27. ledna 2016 • 13:25

Hvězdné Číňanky do Slavie? Dvě hráčky jsou v jednání, říká trenér

Autor: ,
TOP VIDEA
Vízek o soudu s Berbrem: Na FAČR je hodně svědků proti mně, ale momentálně sedí! Vízek o soudu s Berbrem: Na FAČR je hodně svědků proti mně, ale momentálně sedí!
 NEJ zákroky Premier League: Zaskvěl se Čech i brankář, který dostal 7 branek NEJ zákroky Premier League: Zaskvěl se Čech i brankář, který dostal 7 branek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Před mimořádnou bitvou ve čtvrtfinále Ligy mistryň proti Lyonu by to byla posila jako hrom! Přitom to na začátku vypadalo jako žert nebo příliš utopický žert. „Možná přijde čínská fotbalistka,“ překvapil na tiskové konferenci na začátku letošního roku Jaroslav Tvrdík, zástupce majoritního vlastníka Slavie Praha čínské společnosti CEFC.„Zkoušíme, jestli je tato cesta nadále realizovatelná,“ sdělil ředitel oddělení komunikace Jiří Vrba a Tvrdík přidává. „Vždyť čínská ženská reprezentace skončila na posledním mistrovství světa na čtvrtém místě,“ dodal člen nového představenstva Slavie.

Mnohem větší naději na získání zajímavých hráček dodal trenér Anton Mišovec. „Je to v jednání a doufám, že to stihneme na Ligu mistrů proti Lyonu,“ zdůraznil prioritu jarní sezony. „Jsou vytipované dvě hráčky, ale jména nikomu nic neřeknou. Jde o záložnice, které by měly pomoci ofenzivní složce družstva,“ prozradil.

Ten má s týmem za sebou soustředění na Kanárských ostrovech. „Devět tréninkových jednotek, přípravné střetnutí, zajištění dokonalé,“ pochvaloval si Mišovec splněný slib od vedení, které soustředění v teple slíbilo v případě postupu přes ruskou Zvezdu Perm.

Slávistky před úvodním hvizdem zápasu proti Permu
Slávistky před úvodním hvizdem zápasu proti Permu