+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
18. června 2015 • 12:00

Real Top Praha nastoupí ve Střešovicích proti nadačnímu fondu Šestý smysl

Autor:
Společné foto týmu Real Top Praha.
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem
Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Odpoledne plné atrakcí pro děti i dospělé, 1. Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl, se uskuteční v neděli 21. června od 13 hodin v areálu SK Střešovice. Pro všechny návštěvníky je bezplatný vstup.Vyvrcholením této akce bude fotbalový zápas NF Šestý smysl vs. REAL TOP PRAHA. V týmech pravidelně nastupují známí umělci a sportovci jako např.: Ivan Trojan, Jaromír Bosák, Vojtěch Dyk, Ladislav Hampl, David Suchařípa, Ota Balage, Daniel Pudil, Jakub Štáfek a členové TATA / BOJS. Utkání začíná v 16 hodin.

Pro děti je připraveno plno zábavy na celé odpoledne - hudební vystoupení Příběhy kluka Bombarďáka, žákovský fotbalový turnaj, fotbal v zorbovacích koulích a elektrokoloběžky.

Nebude chybět ani oblíbené malování na obličej, kouzelník a klaun, skákací hrad atd. Děti si budou moci prolézt hasičské vozy, včetně techniky z 19 století, uvidí výcvik psů Ostrahy letiště a řadu dalších zajímavostí.

1080p 720p 480p 360p 240p
Podívejte se na pozvánku na 1. Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl

1. Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl1. Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze