Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Královo Pole - 27. dubna 2024   15:00

Dukla
Dukla
3' Hlinka  • 8' Vojtela  • 12' Hlinka  • 13' Dokoupil  • 19' Bolehovský  • 24' Křístek  • 26' Erebai  • 32' Dokoupil  • 32' Dokoupil  • 33' Dokoupil  • 34' Hlinka  • 36' M. Rakouský  • 36' Krušberský  • 44' Tonar  • 46' J. Rakouský  • 47' M. Rakouský  • 48' Hlinka  • 49' Erebai  • 50' J. Rakouský  • 51' M. Rakouský  • 53' M. Rakouský  • 57' J. Rakouský  • 59' Erebai  • 59' M. Rakouský  • 60' J. Rakouský
28:23
(8:16)
Královo Pole
2' Stein   • 5' Stein   • 7' Kukulovski   • 9' Vukićević   • 9' Kocich   • 11' Čorič   • 13' Vukićević   • 18' Burget   • 19' Kocich   • 20' Tóth   • 21' Kocich   • 23' Čorič   • 26' Čorič   • 27' Kukulovski   • 28' Bosák   • 30' Kukulovski   • 35' Erbes   • 37' R. Flajsar   • 41' Vukićević   • 48' Stein   • 48' Kolečkář   • 57' R. Flajsar
Dukla
Votava, Petržala – Vojtela, Duda, Březina, Bolehovský, Erebai, Krušberský, Dokoupil, Křístek, J. Rakouský, Hlinka, Tonar, Moravčík, M. Rakouský, Hrubý.
Václav Horáček, Jiří Novotný
Sportovní centrum Řepy
122 diváků
Pyško, Furman – Kocich, Tóth, R. Flajsar, Erbes, Burget, Kukulovski, Čorič, D. Janda, Kasal, Kolečkář, Stein, Bosák, Vukićević.

HC Dukla Praha – SKKP Handball Brno 28:23 (8:16)
Nejvíce branek: Dokoupil 6/2, J. Rakouský 5, M. Rakouský 5 – Kocich 3, R. Flajsar 3/1, Kukulovski 3. Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/1. Vyloučení: 3:4. Diváci: 122.
Je konec. HC Dukla Praha doma sice v posledním zápase sezony poráží tým SKKP Handball Brno poměrem 28:23. Jenže z konečného pátého místa se nakonec radují hosté, kteří si doma v předchozím utkání nahráli sedmibrankový náskok. Kénik tedy bere konečnou pátou příčku, Dukla je šestá. Domácí Jiří Dokoupil v zápase vstřelil šest branek, to hosté měli hned šest hráčů, kteří dali v posledním mači sezóny tři góly.
60'
Domácí vybojovali balon a pak Jiří Rakouský poslal míč z levé strany do prázdné branky.
59'
Martin Rakouský trestá minule v zakončení hostů. Domácí hráč dostal balon na osu a pak vyslal míč přesně k tyčce, 27:23.
59'
Dan Erebai zakončuje postupné obléhání branky Kéniku střelou z levé strany po rychlém náběhu k lajně. Jeho pumelice s pomocí podlahy skončila pod břevnem.
58'
Kénik je na míči a vůbec nikam nyní nespěchá.
57'
Jiří Rakouský dostal domácí do dvoubrankového vedení, poté co prošel po levé straně na lajnu a pak procpal balon k levé tyčce, 25:23.
57'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Matouš Kolečkář).
57'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Radek Flajsar).
56'
Jiří Dokoupil dostal z první balon s pomocí podlahy balon z nařízené sedmičky do sítě.
55'
Dukla bude zahrávat sedmičku. Míč si bere Jiří Dokoupil.
55'
Jeden z domácích skončil po držení na hrací ploše. Hra je přerušena, v akci je uklízecí četa.
54'
Dukla získala po držení na ose jenom 9m hod.
54'
Oddechový čas pro tým HC Dukla Praha.
53'
Martin Rakouský utekl do rychlého kontru, který zakončil střelou k tyčce, 23:22.
53'
Dukla přišla po minele o balon, ale hosté nikam nespěchají.
52'
Radek Flajsar naznačil a pak poslal balon z nařízené sedmičky přesně pod nohama brakáře do sítě.
51'
Martin Rakouský skóruje po oddechovém čase Dukly. Domácí šikula se trefil po rychlém kontru s pomocí podlahy k levé tyčce, 22:21.
51'
Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno.
50'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jiří Rakouský). Domácí srovnávají skóre zápasu.
50'
Luka Vukićević dnes poprvé na sedmičce selhal. Hráč Kéniku trefuje jenom ruce brankáře.
