Češi v KHL: Petružálek s Bulisem rozhodli zápasy, zářil i Kovář

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Čeští hokejisté Jakub Petružálek a Jan Bulis si v dnešních zápasech Kontinentální ligy připsali vítězné góly. Petružálek pomohl Chabarovsku k výhře 6:3 nad Kazaní, Bulis skóroval jako první v utkání Čeljabinsku proti Dinamu Minsk, nad nímž domácí tým zvítězil 3:0.

Nejproduktivnější český hokejista v KHL Jan Kovář z Magnitogorsku přidal další dva body za nahrávky a s 25 asistencemi je nejlepší v lize. V závěrečné třetině zápasu s Doněckem přispěl k obratu na konečných 2:1.

Dynamo Moskva zlikvidovalo v Novokuzněcku tříbrankovou ztrátu a nakonec si odvezlo dva body za výhru 4:3 v prodloužení. Ve vítězném týmu obhájců Gagarinova poháru zaznamenal jednu asistenci Marek Kvapil.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Kazaň 6:3 (za domácí Petružálek 1+0), Vladivostok - Nižnij Novgorod 5:0, Novokuzněck - Dynamo Moskva 3:4 v prodl. (za hosty Kvapil 0+1), Novosibirsk - Viťaz Podolsk 3:1, Čeljabinsk - Dinamo Minsk 3:0 (Bulis 1+0), Magnitogorsk - Doněck 2:1 (Jan Kovář 0+2), Ufa - Záhřeb 2:3.

Od 19 hodin hostí Lev Praha na svém ledě Chanty-Mansijsk. Utkání SLEDUJTE ONLINE