Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Beitar Jerusalém : 29. června 2017   18:45

Beitar Jerusalém
19' Georginho  • 88' Benayoun  • 90+1' Vered  • 90+3' Sabo
4:3
(1:2)
36' Pavlov   • 43' Pavlov   • 52' Kulcsár
Shoshan, Khila, Agajev, Benayoun, Seroshtan, Varanne, Brihon
Nenad Djokič – Nemenja Petrovič, Uroš Sojkovič
HaMoshava (Petach Tikva)
Póser, Debrecini, Ádám, Király, Ferenczi, Saglik

Byl to opravdu dech beroucí zápas! Do vedení se dostali jako první domácí, ale hosté ještě do pauzy skóre otočili. Ve druhé půli pak ještě navýšili své vedení na 3:1 a zdálo se, že o vítězství je nemůže nic připravit. Jenže stal se pravý opak! Domácí Beitar se nadechl k neuvěřitelnému obratu a třemi brankami v posledních pěti minutích dokázali zápas otočit. Mohou se tak radovat s vítězství 4:3, ale do odvety je nečeká nic jednoduchého.
90+4'
90+3'
Beitar Jeruzalém právě vstřelil branku!
To je otočka z říše snů! K ERIKU SABOVI se dostal trochu náhodou míč zhruba na penaltě a tento kanonýr se nemýlil a vstřelil dost možná vítězný gól!
90+1'
Beitar Jeruzalém právě vstřelil branku!To je neuvěřitelné! Beitaru se opravdu podařilo vyrovnat! Po nádherní přihrávce se k míči dostal Vered, který si vychutnal brankáře, kterého obešel a zakončil do prázdné brány!
90'
Jerusalém se ještě stačí v závěrečných minutách o vyrovnání.
88'
Beitar Jeruzalém právě vstřelil branku! Největší hvězda Breitaru snižuje na 2:3! YOSSI BENAYOUN se dostal k volnému míči v šestnáctce soupeře a nekompromisně jej dopravil do brány!
86'
Další nepřesné zakončení hostů. Brankář Kleyman tak znovu nemusel zasahovat.
85'
Centr Beitaru z levé strany už byl zbytečný, protože se ještě předtím pískal faul.
83'
Navýšit náskok Vasasu se nepovedlo Királymu. Dostal dobrou přihrávku, ale z levé strany trefil jen brankáře.
81'
Dalekonosná rána Vasasu se mezi tři tyče branky Kleymana nevešla.
79'
Vered pronikal do vápna z pravé strany, ale míč si předkopl moc daleko a přišel o něj.
78'
Proběhlo poslední střídání zápasu. Hřiště opustil Jevgen Pavlov, který vstřelil dvě branky, nahradil jej Botond Király.
77'
Centr od rohového praporku si Nagy stáhl ze vzduchu a míč má bezpečně ve své moci.
77'
Domácí jsou sice v posledních minutách častěji na míči, ale nedaří se jim dostat do šance, aby vstřelili důležitý kontaktní gól.
75'
Brankář Nagy byl bez práce, centr z pravé strany za něj hlavou odvrátil jeden z jeho obránců.
74'
Ten nakonec zastavil ofsajd.
74'
Příliš daleko se ale nedostali a nyní už znovu útočí domácí tým.
73'
Po sérii hlavičkových soubojů mají míč v držení hosté.
72'
Další střídání Breitaru. Odchází střelec jejich jediné branky Georginho. Nahradí jej na zbývající minuty Jakov Brihon.
71'
Ke střele z velké dálky se odhodlal Ádám, ale bránu Vasasu překopl.
69'
Tal Khila (Beitar) vystřídal na hřišti Antonia Conteho.
68'
Beitar kombinuje mezi svými obránci a čeká, až se naskytne ta správná příležitost zaútočit.
67'
Hosté přichystali své druhé střídání. Pro dnešek dohrál Mohamed Remili, místo něj jde na plac Martin Ádam.
66'
Pomezní zdvihl praporek na znamení ofsajdu hostujícího mužstva.
65'
Antoinu Contemu se nepovedlo vybojovat ani rohový kop. Od brány bude odkopávat Nagy.
64'
Nyní se Vasas dokonce dostal do šance, ale jeden z jeho útočníků míč ve vápně špatně zpracoval.
64'
Hosté jsou zalezlí na své polovině a čekají, s čím přijdou domácí. To jim momentálně stačí.
62'
Dalekonosná střela Breitaru možná Nagyho vylekala, ale dokázal ji bravurně vyrazit.
61'
Další náznak šance Beitaru. Ten tentokrát skončil zablokovanou střelou Georginha.
60'
Do obrovské šance se dostal Etey Shechter, ale míč nedokázal v situaci, kdy měl před sebou už jen brankáře, zpracovat.
60'
Tentokrát skončila střela Jerusaléma na zdi.
58'
Další zajímavý přímý kop pro domácí Beitar. Z podobné pozice domácí naposledy trefili břevno. Tamás Kulcsár dostal za tento faul žlutou kartu.
57'
Střídají také domácí. Claudemira nahradí hvězda týmu Yossi Benayoun.
55'
Jen co přišel Saglik na hřiště, dostal žlutou kartu za simulování.
54'
Hosté poprvé v utkání střídají. Kapitána Mohameda Remiliho na hradil Mahir Saglik.
53'
To už je pro domácí hodně těžká situace. Sami byli blízko vyrovnání a pak hned po pár sekundách dostali třetí gól.
52'
Tým Vasas Budapešť právě vstřelil branku!
Z následné akce hosté střílí gól a už vedou o dvě branky. TAMÁS KLUCSÁR dostal míč do běhu a z pravé strany dokázal překonat brankáře Kleymana.
51'
Nádherná střela z přímáku přímo do břevna! Jejím autorem byl Claudemir.
50'
Nyní se však bude muset bránit standardní situaci Beitaru z nepříjemné vzdálenosti.
49'
Vasas je ve velmi komfortní situaci. Vstřelil na hřišti soupeře dvě branky a má tak už pomalu nakročeno do druhého předkola.
