Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Zubří - 21. dubna 2024   18:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' Moješcik  • 3' Moješcik  • 4' Noworyta  • 8' Hajko  • 10' Noworyta  • 10' Hajko  • 12' Moješcik  • 14' Moješcik  • 15' Rumian  • 19' Rumian  • 20' Hajko  • 21' Škopek  • 26' Škopek  • 27' Škopek  • 30' Zbránek  • 30' Rumian  • 31' Rumian  • 33' Noworyta  • 34' Noworyta  • 35' Moješcik  • 41' Mlotek  • 44' Moješcik  • 46' Rumian  • 46' Gřešek  • 47' Choleva  • 49' Gřešek  • 50' Gřešek  • 52' Moješcik  • 54' Zbránek  • 55' Chelmiński  • 60' Rumian
35:30
(18:13)
Zubří
Zubří
1' Kyryljuk   • 2' O. Krupa   • 3' Bajer   • 3' Bajer   • 12' Bajer   • 13' Kyryljuk   • 14' Kyryljuk   • 17' Přikryl   • 19' Mičkal   • 23' Bajer   • 27' Mičkal   • 28' Mičkal   • 29' Mičkal   • 33' Kyryljuk   • 37' Kyryljuk   • 39' Přikryl   • 42' Bajer   • 46' Bajer   • 47' Kyryljuk   • 48' Kucsera   • 49' Bajer   • 50' Kyryljuk   • 51' O. Krupa   • 52' Mičkal   • 54' Kyryljuk   • 56' Bajer   • 58' Mičkal   • 59' Kyryljuk
Frýdek-M.
Adam Beneš, Jiří Kubis
Hala Frýdek - Místek
Zubří

