+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Jakub Hlaváč
28. prosince 2012 • 09:33

Škoulu ve Lvu nahradí další český bek Nakladál ze Spartaku

Jakub Nakládal už dres Spartaku oblékat nebude.
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec
Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Munice není problém. V pondělí vedení hokejového Lva na hodinu vypoklonkovalo obránce Martina Škoulu, v pátek už se hlásila nová posila – další český bek Jakub Nakládal, který doteď hájil barvy Spartaku Moskva.Rebel Martin Škoula si otevřel ústa na trenéry, ve čtvrtek už oblékl dres prvoligové rezervy v Litoměřicích. Na jeho místo je napsáno nové jméno – Jakub Nakládala. Čtyřiadvacetiletý reprezentant se do Prahy stěhuje z moskevského Spartaku.

V Lvu bude pomáhat s bojem o play off, což je jistě příjemná změna oproti válení se na posledním místě Západní konference a vyhlížením rychlého konce sezony. V KHL už někdejší hráč Pardubic působil i v Ufě.

Vedení pražského klubu stále uvažuje i o vylepšení ofenzivy. Ruský tisk spekuluje například o obnovení spolupráce Petr Vrána-Jakub Petružálek. Druhý jmenovaný je jediným českým zástupcem v all star game ligy a ani jeho Chabarovsk se do play off nepodívá.

Nicméně v jeho případě se spíše bude konat přesun do jiného ruského klubu.

 Klasická verze
Mobilní verze