27. listopadu 2015 • 13:19

AC Sparta Praha vs FC Zbrojovka Brno - u SYNOT TIPu sázky bez rizika

Autor:
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rada po zápase bouřlivě slavil s fanoušky na tribuně Příbram - Sparta: Rada po zápase bouřlivě slavil s fanoušky na tribuně
Lajna bude dospělejší než Vyšehrad, říká Strejc z OBBOD. Jedná i s partou z Nagana Lajna bude dospělejší než Vyšehrad, říká Strejc z OBBOD. Jedná i s partou z Nagana
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vsaďte si na atraktivní utkání, a když vám to nevyjde, vklad vám vrátíme! Teď se vám bude sázet ještě lépe, protože pouze u Synot Tipu získáte za 100 Kč sólo live sázku volný tiket v hodnotě 100 Kč na další utkání. Sázet můžete na live zápas AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno s minimálním kurzem 1,5. Živý přenos AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno najdete v live sekci v pondělí 30. 11. od 19:15.

Foto 

A pokud už vyčkáváte na úvodní výkop na stadionu, nezoufejte, uznáváme také sázky podané přes naši vychytanou mobilní aplikaci. Ještě ji nemáte? Stačí vám pouze chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS a může být vaše.

Ale pozor! Tato akce je určena pouze pro členy BENEFIT klubu a platí pro první podaný a zároveň nevýherní tiket. Volný tiket v hodnotě 100 Kč vám připíšeme hned následující pracovní den.

Foto 

Tak na co ještě čekáte! Sázejte bez rizika ještě dnes!

SYNOT TIP – dostaneme vás do hry

Témata: