18. listopadu 2015 • 04:40

Fantastický zákrok! Maxwell lapačkou zabránil Vítkovicím v gólu

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Plzeň 2:0. Rozhodli Šural a Karavajev CELÝ SESTŘIH: Sparta - Plzeň 2:0. Rozhodli Šural a Karavajev
Pardubice - Jihlava: Perníky na led! Pardubice setrvávají v nejvyšší hokejové soutěži Pardubice - Jihlava: Perníky na led! Pardubice setrvávají v nejvyšší hokejové soutěži
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nebýt famózního zákroku amerického brankáře v řadách Pardubic Brandona Maxwella ze závěru první třetiny, mohl zápas s Vítkovicemi vypadat úplně jinak. Ten za stavu 1:1 vytáhl neuvěřitelný zákrok a uzmul Jiřímu Burgerovi důležitý gól.Z V R P Skóre B

Stav 1:5 dokázali snížit na 4:5 a nebyli daleko ani vyrovnání. Jenže kdyby v závěru první třetiny proměnil Jiří Burger svou tutovku, mohl se zápas mezi Vítkovicemi a Pardubicemi odvíjet úplně jinak.

Čtyřiadvacetiletý brankář z USA se 33 vteřin před koncem první třetiny blýskl neuvěřitelným zákrokem. Proti Burgerovu golfáku vyšvihl lapačku a ukryl kotouč do bezpečí. Znovu tak dokázal, že je pro Pardubice více než důležitým článkem.

720p 480p 360p 240p
<p>Nebýt famózního zákroku Brandona Maxwella ze závěru první třetiny, mohl zápas s Vítkovicemi vypadat jinak. Ten za stavu 1:1 vytáhl neuvěřitelný zákrok a uzmul Jiřímu Burgerovi gól. <br /><br /></p> <div style="position: fixed; left: -99999px; top: -99999px;">Nebýt famózního zákroku amerického brankáře v řadách Pardubic Brandona Maxwella ze závěru první třetiny, mohl zápas s Vítkovicemi vypadat úplně jinak. Ten za stavu 1:1 vytáhl neuvěřitelný zákrok a uzmul Jiřímu Burgerovi důležitý gól.<br /><br />Více na <a href="http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/252516/fantasticky-zakrok-maxwell-lapackou-zabranil-vitkovicim-v-golu.html?utm_source=isport.cz&amp;utm_medium=copy">http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/252516/fantasticky-zakrok-maxwell-lapackou-zabranil-vitkovicim-v-golu.html?utm_source=isport.cz&amp;utm_medium=copy</a></div> <div style="position: fixed; left: -99999px; top: -99999px;">Nebýt famózního zákroku amerického brankáře v řadách Pardubic Brandona Maxwella ze závěru první třetiny, mohl zápas s Vítkovicemi vypadat úplně jinak. Ten za stavu 1:1 vytáhl neuvěřitelný zákrok a uzmul Jiřímu Burgerovi důležitý gól.<br /><br />Více na <a href="http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/252516/fantasticky-zakrok-maxwell-lapackou-zabranil-vitkovicim-v-golu.html?utm_source=isport.cz&amp;utm_medium=copy">http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/252516/fantasticky-zakrok-maxwell-lapackou-zabranil-vitkovicim-v-golu.html?utm_source=isport.cz&amp;utm_medium=copy</a></div>
MOMENT: Americký brankář Brandon Maxwell vytáhl senzační zákrok proti střele Burgera

Maxwell totiž v posledních kolech chytá přímo fantasticky, Pardubicím už zařídil nejednu výhru. V posledních šesti zápasech se navíc projevil jako šikovný nahrávač, když si připsal tři asistence a stal se za posledních šest kol druhým nejproduktivnějším hráčem Pardubic. Na brankáře nevídané.

Pardubicím se letos vůbec nedaří, poslední kola ovšem dokázali, že umí i vyhrávat. Momentálně se nachází na desáté příčce a výhru nad osmými Vítkovicemi si užívají.

720p 480p 360p 240p
MOMENT: Neuznaný gól vítkovic dvě vteřiny před koncem

SESTŘIH: 20. kolo extraligy, HC Vítkovice Steel - HC Dynamo Pardubice 4:5

Vlevo vzadu Tomáš Plíhal z Třince před hradeckým brankářem Ondřejem Kacetlem. Uprostřed René Vydarený z Hradce (23) a vpravo Vladimír Dravecký z Třince.
Vlevo vzadu Tomáš Plíhal z Třince před hradeckým brankářem Ondřejem Kacetlem. Uprostřed René Vydarený z Hradce (23) a vpravo Vladimír Dravecký z Třince.