50'
Kénik má dispozici sedmimetrový hod.
49'
Dan Erebai dostal Duklu z postupného útoku na rozdíl jediné branky. Domácí hráč se na lajně vyhnul soupeři a pak poslal levačkou balon do levého vikýře.
48'
Matouš Kolečkář si dává svou první branku v zápase z pivota, 19:21.
48'
Marek Hlinka ale po devíti vteřinách hry odpovídá stejnou míncí.
48'
Adam Stein se raduje po rychlé akci hostů, která šla po ose hřiště.
47'
Martin Rakouský se raduje po rychlém kontru po oddechovém čase hostů.
47'
46'
Jiří Rakouský zakončil rychlý brejk po levé straně střelou do prázdné branky hostů.
45'
Jiří Dokoupil ze sedmičky po faulu Erbese poslal balon po naznačení s pomocí podlahy k levé tyčce.
45'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Šimon Erbes).
45'
Brno se na pravé straně dopustilo útočného faulu, ale Dukla jde do plných.
44'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Michal Tonar).
43'
Marko Čorič na druhé straně při kontru trefil z lajny jenom ruce domácího brankáře Petržaly.
43'
Tonar trefil ze sedmičky jenom ruce brankáře Kéniku.
42'
Dukla bude zahrávat sedmičku!
42'
Dukla už je zpátky v plném počtu, na míči je ale soupeř.
41'
Luka Vukićević si dává svou třetí branku v dnešním zápase, 14:19.
40'
Rychlý brejk po levé straně se domácím nepovedl. Kénik je v přesilovce na balonu.
40'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Jiří Dokoupil).
39'
Sehrávka na lajnu se Dukle nepovedla, Kénik jde na balon.
38'
Oba brankáři v krátkém čase předvedli výborné zákroky. Na balon je aktuálně Kénik.
37'
Radek Flajsar se raduje z branky po rychlém kontru.
36'
Kénik je na balonu, ale dopustil se ztráty. Jakub Krušberský pak do prázdné branky snižuje.
36'
Martin Rakouský ale po rychlém kontru po ose hřiště snižuje náskok hostů na čtyři branky.
35'
Šimon Erbes z postupného útoku navyšuje náskok hostů.
34'
Marek Hlinka dostal nabito a z levé spojky to poslal do pravého vikýře.
34'
Hosté zůstávají po lehkém držení na pravé straně na balonu.
33'
Jiří Dokoupil se raduje v přesilovce po sehrávce na pivota, 11:16.
33'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Vít Pyško).
32'
Jiří Dokoupil snižuje náskok hostů na šest branek.
32'
Jiří Dokoupil otevřel střelecký účet druhého poločasu.
31'
První poločas je minulostí. HC Dukla Praha po něm doma prohrává s týmem SKKP Handball Brno poměrem 8:16. Kénik zatím jistě kráčí za konečným pátým místem v nejvyšší soutěži. V součtu s prvním zápasem už má totiž patnáctibrankový náskok.
Druhý poločas začne přibližně v 15:53.
30'
30'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha (Michal Tonar).
30'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Jakub Bosák).
30'
19 vteřin do konce a Dukla má sedmičku!
30'
Dejan Kukulovski se prosazuje z levé strany po pěkné souhře.
30'
Do konce poločasu zbývá 60 vteřin.
29'
28'
Domácí to zkusili z osy hřiště, jenže jejich pumelice se do branky Kéniku nevešla.
28'
Jakub Bosák utekl po levé straně do rychlého kontru a poté dostal s pomocí pravé tyčky míč do sítě, 7:15.
27'
Dejan Kukulovski si dává z levé strany svou druhou branku v zápase, 7:14.
26'
Marko Čorič ale rychle týmu z jihu Moravy dává zpátky šestibrankový náskok.
26'
Dan Erebai si vyběhl ze strany na osu a poté expedoval míč přesně k pravé tyčce.
25'
Tomáš Petržala rukama zastavuje střelu Kéniku, Dukla jde ale nyní do zformované obrany.
24'
Martin Rakouský zatáhl na levé straně za záchrannou brzdu a jde si na dvě minuty odpočinout.
24'
Daniel Křístek snižuje náskok hostů po rychlém kontru, 6:12.
23'
Marko Čorič se raduje po sehrávce hostů do pivota.
23'
Jiří Vojtela byl volný na pivotu, ale balon se k němu nakonec nedostal. Kénik nyní nikam na pravé straně nespěchá.
22'
Dukla je po útočném faulu na míči, ale domácí jdou do plných.
21'
Domácí ztratili míč na pravé straně a musí se rychle vracet.
21'
Martin Kocich to jako přes kopírák poslal z levé strany opět k pravé tyčce, 5:11.
