22. února 2017 • 20:53

SESTŘIH: Real se Barceloně v tabulce nevzdálil. Ve Valencii prohrál 1:2

Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude
Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič

Fotbalisté Realu Madrid nevyužili své šance odskočit Barceloně v tabulce. Na hřišti Valencie prohráli 1:2 a aktuálně vedou tabulku španělské La Ligy o bod, k dobru mají ještě jeden zápas.

Real ve Valencii vůbec nezvládl začátek. Už ve čtvrté minutě otevřel skóre povedenou ranou z otočky Simone Zaza a za pět minut zvýšil po rychlé akci Fabián Orellana. Hosté se vzpamatovali až v předposlední minutě první půle, kdy snížil hlavou Ronaldo a připsal si patnáctý gól v tomto ročníku La Ligy. Hvězdný Portugalec tak oslavil 700. zápas na klubové úrovni.

Po změně stran ale už madridský favorit s výsledkem nic neudělal a utrpěl druhou ligovou porážku v sezoně. Valencie po druhém vítězství za sebou poskočila na čtrnácté místo neúplné tabulky.

720p 480p 360p 240p
Valencia - Real Madrid: Nani našel Orellanu a Valencia vede už 2:0

Valencia - Real Madrid: Real přece jen udeřil! Po centru Marcela se hlavou trefil Ronaldo

Valencia - Real Madrid: Drsná minuta! K zemi šel Ronaldo i Zaza, Mangala pak sestřelil Benzemu

Valencia - Real Madrid: Dobře postavený kapitán domácích Perez zastavil hlavičku Balea

Hosté: 44. Ronaldo

Domácí: Diego Alves – Cancelo, Garay, Mangala, Gayá – Parejo, E. Pérez – Munir, Orellana (56. Soler), Nani (39. Siqueira) – Zaza (74. Mario Suárez).

Hosté: Navas – Carvajal, Varane (73. Nacho Fernández), Ramos, Marcelo – Kroos, Casemiro, Modrić (76. L. Vázquez) – James Rodríguez (62. Bale), Benzema, Ronaldo.

Domácí: Siqueira, Suárez, Doménech, Bakkali, Soler, Medrán, Abdennour

Hosté: Casilla, Fernández, Bale, Kovačić, Vázquez, Morata, Isco

Domácí: Zaza, Munir, E. Pérez, Mangala

Hosté: Carvajal, Varane