Autor: fan
0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

Stačilo se na buly podívat na hokejku. Budějovický Michal Švihálek si o přestávce sobotní partie s Prostějovem nově obalil čepel hokejky a tušil, že v takovém případě by mohl zkusit i fintu, jíž proslavil v semifinále mistrovství světa 2011 finský šikula Mikael Granlund. A vyšlo to...

Švihálek se v momentě zařadil k hráčům, jimž paráda úspěšně vyšla v ostrém zápase. Nešlo totiž o exhibiční doražení bezmocného soka, 21letý útočník v prvoligové bitvě vyrovnal ve 44. minutě na 2:2 a pomohl tak k výslednému obratu na 3:2.

„Takový gól dáte jednou za život, super, že se mi to povedlo,“ pochvaloval si na klubovém webu. Budějovičtí fanoušci viděli stejný fígl v úspěšném provedení už loni v přípravě, kdy se s ním proti Kladnu vytasil Miroslav Třetina.