Druhá prohra v řadě! Real nestačil doma na Celtu a čelí vyřazení z poháru

Autor: pod
0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Čtyřicet zápasů neprohráli, aby pak padli hned dvakrát za sebou. Fotbalisté Realu Madrid nezvládli po ligové prohře v Seville ani domácí duel poháru Copa del Rey, když nestačili na Celtu Vigo. „Bílý balet“ dostal ve druhém poločase dva góly a naopak jeho jediný vstřelil Marcelo. Prohra 1:2 tak favoritovi výrazně komplikuje postup, v odvetě na půdě Celty Vigo musí soupeři porážku vrátit.

Real byl v prvním poločase lepším týmem, ale gól nedal. A tak se jako první radovali po přestávce hosté, které poslal po velké chybě Marcela do vedení Iago Aspas. Brazilec ale hrubku napravil o pár minut později, když vyrovnal na 1:1.

Jenže hned minutu poté už zase slavili hosté. Další chybu defenzivy „bílého baletu“ tentokrát vytrestal Jonny a Celta vedla 2:1. Protože v závěru nepochopitelně zklamal před prázdnou brankou domácí Benzema, stav už se nezměnil.

Real si tak poveze do odvety na stadion Celty Vigo manko po prohře 1:2.

První zápasy čtvrtfinále Copa del Rey

Real Madrid - Celta Vigo 1:2

Alcorcón - Deportivo Alavés 0:2

SESTŘIH La Ligy: Sevilla - Real Madrid 2:1. Konec velké série Ronalda a spol. po 40 zápasech