Necid se zase trefil! Gólem z penalty přispěl k výhře Bursasporu

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Český fotbalový útočník ve službách tureckého Bursasporu Tomáš Necid gólem z penalty přispěl k ligové výhře 3:2 na hřišti Gaziantepsporu. Odchovanec pražské Slavie se prosadil v pátém soutěžním utkání za sebou.

Bursaspor nezačal dobře a po prvním poločase prohrával 0:1. V 72. minutě ale z penalty vyrovnal Necid a navázal na něj o šest minut později střídající Yilmaz. Domácí sice srovnali zásluhou Chibuikeho, vítězný gól si ale připsal stoper Cinaz a Bursaspor vyhrál potřetí v řadě.

Pro Necida to byl desátý ligový gól v sezoně, daří se mu ale také v poháru, kde přidal dalších pět branek. Jeho spoluhráč Tomáš Sivok do zápasu nezasáhl.

Fotbalové přestupy ONLINE: Sledujte, které hvězdy změní dres >>