Ve druhé půli ale Citizens dvěma trefami stejně otočili zápas ve svůj prospěch.

Druhou trefu si schoval pro změnu na nastavení druhého poločasu Gólem ale už jen korigoval porážku na 2:3.