Fabregas už začal trénovat, možná stihne zápas s Plzní

Cesc Fabregas se trefil hned v úvodním zápase za barcelonu
Cesc Fabregas se trefil hned v úvodním zápase za barcelonuZdroj: Reuters
ČTK
La Liga
Začít diskusi (0)

Hvězdný záložník Cesc Fábregas se dnes zapojil do tréninku Barcelony poprvé od 1. října, kdy si poranil stehenní sval. Zranění už zažehnal a mohl by být připraven nastoupit už ve středečním duelu Ligy mistrů proti Plzni. Určitě by ale neměl přijít o sobotní ligový zápas se Sevillou. Katalánský klub o tom informoval na svém webu.

Bývalý kapitán Arsenalu, který byl největší letní posilou Barcelony, se zranil na začátku října při tréninku a kvůli tomu přišel i o zápas španělské reprezentace proti České republice.

Dnes se však připojil k 18 spoluhráčům v tréninku na zápas s Plzní. Na hřišti byl přítomen i další marod Alexis Sánchez, ale ten se připravoval samostatně a proti Plzni ještě nenastoupí.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů