+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
18. června 2015 • 12:00

Real Top Praha nastoupí ve Střešovicích proti nadačnímu fondu Šestý smysl

Autor:
Společné foto týmu Real Top Praha.
TOP VIDEA
NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou? NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou?
Kuriózní skreč Kristýny Plíškové. V Číně strčila palec do větráku a skončila v slzách Kuriózní skreč Kristýny Plíškové. V Číně strčila palec do větráku a skončila v slzách
VŠECHNA VIDEA ZDE

Odpoledne plné atrakcí pro děti i dospělé, 1. Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl, se uskuteční v neděli 21. června od 13 hodin v areálu SK Střešovice. Pro všechny návštěvníky je bezplatný vstup.Vyvrcholením této akce bude fotbalový zápas NF Šestý smysl vs. REAL TOP PRAHA. V týmech pravidelně nastupují známí umělci a sportovci jako např.: Ivan Trojan, Jaromír Bosák, Vojtěch Dyk, Ladislav Hampl, David Suchařípa, Ota Balage, Daniel Pudil, Jakub Štáfek a členové TATA / BOJS. Utkání začíná v 16 hodin.

Pro děti je připraveno plno zábavy na celé odpoledne - hudební vystoupení Příběhy kluka Bombarďáka, žákovský fotbalový turnaj, fotbal v zorbovacích koulích a elektrokoloběžky.

Nebude chybět ani oblíbené malování na obličej, kouzelník a klaun, skákací hrad atd. Děti si budou moci prolézt hasičské vozy, včetně techniky z 19 století, uvidí výcvik psů Ostrahy letiště a řadu dalších zajímavostí.

1080p 720p 480p 360p 240p
Podívejte se na pozvánku na 1. Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl

1. Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl1. Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram