Dal gól, objal babičku! Útočník AS Řím dostal za oslavu žlutou kartu

Autor: pta
0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Kdo by nechtěl udělat radost vlastní babičce…? Útočník AS Řím Alessandro Florenzi není výjimkou. Při víkendovém utkání italské ligy dal jeden ze dvou gólů proti Cagliari (2:0) a pak vyrazil na tribunu babičku obejmout. Reakce rozhodčího byla nekompromisní: žlutá karta!

Hosté:

Domácí: De Sanctis – Maicon, Manolas, Yanga-Mbiwa, Cole – Nainggolan, De Rossi (C) (82. Emanuelson), S. Keita – Florenzi (72. Ljajić), Destro (69. Pjanić), Gervinho.

Hosté: Cragno – Pisano (50. Balzano), Rossettini, Ceppitelli, Avelar – dos Santos Galvão, Conti (C), Ekdal (59. Dessena) – Ibarbo, Sau, Farias (59. S. Longo).

Domácí: Lobont, Skorupski, Holebas, Torosidis, Pjanić, Paredes, Emanuelson, Ljajić, Totti, Sanabria

Hosté: Murru, Capuano, Crisetig, Cossu, Rangel, Dessena, Balzano, Longo, Colombi

Domácí: Florenzi

Peruzzo – Bianchi, Longo

Stadio Olimpico, Řím, Itálie

AS Řím zažívá parádní vstup do sezony. V Serii A vyhrálo všechny tři zápasy a vévodí tabulce Serie A. K tomu také vstoupilo do Ligy mistrů jednoznačnou výhrou 5:1 nad CSKA Moskva.

Florenzi byl v neděli hodně vidět. Nejdřív připravil v 10. minutě úvodní gól pro Mattia Destra, o tři minuty později zvýšil vedení domácích sám.

A hned vyrazil na tribunu, kde seděla jeho babička. Ta podle italských médií zavítala na olympijský stadion za svým vnukem vůbec poprvé v životě. Objali se a diváci tleskali. Na její tváři bylo vidět dojetí.

Rozhodčí byl však neoblomný a Florenziho gesto ohodnotil stejně jako každou jinou „nepovolenou“ oslavu žlutou kartou! Útočníka AS Řím však nemusela mrzet. Úspěšný vnuk dohrál utkání bez dalšího napomenutí.