MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Zlín B - 13. dubna 2024   10:15

Třinec
Třinec
50' Dedič  • 57' Cienciala
2:0
(0:0)
Zlín B
Zlín B
Třinec
Adamuška – Yakubu (85. Ayoola), Holík (C), Zinhasovič, Orság, Szewieczek (65. Konečný), Bartůněk (11. Samiec), Omasta, Dedič (85. Clement), Cienciala, Dadak
Mrózek – Clement, Vlachovský, Brak, Samiec, Ayoola, Konečný
Lukašík – Vejtasa, Malý
Stadion Rudolfa Labaje, Třinec
276 diváků
Zlín B
Slezák – Jura, Hönig, Bobčík, Kulíšek (C), Ndiaye, Švach (84. Číž), Hamalčík (62. Červinka), Ovesný (62. Zábojník), Polášek (84. Hartman), Slouk
Bachůrek – Zábojník, Hartman, Číž, Červinka

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek soboty.
Domácím se podařilo na začátku druhého poločasu vstřelit dvě branky a své vítězství si pohlídat. Zlín se v druhém poločase snažil více zakončovat, ale Adamušku příliš nezaměstnal. Domácí Třinec tak zapisuje důležité tři body do tabulky.
90+3'
90+3'
Akce domácích zastavena před šestnáctkou. Sudí píská ofsajd.
90+2'
Zlín v závěru zápasu ještě rozehraje rohový kop.
90'
Teď to byl právě domácí tým, který se dostal ke střele. Brankář Slezák byl ale připravený.
90'
Zlín je poslední minuty aktivnější směrem dopředu. Třinec svého soupeře ale nepouští do zakončení.
87'
Zlínu je odpískán ofsajd. Třinec rozehraje pár metrů před svým velkým vápnem.
85'
Střídání v týmu FK Třinec:
ze hřiště odchází Yakubu, přichází Ayoola,
ze hřiště odchází Dedič, přichází Clement.
84'
Střídání v týmu FC Zlín B:
ze hřiště odchází Švach, přichází Číž,
ze hřiště odchází Polášek, přichází Hartman.
84'
Třinec fauluje ve středovém kruhu. Ševci pošlou centr dopředu.
84'
Domácí tým přihrával do ofsajdu. Pokračovat budou hosté.
82'
Zlín se dostal do vápna Třince, tam získal alespoň roh.
79'
Autovým vhazováním se domácí posunuli asi o dvacet metrů směrem dopředu.
78'
Třinec se snaží nyní dopředu projít po pravé straně.
76'
Žlutá karta pro tým FK Třinec (Konečný).
75'
Ani z něj ale Třinec branku neohrozil, naopak se ještě dopustil útočného faulu před šestnáctkou.
74'
Ten si domácí ještě jednou zopakují. Jen z druhé strany. Bude to už šestý roh pro červené.
74'
Rohový kop pro Třinec.
72'
Akce Zlína je zastavena čárovým sudím, který odmával ofsajd.
70'
Střela také na druhé straně, a také úspěšnější brankář, jenž zakončení likviduje.
69'
Úspěšný zákrok si připisuje také brankář Adamuška, jenž musel zasahovat proti ráně zpoza šestnáctky.
67'
Hostům se daří odrážet centry, jenž létají do jejich šestnáctky. Červení to zkouší z levé strany.
65'
ze hřiště odchází Szewieczek, přichází Konečný.
65'
Zlín pokračuje vhazováním u středové čáry.
62'
Červení se nebezpečně pohybovali u branky rezervy Zlína. Nakonec jejich akce ale skončila, když došlo k faulu u pravé strany velkého vápna.
62'
ze hřiště odchází Ovesný, přichází Zábojník,
ze hřiště odchází Hamalčík, přichází Červinka.
60'
Domácí získali autové vhazování kousek za polovinou hřiště.
57'
Třinec právě vstřelil branku!
Domácím se daří přidat další branku! Útok začal na pravé straně, odkud se balon dostal doprostřed. Následně útok Třince došel až do vápna, kde se LUKÁŠ CIENCIALA trefil za záda Slezáka. 2:0.
57'
Ševci se snaží hodně zakončovat, ale zatím jejich pokusy létají jen vedle.
55'
Střela ze střední vzdálenosti skončila vedle. Následuje odkop Adamušky.
53'
Domácím se z rohu nepodařilo nic vymyslet, alespoň ale mají míč v moci, ač jsou až na své polovině.
53'
Třinec jde s míčem znovu k rohovému praporku. Střela, zhruba od penaltového puntíku, byla obráncem Zlína sražena do zámezí.
