Liberec v přípravě nedohrál! Rusové kvůli sudím zmizeli v šatně

0
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…

Hokejisté Liberce ve čtvrtém přípravném duelu na extraligovou sezonu remizovali s ruským celkem Ariada-Akpars Volžsk 3:3. Zápas s účastníkem Vyšší hokejové ligy zůstal nedohraný poté, co hosté na protest proti výroku sudích opustili v závěru prodloužení led i střídačku a odešli do kabin.

Severočeši vedli díky úvodní trefě Jakuba Valského z 18. minuty. Tento stav vydržel až do třetí části, v jejímž úvodu otočil stav dvěma trefami Andrej Korkin a na 3:1 pro hosty zvýšil Andrej Šepelev.

Bek Tomáš Voráček však snížil a Michal Bulíř v závěrečné power play při přesilovce vyrovnal a poslal zápas do prodloužení.

Duel byl pak předčasně ukončen 43 vteřin před jeho koncem, když sudí poslali gólmana Sergeje Agejeva za nesportovní chování předčasně do šaten a na protest proti udělení trestu ho tam následoval celý tým Ariady.