SESTŘIH: Real se Barceloně v tabulce nevzdálil. Ve Valencii prohrál 1:2

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Fotbalisté Realu Madrid nevyužili své šance odskočit Barceloně v tabulce. Na hřišti Valencie prohráli 1:2 a aktuálně vedou tabulku španělské La Ligy o bod, k dobru mají ještě jeden zápas.

Real ve Valencii vůbec nezvládl začátek. Už ve čtvrté minutě otevřel skóre povedenou ranou z otočky Simone Zaza a za pět minut zvýšil po rychlé akci Fabián Orellana. Hosté se vzpamatovali až v předposlední minutě první půle, kdy snížil hlavou Ronaldo a připsal si patnáctý gól v tomto ročníku La Ligy. Hvězdný Portugalec tak oslavil 700. zápas na klubové úrovni.

Po změně stran ale už madridský favorit s výsledkem nic neudělal a utrpěl druhou ligovou porážku v sezoně. Valencie po druhém vítězství za sebou poskočila na čtrnácté místo neúplné tabulky.

Valencia - Real Madrid: Nani našel Orellanu a Valencia vede už 2:0

Valencia - Real Madrid: Real přece jen udeřil! Po centru Marcela se hlavou trefil Ronaldo

Valencia - Real Madrid: Drsná minuta! K zemi šel Ronaldo i Zaza, Mangala pak sestřelil Benzemu

Valencia - Real Madrid: Dobře postavený kapitán domácích Perez zastavil hlavičku Balea

Hosté: 44. Ronaldo

Domácí: Diego Alves – Cancelo, Garay, Mangala, Gayá – Parejo, E. Pérez – Munir, Orellana (56. Soler), Nani (39. Siqueira) – Zaza (74. Mario Suárez).

Hosté: Navas – Carvajal, Varane (73. Nacho Fernández), Ramos, Marcelo – Kroos, Casemiro, Modrić (76. L. Vázquez) – James Rodríguez (62. Bale), Benzema, Ronaldo.

Domácí: Siqueira, Suárez, Doménech, Bakkali, Soler, Medrán, Abdennour

Hosté: Casilla, Fernández, Bale, Kovačić, Vázquez, Morata, Isco

Domácí: Zaza, Munir, E. Pérez, Mangala

Hosté: Carvajal, Varane