Je konec. Pepino SKP Frýdek-Místek doma vítězí nad týmem HC ROBE Zubří poměrem 35:30. Pepino si tak do odvety, která se hraje příští týden na půdě Zubří veze nakonec pětibrankový náskok. Domácí Jakub Rumian se blýskl v zápase desíti brankami, na druhé straně jich devět vstřelil Tomáš Kyryljuk.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
60'
Zubří bude zahrávat sedmičku.
60'
ROBE si to chystá na závěrečnou střelu.
60'
Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří.
60'
Jakub Rumian se raduje po rychlé souhře po vyloučení Holčáka, 35:29.
60'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Holčák).
60'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Holčák).
59'
Tomáš Kyryljuk snižuje pumelicí z levé strany náskok Pepina 34:29.
59'
Pepino sice míjí branku, ale to je domácím fanouškům v tuto chvíli jedno.
58'
Tomáš Mičkal si dává svou sedmou branku v zápase po střely z osy hřiště. Jeho pumelice zamířila přesně k tyčce.
58'
ROBE je na balonu, ale míří do plných.
57'
Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
57'
Martin Cáb zlikvidoval sehrávku hostů do pivota.
57'
Domácí jdou do zformované obrany a nikam nespěchají.
56'
Pavel Bajer utekl po pravé straně a z kontru poslal míč k levé tyčce.
56'
Hra je přerušena, v akci je ještě uklízecí četa.
56'
Jakub Rumian byl držen na levé straně, Pepino má 9m hod.
55'
Tomáš Mičkal trefuje po sehrávce do levé strany jenom tyčku branky Pepina.
55'
Adrian Chelmiński poslal na pravé straně vyražený balon do odkryté části branky Zubří.
54'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Kyryljuk).
54'
Jan Zbránek utekl po pravé straně a trestá střelecké zaváhání ROBE.
53'
Nikolas Noworyta trefil z pivota jenom ruku brankáře hostů.
53'
Pepino je na balonu a vůbec nikam nespěchá.
53'
Tomáš Kyryljuk z dálky minul branku Pepina.
52'
Alexandr Moješcik ale po rychlém kontru do otevřené obrany vrací domácím sedmibrankové vedení.
52'
Tomáš Mičkal dostal přihrávku na levé křídlo a pak procpal balon na zadní tyčku.
51'
Jakub Rumian poslal z nařízené sedmičky po faulu Holčáka míč přesně k pravé tyčce.
51'
51'
Ondřej Krupa ale snižuje po rychlém kontru náskok Pepina na šest branek.
50'
Slavomír Mlotek minul z levé strany branku Valachů.
50'
50'
Tomáš Kyryljuk se raduje po rychlém kontru po ose hřiště.
50'
Adam Gřešek zakončil rychlý brejk střelou k tyčce, tady neměl brankář nárok.
49'
Pavel Bajer se raduje po rychlé sehrávce na pravé křídlo. Hráč Zubří procpal míč na vzdálenější tyčk.
49'
Adam Gřešek dostal míč na lajnu a pak jej poslal k tyčce.
48'
Slavomír Mlotek udržel Pepino na míči po chybě na levé spojce.
48'
Mikuláš Kucsera vyskočil na ose a pak svou levačkou poslal balon přesně pod břevno branky Cába.
47'
Mathias Choleva se prosazuje po rychlé akci na ose hřiště.
47'
47'
Martin Cáb na lajně zastavuje pokus hostů. Ti mají ale 9m hod.
46'
Adam Gřešek se raduje po rychlé sehrávce na pivota. Domácí dlouhán poslal míč z otočky k tyčce.
46'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer).
46'
Jakub Rumian naznačil a pak poslal balon ze sedmičky do pravého vikýře.
45'
Nikolas Noworyta skončil na zemi při střele a je tady sedmičky pro Pepina.
45'
Pepino v oslabení nikam nespěchá.
44'
Alexandr Moješcik potrestal tyčku hostů, když dostal míč z půlky do prázdné svatyně Zubří.
43'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
43'
ROBE ve dvojnásobném oslabení nikam nespěchá.
43'
Jakub Rumian naznačil a pak poslal balon z nařízené sedmičky přesně k levé tyčce, 24:18.
43'
Pepino má k dispozici sedmičku.
43'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer).
42'
Pavel Bajer si vyšel na lajnu a pak levačkou posílá míč k levé tyčce.
42'
Kroky na pravé straně zastavují akci Pepina.
41'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Adam Přerovský).
41'
Martin Cáb zastavil na brankovišti střelu hostů.
41'
Slavomír Mlotek dostal se štěstím balon do branky Zubří.
40'
Pavel Bajer na pravé straně trefuje jenom ruce domácího brankáře u pravé tyčky.
40'
Pepino nechalo vyniknout brankáře a hosté se mohou dostat nyní na rozdíl čtyř branek.
39'
Pavel Přikryl už byl po sehrávce n a pravé křídlo úspěšnější, 22:17.
39'
Sehrávka na levé křídlo se hostům nepovedla. Ti ale zůstávají na míči.
39'
Alexandr Moješcik trefuje z pravé strany jenom tyčku branky Zubří. ROBE Jde nyní ale útočit do zformované obrany.
38'
Tomáš Mičkal poslal balon z nařízené sedmičky přesně k levé tyčce. Tady byl Cáb bezmocný.
38'
ROBE má po faulu Rumiana první sedmičku.
38'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Rumian).
37'
37'
Frýdek trefuje jenom pravou tyčku. Zubří jde útočit do plných.
37'
Tomáš Kyryljuk si dává z osy svou pátou branku v zápase.
36'
Zubří je sice na balonu po minele Frýdku, ale jde do plných.
35'
Alexandr Moješcik trestá po rychlém kontru střeleckou neproduktivitu ROBE.
35'
Pavel Bajer neuspěl s podstřelem.
34'
Nikolas Noworyta se raduje po sehrávce na pivota. Pepino už vede o sedm branek.
34'
Martin Cáb zastavuje sehrávku hostů na pravé křídlo.
33'
Tomáš Kyryljuk se dostal na osu a pravačkou vyslal balon k levé tyčce. S tímto Cáb nemohl vůbec nic dělat.
33'
Nikolas Noworyta se raduje po rychlém kontru do otevřené obrany hostů, 20:13.
32'
Martin Cáb dvakrát zastavil v krátkém čase hráče ROBE.
31'
Jakub Rumian si naběhl z pravé stran na čáru a pak expedoval balon k tyčce.
31'
Domácí začali druhé dějství na balonu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.
30'
30'
Jakub Rumian prostřeluje osm vteřin před koncem poločasu les rukou.
30'
Jan Zbránek si dává třicet vteřin před koncem z pivota první branku v utkání.
29'
Tomáš Mičkal dostal míč na levou stranu a pak z čáry poslal balon pravačkou přesně k pravé tyčce.
29'
Zubří muselo zastavit rychlou akci a hosté jdou nyní do plných.
28'
Tomáš Mičkal si naběhl po levé straně a pak z lajny poslal míč přesně k pravé tyčce.
27'
Adam Škopek ale rychle dává domácím pětibrankový náskok zpátky.
27'
Tomáš Mičkal snižuje náskok Pepina na čtyři branky, hostující hráč procpal míč těsně k tyčce po střele z pravé strany.
26'
Adam Škopek dostal domácí už do pětibrankového náskoku, 15:10.
25'
Rychlý kontr Pepina ale končí nepřesnou přihrávkou.
24'
Hosté z pravé spojky trefili jenom pravou tyčku domácí svatyně.
24'
Domácí v přesilovce napoprvé neskórovali, ROBE jde tahat čas.
23'
23'
23'
Jakub Rumian skončil na zemi před lajnou. Pepino má 9m hod.
23'
Pavel Bajer z dálky prostřeluje všechno, co mu stálo v cestě.
22'
Oba týmy si rychle vyměnily držení balonu, ale bylo to bez přesného zakončení.
22'
21'
Adam Škopek se prosazuje po rychlém kontru, který vedl po ose hřiště. Domácí šikula pak poslal balon k tyčce brankář ROBE neměl šanci zasáhnout.
20'
Marian Hajko se štěstím procedil balon do branky hostů, Pepino už vede o čtyři branky.
19'
Tomáš Mičkal ale snižuje náskok Pepina po rychlém kontru do otevřené obrany.
19'
Jakub Rumian dostal balon na osu a pak jej svou levačkou poslal k tyčce.
18'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adrian Chelmiński).
18'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Rumian).
17'
Pavel Přikryl se raduje po sehrávce z pravého křídla. Balon dostal do sítě okolo hlavy brankáře.
17'
Hosté mají k dispozici přesilovku. Hustopecký jde na dvě minuty odpočinout.
15'
Jakub Rumian trestá další minelu hostů z rychlého kontru.
15'
Jakub Rumian naznačil a pak poslal balon přesně k levé tyčce branky hostů.
14'
Tomáš Kyryljuk dostal z osy balon do branky s pomocí palubovky.
14'
Alexandr Moješcik ale rychle utekl po ose a vrací domácím dvoubrankový náskok.
13'
Tomáš Kyryljuk se dostal na osu a pak poslal míč k tyčce.
12'
Pavel Bajer ale rychle snižuje náskok Pepina po rychlém kontru do otevřené obrany.
12'
Alexandr Moješcik dostal domácí už do tříbrankového náskoku.
11'
Hosté hrají v plném počtu.
10'
Marian Hajko si dává svou druhou branku v zápase v závěru domácí přesilovky.
10'
Hosté z osy minuli domácí branku. Pepino má k dispozici ještě 20 vteřin přesilovky.
10'
Nikolas Noworyta trefuje přes celé hřiště opuštěnou branku Zubří.
9'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Alexandr Moješcik).
9'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
9'
Domácí mají sedmičku.
9'
ROBE po sehrávce na pravé křídlo trefuje tyčku.
8'
Marian Hajko se raduje po sehrávce na osu hřiště, domácí šikula pak poslal balon k tyčce, 4:4.
6'
4'
Nikolas Noworyta snižuje po sehrávce na křídlo náskok hostů na jedinou branku.
3'
Pavel Bajer ale poté z rychlého kontru vrací Valachům dvoubrankový náskok, 2:4.
3'
Alexandr Moješcik ale po rychlém útoku domácího týmu snižuje náskok hostů na jednu branku.
3'
Pavel Bajer ale po pěkné souhře vrací hostům dvoubrankové vedení, 1:3.
3'
Alexandr Moješcik dává první branku Pepina, 1:2.
2'
Ondřej Krupa trestá střelecké zaváhání Pepina, už je to o dvě branky, 0:2.
1'
Tomáš Kyryljuk otevřel skóre dnešního zápasu. Zubří jde do vedení, 0:1.
1'
Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Fritz, Cáb – Noworyta, Škopek, Valo, Moješcik, Gřešek, Brožek, Bureš, Mlotek, Hajko, Rumian, Choleva, Chelmiński, Zbránek, Hustopecký.
Trenér: Daniel Valo

