+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
28. prosince 2015 • 16:17

Hokejisté Montrealu získali z Edmontonu brankáře Scrivense

Autor:
Hokejový Montreal získal z Edmontonu gólmana Bena Scrivense, jenž by měl nahradit dlouhodobě zraněnou brankářskou jedničku Careyho Price. Canadiens na oplátku poslali do Edmontonu problémového útočníka Zacka Kassiana, o něhož neměli zájem.


Nejlepší brankář a hokejista minulé sezony NHL Price je mimo hru od 25. listopadu, kdy si podruhé v sezoně poranil záda, a není jisté, kdy se vrátí. Za Canadiens při jeho absenci chytali nováček Mike Condon a náhradník Dustin Tokarski, ale s nimi v brance Montreal prohrál deset z posledních jedenácti zápasů.

Devětadvacetiletý Scrivens v této sezoně zatím chytal pouze na farmě Edmontonu v nižší AHL, ale v minulém ročníku byl brankářskou jedničkou Oilers a na kontě má 129 utkání v NHL.

Opačným směrem putuje Kassian, jenž před dvěma týdny dokončil dvouměsíční program NHL na léčbu závislostí. Montreal bývalého kanadského juniorského reprezentanta, jenž byl v minulosti zatčen za rvačku v baru, nabídl ostatním klubům, ale zbavil se ho až nyní v rámci transakce s Oilers.

Témata:  Scrivens, Montreal, hokej, NHL, Sport
 Klasická verze
Mobilní verze