Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Kopřivnice - 6. dubna 2024   10:30

Plzeň
Plzeň
3' J. Douda  • 3' Kosteski  • 4' Bláha  • 5' Bláha  • 11' Vinkelhöfer  • 13' Bláha  • 15' Kosteski  • 15' Ćurčić  • 17' Ćurčić  • 19' J. Douda  • 20' Bláha  • 20' Kaplan  • 22' Šafránek  • 24' Škvařil  • 25' Škvařil  • 26' Kosteski  • 27' Šindelář  • 30' Šindelář  • 31' Stehlík  • 32' J. Douda  • 33' J. Douda  • 34' Bláha  • 36' Šindelář  • 39' Kosteski  • 42' Šindelář  • 43' Kosteski  • 44' Škvařil  • 45' J. Douda  • 46' Bláha  • 47' J. Douda  • 49' Škvařil  • 51' Škvařil  • 52' Šindelář  • 55' Škvařil  • 56' Šindelář  • 57' Beneš  • 58' V. Dubský  • 60' Škvařil  • 60' Beneš
40:26
(18:14)
Stav série: (1:0)
Kopřivnice
Kopřivnice
4' Ošmera   • 5' J. Ježek   • 6' Lefan   • 6' R. Doležel   • 8' Brito Benítez   • 9' Hanus   • 12' Hanus   • 14' Střelec   • 16' Brito Benítez   • 21' Brito Benítez   • 24' Brito Benítez   • 24' Lefan   • 25' Brito Benítez   • 28' D. Musálek   • 32' Brito Benítez   • 33' Brito Benítez   • 34' Hanus   • 35' Bukovský   • 40' Střelec   • 41' Žingor   • 43' Brito Benítez   • 47' R. Doležel   • 49' R. Doležel   • 50' J. Ježek
Plzeň
Václav Horáček, Jiří Novotný
SH 1 Plzeň
932 diváků
Kopřivnice

Talent tým Plzeňského kraje – KH ISMM Kopřivnice 40:26 (18:14)
Nejvíce branek: Škvařil 7, J. Douda 6, Bláha 6 – Brito Benítez 8, Střelec 4/2, R. Doležel 4. Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 2/1 – 6/2. Vyloučení: 4:2. ČK: Střelec (KOP). Diváci: 932.
Dnešní utkání sleduje 932 diváků.
Je konec. Talent tým Plzeňského kraje doma v prvním semifinálovém zápase poráží tým KH ISMM Kopřivnice jasně poměrem 40:26. Domácí ovládli první poločas o čtyři branky a v tom druhé už navyšovali svůj náskok. Kopřivnický Edwin Brito Benítez se stal nejlepším střelcem utkání s osmi brankami.
60'
Adam Beneš skóruje devět vteřin před koncem druhého poločasu po parádní sehrávce do levého křídla, 40:26.
60'
Milan Škvařil se prosazuje z levé spojky ostrou střelou k tyčce, 39:26.
59'
Talent dobře tahá čas.
59'
Domácí zůstávají po držení na ose na balonu. Mají k dispozici 9m hod.
58'
Edwin Brito Benítez z pravé strany míjí branku Talentu.
58'
Vojtěch Dubský se trefuje do prázdné branky týmu z města automobilů, 38:26.
57'
Adam Beneš si dává svou první branku v zápase po rychlém kontru, 37:26.
56'
Jakub Šindelář střílí svůj šestý gól v zápase v přesilovce.
56'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
56'
Martin Střelec ale ze sedmičky trefil brankáře domácích do hlavy a byl vyloučen.
56'
Hosté budou zahrávat sedmičku.
55'
Milan Škvařil běžel po levé straně na branku hostů a před obráncem vyslal lob, který zamířil přesně k pravé tyčce. Tady brankář hostů nemohl vůbec nic dělat.
54'
Kopřivnice jde na míč po domácí minele. Hra je nyní plná nepřesností.
54'
Čas stojí, hrací plocha musí být vysušena.
54'
Domácí se ale rozhodli pro tahání času.
53'
Kopřivnice ztratila v přesilovce balon a hosté se musí bránit.
52'
Jakub Šindelář byl nalezen volný na čáře a z výskoku expedoval balon přesně k levé tyčce, 34:26.
52'
David Zima z pravé strany trefuje jenom tyčku domácí branky.
51'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Bláha).
51'
Milan Škvařil se prosazuje po oddechovém čase. Domácí šikula si obešel na levé straně svého strážce a pak vyslal balon svou levačkou z výskoku přesně k tyčce.
50'
Oddechový čas pro tým Talent tým Plzeňského kraje.
50'
Jakub Ježek se raduje po sehrávce hostů do levého křídla.
49'
Radek Doležel dostal přihrávku na lajnu a pak míč svou levačkou poslal na bližší tyčku, 32:25.
49'
Milan Škvařil z dálky vyslal svůj projektil do levé tyče, od které se odrazil do sítě, 32:24.
48'
Martin Střelec zakončil nařízený sedmimetrový hod technickým pokusem, 31:24.
48'
Kopřivnice bude zahrávat sedmičku!
47'
Jakub Douda vrací po rychlé individuální akci Talentu osmibrankový náskok, 21:23.
47'
Radek Doležel z dálky prostřeluje všechno, co mu stálo v cestě, 30:23.
46'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Bláha).
45'
Jakub Douda dostal přihrávku na čáru a z levé strany prostřeluje brankáře hostů, 29:22.
