+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. listopadu 2015 • 13:19

AC Sparta Praha vs FC Zbrojovka Brno - u SYNOT TIPu sázky bez rizika

Autor:
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vsaďte si na atraktivní utkání, a když vám to nevyjde, vklad vám vrátíme! Teď se vám bude sázet ještě lépe, protože pouze u Synot Tipu získáte za 100 Kč sólo live sázku volný tiket v hodnotě 100 Kč na další utkání. Sázet můžete na live zápas AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno s minimálním kurzem 1,5. Živý přenos AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno najdete v live sekci v pondělí 30. 11. od 19:15.

Foto 

A pokud už vyčkáváte na úvodní výkop na stadionu, nezoufejte, uznáváme také sázky podané přes naši vychytanou mobilní aplikaci. Ještě ji nemáte? Stačí vám pouze chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS a může být vaše.

Ale pozor! Tato akce je určena pouze pro členy BENEFIT klubu a platí pro první podaný a zároveň nevýherní tiket. Volný tiket v hodnotě 100 Kč vám připíšeme hned následující pracovní den.

Foto 

Tak na co ještě čekáte! Sázejte bez rizika ještě dnes!

SYNOT TIP – dostaneme vás do hry

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata: Klasická verze
Mobilní verze