48'
Yevgen Pavlov byl faulován uprostřed hřiště, rozehrávat bude Vasas. Erik Sabo dostává první žlutou kartu zápasu.
47'
Individuální akce jednoho z domácích fotbalistů středem hřiště k ničemu nevedla.
46'
První akce Vasasu ve druhé půli končí nepřesným centrem od levé postranní čáry.
46'
Skončil první poločas prvního zápasu úvodního předkola Evropské Ligy. Jako prví otevřel skóre domácí Georginho, vedení si však Beitar neužil příliš dlouho. Pak se totiž ke slovu dostali hosté. Pavlov se dvakrát trefil a do šaten se tak jde za stavu 2:1 pro Vasas.
45+1'
45'
Beitar obléhá soupeře, který je zatažený na své polovině.
43'
Hosté otáčí vývoj zápasu a vedou 2:1! Z pravé strany odcentroval Szivacski a míč propadl až k JEVGENU PAVLOVOVI. Ten míč chladnokrevně s pomocí břevna uklidil do sítě. Druhý gól pro kapitána Vasasu. Asistence: Donát Szivacski.
42'
Nebezpečný centr Vasasu z levé strany. Yevgen Pavlov na míč ve skluzu jen těsně nedosáhl.
42'
Jeden z útočníků hostů si chtěl dojít pro faul, rozhodčí však jeho úmysl nevyslyšel.
41'
Ve vzduchu byl nejvýš brankář hostů Nagy a sebral míč do svých rukavic.
40'
Hangyovi utekl míč do zámezí, Beitar bude moci v klidu rozehrávat.
39'
Domácí působí po nečekané vyrovnání mírně opařeným dojmem a kombinují na své polovině hřiště.
37'
Další centr Vasasu, tentokrát z opačné strany, nemohl nikoho ve vápně najít, protože tam žádný hráč hostů ani nebyl.
36'
Je vyrovnáno! Po centru z pravé strany se hlavou prosadil JEVGEN PAVLOV. Míč mu na hlavu krásně posadil Hangya. Brankář Klayman při této situaci hodně zaváhal. Asistence: Szilveszter Hangya.
35'
Průniková přihrávka Beitaru skončila u brankáře Nagyho, ten měl s ní ale nečekané problémy. Nakonec celou situaci i s pomocí obránců zvládl.
34'
Do hry obou týmů se v posledních minutách vkrádají nepřesnosti.
32'
Nákop hostů z levé strany byl nepřesný, autové vhazování tak připadne Beitaru.
31'
Rozehrávka standardky byla v podání domácích ukvapená a nepřesná.
30'
Po faulu hostů bude Beitar rozehrávat z blízkosti středové čáry.
29'
Hosté vhodili míč do hry, ale pak se o něj svou nepřesností sami připravili.
28'
Těžiště hry se nyní odehrává ve středu hřiště.
27'
Proti střeleckému pokusu Vereda z pravé strany předvedl Nagy vynikající zákrok.
26'
Brankář Kleyman (Beitar) měl snadnou práci, chytil míč, který k němu doskákal po zemi.
25'
Vasas se vydal do útoku po levém křídle. Akce nakonec vyústila v přihrávku do vápna, která však postrádala přesnost.
23'
Domácí Jerusalém se znovu vydal na zteč branky hostů. Nagy musel míč vyrážet.
22'
Rohový kop Beitaru vyboxoval brankář Nagy.
21'
Další střela Vasasu, tentokrát nad bránu.
20'
Hosté se pokusili o okamžitou odpověď, v té jim zamezil včasný zákrok brankáře.
19'
Beitar Jeruzalém právě vstřelil branku!Domácí otevírají skóre zápasu! Střelu Heistera z levé strany ještě dokázal brankář Nagy vyrazit, na dorážku GEORGINHA už neměl nárok.
19'
Rohovému kopu se hosté ubránili.
18'
Etey Shechter (Beitar) si zasekl míč na levačku a pak vystřelil. Jeho rána byla sražena na rohový kop.
17'
V zajímavé šanci před brankou Vasasu nespěl Erik Sabo. Dostal přihrávku od Idana Vereda, ale míč netrefil vůbec dobře, a ten tak letěl vedle.
15'
Beitar Jerusalém po nevýrazném úvodu zápasu přeci jen trochu ožil a nyní diktuje tempo hry.
14'
Z levé strany pálil nepřesně domácí Ezra.
13'
Domácí hráči směovali pas do pokutového území. Tam však míč nikoho z týmu Beitaru nenašel.
12'
Rozhodčí si všiml faulu uvnitř středového kruhu. Rozehrávat budou hostující fotbalisté.
11'
Beitar se ubránil i rohovému kopu. Pak se řítil do protiútoku a Vasas musel tu situaci uhasit jen za cenu faulu.
10'
Standardní situaci obrana Beitaru odvrátila na rohový kop.
9'
Akce Vasasu po levé straně byla zastavena jen za cenu faulu. Provinil se David Keltjens.
8'
Ke střele z dálky napřáhl hostující Mohamed Remili. Střela kapitána Vasasu byla nepřesná.
7'
Úvodní minuty zápasu příliš vzruchu nepřinesly, oba brankáři zatím mohli zůstat v klidu.
6'
Další chyba v rozehrávce domácího mužstva. Ani tentokrát ji Vasas nedokázal potrestat.
5'
Vasas využil chybné rozehrávky Beitaru a vydal se do rychlého protiútoku. Pavlov poté upadl ve vápně, rozhodčí však zákrok na něj jako penaltový neposoudil.
4'
Nepřesný nákop hostů končí v moci brankáře Kleymana.
3'
Také brankář Vasasu se poprvé dotkl míče, poté, co mu jej přihrál hlavou jeden z jeho spoluhráčů.
3'
Domácí se podívali poprvé na polovinu soupeře. Jejich akci nakonec zhatil nepřesný centr.
2'
Beitar se nikam nežene a do své kombinace zapojuje kromě stoperů i brankáře.
1'
Hosté měli k dispozici standardní situaci, ale nenaložili s ní dobře. Brankář Kleyman nemusel zasahovat.
1'

