5. července 2016 • 15:14

Dře do mrtva! Nestrašil po vážném zranění ladí na NHL: Jde to nahoru!

Autor: ,
Nestrašil dře v posilovně: Tři měsíce jsem se nehýbal, ale jde to nahoru!
TOP VIDEA
Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza
Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Letní příprava hokejisty ladícího na sezonu v NHL je záhul, nic pro smrtelníky. Své o tom ví forvard Caroliny Hurricanes Andrej Nestrašil, patron aplikace Superlife, který po těžkém zranění trýzní spolu s dalším útočníkem Martinem Frkem tělo v posilovně v pražských Vysočanech."Tři měsíce jsem se nehýbal, dnes jsem absolvoval trénink na funkční sílu. Je to důležité, aby se svaly propojovaly a celé tělo a hlavně záda držely lépe," prozradil náplň více než hodinu dlouhé jednotky Nestrašil.

Na odchovance pražské Slavie při suchém tréninku dohlížel bývalý atlet a kondiční trenér Petr Klofáč. "Andrej dělá velké pokroky. Držíme se plánu, dnes si dokonce mohl ještě přidat nad rámec tréninku," pochválil Nestrašila Klofáč.

"Začínám už čtvrtý týden přípravy a cítím se o 50 procent lépe, takže to jde tím správným směrem," uzavřel 25letý patron aplikace Superlife.

Nestrašil dře v posilovně: Tři měsíce jsem se nehýbal, ale jde to nahoru!