+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu. Sledujte nás na Facebooku a
dozvíte se vše jako první.
27. listopadu 2015 • 13:19

AC Sparta Praha vs FC Zbrojovka Brno - u SYNOT TIPu sázky bez rizika

Autor:
TOP VIDEA
Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty
Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vsaďte si na atraktivní utkání, a když vám to nevyjde, vklad vám vrátíme! Teď se vám bude sázet ještě lépe, protože pouze u Synot Tipu získáte za 100 Kč sólo live sázku volný tiket v hodnotě 100 Kč na další utkání. Sázet můžete na live zápas AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno s minimálním kurzem 1,5. Živý přenos AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno najdete v live sekci v pondělí 30. 11. od 19:15.

Foto 

A pokud už vyčkáváte na úvodní výkop na stadionu, nezoufejte, uznáváme také sázky podané přes naši vychytanou mobilní aplikaci. Ještě ji nemáte? Stačí vám pouze chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS a může být vaše.

Ale pozor! Tato akce je určena pouze pro členy BENEFIT klubu a platí pro první podaný a zároveň nevýherní tiket. Volný tiket v hodnotě 100 Kč vám připíšeme hned následující pracovní den.

Foto 

Tak na co ještě čekáte! Sázejte bez rizika ještě dnes!

SYNOT TIP – dostaneme vás do hry

Témata: