Play-off VARTA futsal ligy -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Ž. Vlci Brno - 29. března 2024   18:00

Chrudim
Chrudim
03:49' Everton  • 05:29' D. Drozd  • 09:30' Everton  • 14:04' Koudelka  • 17:22' Slováček  • 18:39' Igor  • 21:47' Záruba  • 26:12' P. Drozd  • 27:11' Mareš  • 36:08' Krotil  • 37:13' D. Drozd
11:0
(6:0)
Stav série: (3:0)
Ž. Vlci Brno
Chrudim
Espindola (28. Špánik, 36. Javorski) – Záruba, Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, André, Igor, Slováček (C), Stránský, Krotil.
Kresta, Mollinger – Šmíd
Sportovní hala Heřmanův Městec
Večeřa (21. Pšurný) – Chroust, Kratochvíl, Svoboda, Formáček, Pfeffer, Havlín, Řezník, Chráscina

Chrudim jednoznačně ovládla třetí čtvrtfinále a postupuje do semifinále play-off 1. Futsal ligy!
39:30'
Další tyčka za brankářem Brna, tentokrát po skluzu Josefa Stránského!
38:38'
Žlutá karta pro tým Žabinští Vlci Brno (Michal Kratochvíl).
37:58'
Sám na gólmana šel na druhé straně také obávaný střelec Dominik Havlín, zkusil Javorskiho přehodit, jenže spolu s ním přestřelil i břevno chrudimské branky!
37:13'
Chrudim právě vstřelila branku!
Na jedenáctou branku jsme nemuseli dlouho čekat! Roman Mareš postupoval sám na gólmana, nakonec ale šikovně zasekl a připravil jednoduchou pozici pro DAVIDA DROZDA, který se podruhé zapsal do střeleckého účtu dnešního mače – 11:0!
36:08'
Rychlá útočná akce Chrudimi přináší desátou trefu! Igor místo střely volil ještě ideální finální přihrávku pro ŠTĚPÁNA KROTILA, který na zadní tyči chladnokrevně zakončil – 10:0!
35:48'
Střídání v týmu FK Chrudim:
ze hřiště odchází Michal Špánik, přichází Daniel Javorski.
35:28'
Tomáš Koudelka byl sám před brankářem a po kontaktu s ním upadl, sudí ale pokutový kop neodpískal.
34:11'
Hosté chrudimského mladíka rozhodně nešetří, další ostrá rána Havlína končí na rohovém kopu hostí.
33:05'
Další zákrok pro Špánika, tentokrát musel vykopnout zakončení Chrousta.
32:30'
Plusové body mají dnes hosté za to, že si ve druhém poločase ještě nepřipsali proti Chrudimi žádný nedovolený zákrok.
31:54'
André pro změnu nepohlídal na zadní tyči Řezníka a měl velké štěstí, že se mladému hostujícímu hráči nepodařilo zasáhnout balon.
31:32'
Hodně ekvilibristické zakončení zvolil na zadní tyči neobsazený Igor. Jeho zakončení však vracející se obránce na poslední chvíli dokázal vykopnout z brankové čáry!
31:05'
Dominik Havlín měl na noze snížení, skvělým zákrokem však Michal Špánik udržel nulu na konto inkasovaných branek Chrudimi!
29:50'
O vítězi již nemůže být pochyb a podle toho to také na hrací ploše vypadá. Oba celky již hrají hodně lehkovážně.
27:59'
ze hřiště odchází Victor Espindola, přichází Michal Špánik.
27:11'
Domácí i nadále pokračují v demolici! David Drozd se individuálně uvolnil na levé straně, naservíroval balon před branku pro ROMANA MAREŠE, který zakončil přesně – 9:0!
26:12'
Hrubou chybu nyní vyrobil brankář Pšurný, jenž podskočil výhoz brankáře Victora Espindoly a následně PAVEL DROZD již pohodlně zakončil do prázdné branky – 8:0!
25:29'
A série šancí končí nepřesnou ranou Koudelky na přední tyč.
25:02'
Česká formace zkouší jednu zajímavou kombinaci za druhou, finální fáze ale v posledních vteřinách vázne.
24:19'
Teď pro změnu pochvala pro Tomáše Koudelku, jenž se uvolnil na lajně, poté ale napálil vybíhajícího brankáře Pšurného do hrudi.
23:34'
Na opačné straně pro změnu Radim Záruba prudkou ranou minul prostor mezi třemi tyčemi.
23:09'
Po Koudelkově ztrátě na pravé straně měl na noze snížení Tomáš Chráscina, ale přízemní pokus minul prostor mezi třemi tyčemi.
21:47'
RADIM ZÁRUBA spálil v první půli velké množství příležitostí, na Pšurného si ale přišel hodně rychle! Na levé straně se ukázkově uvolnil a ranou na přední tyč zvýšil již na 7:0!
21:09'
Žabinští Vlci nastoupili do druhé půle s větším elánem a mohli snížit! Michal Kratochvíl však zakončil z bezprostřední blízkosti do pravé tyče!
20:01'
Střídání v týmu Žabinští Vlci Brno:
ze hřiště odchází Václav Večeřa, přichází Jaroslav Pšurný.
20:01'
Je za námi první poločas, která byl rozhodně tím nejlepší v podání Chrudimi v celé sérii. Domácí svého soupeře prakticky k ničemu nepustili a postupem času se jejich náskok vyšplhal až na šest branek. Druhý poločas začne zhruba v 18:51.
20:00'
19:06'
První zajímavější příležitost hostí v utkání měl Kratochvíl, prudká rána ale vysoko přeletěla chrudimskou klec.
18:39'
Hladoví domácí ještě nemají dost! Pěkný dloubáček za obranu našel volného IGORA, který se tentokrát před gólmanem nemýlil a umístil balon po zemi přesně k tyči – 6:0!
17:22'
Domácí ještě navyšují své poločasové vedení, dobrý pas Koudelky do vápna dotlačil do branky kapitán Chrudimi MATĚJ SLOVÁČEK – 5:0!
16:28'
Oddechový čas pro změnu také pro chrudimského kouče Alecia.
15:19'
Domácí mají první poločas jasně ve svých rukou, gólman Victor Espindola prakticky nemusel zasahovat.
14:22'
Dobře sehráno, jenže zakončení Davida Drozda bylo přisednuto nad břevno.
14:19'
Filip Řezník stáhl při zakončení Tomáše Koudelku, zapisuje na tabuli první faul večera a nabízí Chrudimi zajímavou standardku.
14:04'
Time out pro Žabinské Vlky.
14:04'
Jenže poté se k tomu přidá chyba v defenzívě, po které André naservíruje míč pro TOMÁŠE KOUDELKU a ten z bezprostřední blízkosti propálil Václava Večeřu – 4:0!
13:55'
I přesto, že brankář Václav Večeřa inkasoval již třikrát, je jednoznačně nejlepším hráčem svého týmu! Nyní znovu předvedl skvělý zákrok proti Igorovi!
12:36'
Everton mohl již v prvním poločase zkompletovat hattrick, tentokrát ale ve velké příležitosti nechal vyniknout hostujícího gólmana!
11:48'
Tísněný Chráscina pálil z velké dálky hodně nepřesně. Žabinští Vlci se zatím ještě k ničemu kloudnému nedostali.
11:28'
Chrudim nyní dlouho držela balon, z pomalé kombinace ale žádné branková příležitost tentokrát nevyplynula.
09:30'
Hosté se pokusili zazlobit směrem dopředu a byli za to hrubě potrestáni! Chrudim šla ve třech lidech na brankáře, Igor nabídl branku EVERTONOVI a ten upravil již na rozdíl tří gólů – 3:0!
08:43'
Prudkou střelu Pavla Drozda vyráží brankář Vlků.
07:15'
Gólman Večeřa si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže, hodně mu ale pomáhají bránící hráči. Prudkou ránu do ramene nyní schytal Chráscina.
06:07'
Matěje Slováčka v další šanci vychytal brankář Večeřa, český reprezentant doplatil na nepříliš prudké zakončení.
05:29'
Další standardka a druhá radost chrudimského týmu! Tomáš Koudelka z rohu našel levačku DAVIDA DROZDA, jenž o břevno zametl balon nekompromisně do sítě – 2:0!
05:01'
O několik sekund později orazítkoval Radim Záruba spojnici břevna a tyče!
04:39'
Skvěle sehraná akce Chrudimi, Igora však ve velké šanci vychytal brankář Václav Večeřa!
03:49'
A domácí celek se dostává do vedení! Pomohl k tomu rychle rozehraný aut, po kterém zakombinovali Radim Záruba a přesně mířící EVERTON, jenž posílá chrudimský výběr do vedení – 1:0!
02:59'
Ve finální fázi si před brněnskou brankou nerozuměli pro změnu Everton s Radimem Zárubou.
02:31'
Na druhé straně zablokoval zakončení Tomáše Chrásciny pozorný Igor.
02:00'
André z pravé strany nastřelil brankáře Večeřu, který včasným vyběhnutím zabránil první trefě favorita.
01:28'
Radim Záruba měl na noze úvodní branku zápasu po dobré práci Igora, obě zakončení ale trefili pouze dobře postaveného bránícího hráče. Domácí i nadále pokračují v útočné aktivitě.
00:30'
Úvodní akce obou celků se nesešly s úspěchem, brankáři Espindola s Večeřou pouze kontrolovaly nepřesně nakopnuté míče.
00:01'

FK Chrudim: Espindola (Javorski, Špánik) – Záruba, Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, André, Igor, Slováček (C), Stránský, Krotil.
Trenér: Alecio

Žabinští Vlci Brno: Pšurný (Večera) – Chroust, Kratochvíl, Svoboda, Formáček, Pfeffer, Havlín, Řezník, Chráscina
Trenér: Radek Toman

Rozhodčí: Kresta, Mollinger – Šmíd.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.