51'
Defenzíva Třince zavčas zastavila útok soupeře. Domácí mohou postupovat dopředu.
50'
A je tu první branka! Po rohu se balon dostal na druhou stranu velkého vápna, odkud taky následně přišla střela na branku. 1:0. Autorem branky je RENÉ DEDIČ.
49'
Rohový kop si třinečtí hráči ještě zopakují. Tentokrát z druhé strany.
48'
Rohový kop pro domácí barvy.
47'
Zlín se dostal až na hranici vápna, kde ovšem o míč přišel.
46'
První polovina je za námi. Branku jsme zatím neviděli. Hra je vyrovnaná, oba týmy si vypracovali šance. Více času vepředu trávil domácí Třinec.
45+2'
45+1'
Domácím se podařil roh odrazit a mohou vhazovat kousek od svého rohového praporku.
45'
Zlín si na konci 45. minuty rozehraje roh.
44'
Zakončení z pravé strany velkého vápna Třinci nevyšlo. Následuje odkop.
41'
Zakončení Zlína šlo vedle. Adamuška teď nakopne balon směrem dopředu.
41'
Hra je teď docela kouskovaná, k faulu došlo u středové čáry.
40'
Za faul na polovině Třince vidí Libor Bobčík žlutou kartu.
39'
Slezák bude odkopávat od své svatyně. Třinecká šance skončila v zámezí.
38'
Defenzíva Ševců přerušila přechod Třince směrem dopředu, vzápětí také získala faul. Hosté tak mohou v klidu rozehrát.
36'
Zlín to zkusí po levé straně. Už je za polovinou hřiště.
35'
Balon byl pár metrů od branky Zlína a Třinec se jej snažil zakončit. To se nakonec povedlo, ale rána letěla vedle.
33'
Zlín bude vhazovat nedaleko rohového praporku soupeře.
30'
Ve třicáté minutě Třinec rozehrával rohový kop z levé strany, ale nějak branku soupeře neohrozil. Následuje odkop.
29'
Domácím se podařilo odrazit útok z levé strany. Sami můžou teď zaútočit.
27'
U čáry na straně Zlína došlo ke střetu dvou hráčů, kteří museli za lajnu. Teď už jsou ale znovu vpuštění do hřiště a oba pokračují.
25'
Zlín rozehraje od své branky.
22'
Slezák si připisuje úspěšný zákrok. Střelu Třince zneškodnil.
21'
Snaha získat míč od kopaček třineckého fotbalisty skončila faulem. Domácí rozehrají kousek před půlící čárou.
19'
Mladí Ševci si nahrávají na vlastní straně, dopředu se moc neženou.
17'
Třinec se snažil dostat míč k brance přes levou stranu. Hostům se ale podařilo balon dostat do bezpečí, dál od branky.
14'
Zlín rozehrál rohový kop. Míč se na branku po rozehrání nedostal, akce hostů skončila jen odpískaným ofsajdem.
11'
ze hřiště odchází Bartůněk, přichází Samiec.
11'
Zakončení Třince šlo vedle. Slezák si může chystat balon k odkopu.
10'
Přihrávka na hráče dopředu šla do ofsajdu. Domácí rozehrají kousek od své branky.
9'
Centr z pravé strany se Třinci podařil odrazit. Míč domácí odkopli až za svou stranu, kde se jej znovu hosté ujali.
6'
Zlín znovu hledal prostor, kudy projít blíž brance Třince. Míč se nakonec sice k brance dostal, ovšem až za čáru do autu. Následuje odkop.
4'
Červení se dopouští faulu na polovině soupeře.
3'
Hosté drží míč u středové čáry a kombinují. Třinec jim ale nedovoluje zatím projít dál.
1'
Třinec se svým prvním útokem dostal dopředu, kde o balon přišel v zámezí. Zlín bude vhazovat.
1'

FK Třinec: Adamuška – Yakubu, Holík (C), Zinhasovič, Orság, Szewieczek, Bartůněk, Omasta, Dedič, Cienciala, Dadak
Náhradníci: Mrózek – Clement, Vlachovský, Brak, Samiec, Ayoola, Konečný
Trenér: Tomáš Hejdušek

FC Zlín B: Slezák – Jura, Hönig, Bobčík, Kulíšek (C), Ndiaye, Švach, Hamalčík, Ovesný, Polášek, Slouk
Náhradníci: Bachůrek – Zábojník, Hartman, Číž, Červinka
Trenér: David Hubáček

Rozhodčí: Lukašík – Vejtasa, Malý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.