20'
Jakub Tóth trestá domácí minelu, Kénik už jde do pětibrankového vedení.
19'
Martin Kocich dostal balon na levou stranu a ze spojky dostal balon dobře umístěnou ranou k pravé tyčce, 5:9.
19'
Jan Bolehovský dostal z levé strany s pomocí palubovky balon do sítě, 5:8.
18'
Daniel Burget dostal balon pravé křídlo a pak jej po výskoku procpal k bližší tyčce domací branky.
18'
Dukla ztratila balon po minele na pravé straně, Brno jde tahat čas postupným útokem.
17'
Hosté zastavili brejk Dukly jenom za cenu 9m pro hosty.
17'
Dukla ztratila balon, ale hosté se rozhodli namísto kontru pro postupný útok.
16'
16'
Kénik z postupného útoku trefuje jenom ruce brankáře Petržaly.
15'
Jiří Rakouský trefil z pravé spojky jenom blok hostů.
14'
Hosté po rychlé souhře trefují jenom boční síť domací svatyně.
14'
Hosté jsou na balonu a nikam nespěchají.
13'
Jiří Dokoupil se raduje po sehrávce na pivota, domácí šikula poslal balon rychle k tyčce, 4:7.
13'
Luka Vukićević si dává svou druhou branku v zápase, už je to o čtyři branky.
12'
Marek Hlinka to zkusil z pravé strany a propálil v oslabení všechno, co mu stálo v cestě.
12'
Marek Hlinka na ose nepropálil ruce jednoho z hostů. Dukla zůstává na balonu.
11'
Marko Čorič dostal v pádu na lajně balon mezi nohama brankáře do sítě, 2:6.
11'
Dan Erebai obdržel dvouminutový trest poté, co povalil jednoho z hostů ne levé straně.
10'
Marek Hlinka z lajny trefuje jenom nohu brankáře hostů. Vít Pyško ukázal nyní dobrý zákrok.
9'
Martin Kocich dostal míč na levou stranu a pak jej z křidla procpal okolo hlavy brankáře do sítě.
9'
Luka Vukićević dostává hosty po sehrávce na pivota do dvoubrankového vedení.
8'
Jiří Vojtela se raduje po sehrávce na levé křídlo, domácí šikula dostal se štěstím balon k pravé tyčce, 2:3.
7'
Dejan Kukulovski se probojoval po ose na lajnu a pak poslal svou pravačkou míč přesně k tyčce, 1:3.
6'
Michal Tonar na ose trefuje jenom ruce brankáře.
6'
Sehrávka týmu z jihu Moravy na pivota byla nepřesná, jenže Dukla jde do plných.
5'
Adam Stein se raduje po rychlé sehrávce na pravé křídlo. Kénik jde do vedení, 1:2.
5'
Vít Pyško likviduje nohou střelou z osy hřiště.
5'
Dukla už musí zakončovat, ruka je nahoře.
4'
Dukla byla na pravé straně držena, domácí mají 9m hod.
3'
Luka Vukićević z lajny míjí branku Dukly.
3'
Marek Hlinka se raduje poprvé v zápase po rychlé sehrávce na pivota.
2'
Adam Stein po rychlém kontru otevírá střelecký účet dnešního zápasu.
2'
Tomáš Petržala sestavil sehrávku hostů na pivota. Dukla potom minul z osy branku.
1'
Kénik začal první dějství na balonu.
1'
Oba týmy jsou nastoupeny na hrací ploše, za chvíli se začne hrát.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. Nejvyšší tuzemská soutěž a sice Chance Extraliga mužů má v sobotu 27. dubna na programu utkání o páté místo. V něm na sebe narazí týmy HC Dukla Praha a SKKP Handball Brno. Míč bude uveden do hry v 15:00.
Takto dopadlo první utkání, které se hrálo v pátek 19. dubna:
SKKP Handball Brno – HC Dukla Praha 33:26 (20:15)
Nejvíce branek: Vukićević 10/3, Tóth 5, Bosák 4 – Tonar 6/6, Erebai 5, Dokoupil 4. Rozhodčí: Čapek, Veselý. Sedmimetrové hody: 4/3 – 7/6. Vyloučení: 5:3.
Královo Pole v prvním utkání na domácí půdě zvítězilo nad Duklou poměrem 33:26 a významně se přiblížilo konečnému pátému místu v této sezoně Chance Extraligy mužů. Pražané budou v hlavním městě při odvetě dohánět výraznou ztrátu, což nebude proti výborně hrajícímu brněnskému celku vůbec snadné. Brno může prohrát o šest gólů, aniž by hrozilo, že přijde o páté místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.