HC ROBE Zubří: Dufek, Krůpa – Přikryl, M. Hrachovec II, Kucsera, M. Tomášek, Đurović, Přerovský, Mičkal, O. Krupa, Kyryljuk, Bajer, Holčák.
Trenér: Peter Dávid

Rozhodčí: Adam Beneš, Jiří Kubis.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. V neděli 21. dubna je na programu zápas 7. až 8. místo nejvyšší tuzemské mužské soutěže. V něm na sebe narazí týmy Pepino SKP Frýdek-Místek a HC ROBE Zubří. Míč bude uveden do hry v 18:00.
Házenkáři hostů započali svou cestu v play-off proti Lovosicím, s nimiž dokázali vybojovat jedinou výhru, a to po sedmičkách. V zápasech o umístění nezačali zrovna ideálně a s Kénikem padli na jihu Moravy výrazným rozdílem, který nedokázali na domácí palubovce stáhnout. S výsledným skóre 56:63 si tak zabojují o konečné sedmé místo.

Pepino čekala v play-off snad ta nejtěžší výzva, a to Talent tým Plzeňského kraje. I když s obhájcem titulu dokázal Frýdek-Místek vybojovat v základní části dva body, v play-off dominovali Západočeši a zvítězili 3:0 na zápasy. Následný boj o umístění s Duklou Praha byl ten nejtěsnější možný. Pražané totiž zvítězili ve Slezsku 36:34 a na domácí palubovce padli o jedinou branku, což jim v konečném výsledku stačilo.

V základní části se ve vzájemných duelech dařilo více Zubří. Ve Slezsku totiž vyhrálo Robe 30:27 a poradilo si i na domácí palubovce, kde bralo dva body za vítězství 29:27.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.