Beitar Jerusalém FC: Kleyman – Conte, Keltjens, Mori, Heister – Sabo, Georginho, Claudemir – Vered, Schechter (C), Ezra
Náhradníci: Shoshan, Khila, Agajev, Benayoun, Seroshtan, Varanne, Brihon

FC Vasas Budapešť: Nagy – Burmeister, Kleisz, Ristevski – Murka, Vida – Hangya, Szivacski – Remili (C), Pavlov, Kulcsár
Náhradníci: Póser, Debrecini, Ádám, Király, Ferenczi, Saglik

Rozhodčí: Nenad Djokič – Nemenja Petrovič, Uroš Sojkovič.
Vzájemní zápasy

Tyto kluby se v minulosti nikdy neutkaly.
FC Vasas Budapešť

Vasas je klub z hlavního města Maďarska. Stejně jako jeho dnešní soupeř, i Vasas skončil v domácí lize na třetím místě. V domácím poháru nestačil ve finále na Ferencváros. Zatím odehrál před novou sezonou přípravná utkání se Štýrským Hradcem a Haladasem, obě vyhrál. Posilou Vasasu je český stoper Vít Beneš, který přichází z Jablonce jako volný hráč. Dnes by však ještě hrát neměl, protože jeho příchod se oficiálně uskuteční až 1. 7. po vypršení předchozí smlouvy.
Beitar Jerusalém FC

Beitar je izraelský klub, který v domácí soutěži obsadil minou sezonu třetí místo. To mu zajistilo kvalifikaci do předkola Evropské ligy. Před novou sezonou odehrál Beitar přípravný zápas s maďarským Ferencvárosem a prohrál jej 0:1.
Zdravím všechny fotbalové nadšence u sledování prvního zápasu prvního předkola Evropské ligy mezi Beitarem Jerusalém a FC Vasas Budapešť. Utkáním vás provede Petr Sumbal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.