4. října 2015 • 15:00

Necid je kanón! V Turecku sestřelil hattrickem Kweukeho tým

Autor: ,
Český útočník Tomáš Necid opět potvrdil v Bursasporu excelentní formu
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Skvělá chorea, zpackaná standardka a pády Krmenčíka LIGA NARUBY: Skvělá chorea, zpackaná standardka a pády Krmenčíka
Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu? Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Má formu jako hrom. Český útočník Tomáš Necid ve službách Bursasporu hattrickem rozhodl o výhře týmu v sedmém kole turecké ligy 3:2 na hřišti Rizesporu, za který jednou skóroval exsparťan Kweuke. Necid potvrdil, že se nachází v mimořádné pohodě. V posledních čtyřech zápasech se trefil šestkrát je v čele tabulky střelců společně právě s KweukemNecid otevřel skóre ve 29. minutě, když zužitkoval přihrávku slovenského spoluhráče Stocha. Chvíli poté za domácí vyrovnal Kadah, kterému asistoval Kweuke. Český reprezentant ale v druhém poločase dalšími dvěma góly z 59. a 80. minuty rozhodl o druhé výhře Bursasporu za sebou, po níž se tým posunul na 12. místo. V závěru stihl jen zkorigovat z penalty Kweuke. Necidův spoluhráč Tomáš Sivok do utkání nezasáhl.

VIDEO | Necidův první gól

 

VIDEO | Necidův druhý gól

VIDEO | Necidův třetí gól