14. dubna 2016 • 16:19

Skvělé zprávy! Rosický odehrál za juniorku Arsenalu další zápas

Dočkal odchází do Číny. Podívejte se, čím se zapsal ve Spartě Dočkal odchází do Číny. Podívejte se, čím se zapsal ve Spartě
Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel

Kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Rosický, který se vrací po dvouměsíčním zranění, podruhé nastoupil za juniorku Arsenalu. Pětatřicetiletý záložník v dnešním utkání proti mladíkům Swansea odehrál úvodních 71 minut, ale prohře 1:3 nezabránil.

digi tv

Rosický bojoval se zraněními od loňského června. V lednu se sice vrátil na hřiště v duelu Anglickém poháru s Burnley, ale po několika minutách si natrhl stehenní sval a původně se zdálo, že bude mít po sezoně. Jenže léčba byla překvapivě rychlá, na začátku dubna se Rosický vrátil do plného tréninku a v pátek za juniorku poprvé nastoupil na poločas s Newcastlem.

Zkušený středopolař tak zvýšil své šance na účast na mistrovství Evropy ve Francii. Trenér národního týmu Pavel Vrba na minulém reprezentačním srazu prohlásil, že Rosický k nominaci na Euro od dubna potřebuje zápasovou zátěž a není pro něj až tak podstatné, zda to bude za A-tým nebo juniorku Arsenalu.

Témata:  RosickýAnglieArsenalfotbalSport

1.  Chelsea 25 19 3 3 52:18 60
2.  Manchester City 25 16 4 5 51:29 52
3.  Tottenham 25 14 8 3 46:18 50
4.  Arsenal 25 15 5 5 54:28 50
5.  Liverpool 25 14 7 4 54:30 49
6.  Manchester Utd. 25 13 9 3 38:21 48
7.  Everton 25 11 8 6 40:27 41