+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. července 2016 • 15:14

Dře do mrtva! Nestrašil po vážném zranění ladí na NHL: Jde to nahoru!

Autor: ,
Nestrašil dře v posilovně: Tři měsíce jsem se nehýbal, ale jde to nahoru!
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Dortmund - Tottenham 1:2. Mizérie BVB pokračuje SESTŘIH Ligy mistrů: Dortmund - Tottenham 1:2. Mizérie BVB pokračuje
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Sudím se dařilo, až na jednu výjimku zvládli penaltové situace ZLATÁ PÍŠŤALKA: Sudím se dařilo, až na jednu výjimku zvládli penaltové situace
VŠECHNA VIDEA ZDE

Letní příprava hokejisty ladícího na sezonu v NHL je záhul, nic pro smrtelníky. Své o tom ví forvard Caroliny Hurricanes Andrej Nestrašil, patron aplikace Superlife, který po těžkém zranění trýzní spolu s dalším útočníkem Martinem Frkem tělo v posilovně v pražských Vysočanech."Tři měsíce jsem se nehýbal, dnes jsem absolvoval trénink na funkční sílu. Je to důležité, aby se svaly propojovaly a celé tělo a hlavně záda držely lépe," prozradil náplň více než hodinu dlouhé jednotky Nestrašil.

Na odchovance pražské Slavie při suchém tréninku dohlížel bývalý atlet a kondiční trenér Petr Klofáč. "Andrej dělá velké pokroky. Držíme se plánu, dnes si dokonce mohl ještě přidat nad rámec tréninku," pochválil Nestrašila Klofáč.

"Začínám už čtvrtý týden přípravy a cítím se o 50 procent lépe, takže to jde tím správným směrem," uzavřel 25letý patron aplikace Superlife.

Nestrašil dře v posilovně: Tři měsíce jsem se nehýbal, ale jde to nahoru!

 Klasická verze
Mobilní verze