44'
Šimon Siročák ztratil na pravé straně balon, ale Talent také vyrobil nepřesnost.
44'
Milan Škvařil skóruej po rychlém kontru do otevřené obrany hostů, 28:22.
43'
Edwin Brito Benítez potvrzuje s osmi brankami pozici nejlepšího střelce hostů. Na svém kontě má už osm branek, 27:22.
43'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski).
43'
Oddechový čas pro tým KH ISMM Kopřivnice.
42'
Jakub Šindelář dostal balon na pivota poslal jej přesně k pravé tyčce, 26:21.
41'
Marek Žingor chytá střelu Talentu a přes celé hřiště snižuje do prázdné domácí branky.
40'
Martin Střelec dostal přihrávku na levé křídlo a ostrou střelou dostává Talent už do pětibrankového vedení.
40'
40'
Nikola Kosteski utekl po ose do rychlého kontru, ale chytrou střelou trefuje jenom tyčku.
39'
Nikola Kosteski procpal po sehrávce na pravé křídlo míč s pomocí podlahy k bližší tyčce a trestá tak další selhání hostů v koncovce.
38'
Petr Vinkelhöfer z nařízené sedmičky poslal balon pravačkou přesně k levé tyčce, 24:19.
37'
Brankář Kopřivnice sebral na pravé straně vysokou přihrávku Talentu.
37'
Domácí jsou nyní na míči, ale míří do plných.
36'
Martin Střelec poslal s pomocí podlahy balon ze sedmičky přesně k pravé tyčce.
36'
Hosté mají sedmičku!
36'
Jakub Šindelář prošel na pravé straně okolo svého strážce a prostřelil brankáře na bližší tyčce, 23:18.
35'
Marek Bukovský dostal balona na pivota a v pádu jej poslal přesně k tyčce, 22:18.
35'
Hosté získali po domácím držení 9m hod.
34'
Daniel Bláha ale rychle svou pátou brankou v utkání vrací Talentu pětibrankové vedení, 22:17.
34'
Jan Hanus se raduje po postupném útoku hostů. Kopřivnický šikula z pravé strany přeloboval domácího brankáře.
33'
Edwin Brito Benítez snižuje po sehrávce do pivota náskok Talentu, 21:16.
33'
Jakub Douda se raduje po sehrávce Talentu do levého křídla, 21:15.
32'
Edwin Brito Benítez si dává dnes už šestou branku po sehrávce na pivota.
32'
Jakub Douda trestá z rychlého kontru minelu Kopřivnice.
31'
Jan Stehlík vyskočil na ose a svou levačkou poslal balon expresně k tyčce, 19:14.
31'
Talent začal druhé dějství na balonu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:23.
30'
30'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH ISMM Kopřivnice (David Musálek).
30'
Hosté mají osm vteřin před vypršením prvního dějství k dispozici sedmičku.
30'
Jakub Šindelář dostal po rychlé souhře hostů míč na pivota a pak jej pravačkou expedoval přesně k tyčce.
29'
Vynucená sehrávka na pravé křídlo se hostům nepovedla.
28'
David Musálek dostal balon na levou stranu a z šesti metrů jej procpal na zadní tyčku domácí branky, 17:14.
27'
Jakub Šindelář na pravé spojce prostřelil les rukou a poslal balon přesně k tyčce, 17:13.
27'
Hosté svou šanci nevyužili, ale Talent jde v oslabení do zformované obrany.
26'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Milan Škvařil).
26'
Nikola Kosteski se raduje po sehrávce z levého křídla, 16:13.
25'
Edwin Brito Benítez poslal balon svou pravačkou z lajny do horního rohu domácí branky.
25'
Milan Škvařil po rychlém kontru Talentu dává domácím tříbrankový náskok, 15:12.
24'
David Lefan ale z postupného útoku Kopřivnice snižuje náskok Talentu.
24'
Milan Škvařil dostal přihrávku na levou stranu a prostřelil všechno, co mu stálo v cestě, 14:11.
24'
Edwin Brito Benítez snižuje opět z pivota náskok domácího týmu, 13:11.
23'
Obrana Talentu nedovolila hostům vystřelit.
22'
Ondřej Šafránek si dává svou první branku v utkání po pěkné souhře Talentu.
21'
Edwin Brito Benítez se prosazuje po oddechovém času hostů po sehrávce do pivota, 12:10.
20'
20'
Leonard Kaplan se prosazuje z postupného útoku Talentu po sehrávce z pivota, 12:9.
20'
Daniel Bláha si dáví už čtvrtou branku v utkání a opět po minele hostů.
19'
Jakub Douda trestá střeleckou minelu Kopřivnice po rychlé akci Talentu.
18'
Kopřivnice zůstává na balonu a nikam se nežene.
17'
Marko Ćurčić se prosazuje po oddechovém čase domácího týmu, je srovnáno 9:9.
16'
Edwin Brito Benítez se prosazuje z hranice šesti metrů a domácí lavička si bere oddechový čas.
15'
Marko Ćurčić dostal nabídku na pravou spojku a pal z lajny prostřeluje brankáře hostů a srovnává stav, 8:8.
15'
14'
Martin Střelec si dává z levého křídla svou první branku v utkání.
13'
Daniel Bláha se raduje v přesilovce a trestá faul Zímy ostrou střelou z osy hřiště, 6:7.
13'
Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (David Zima).
12'
Jan Hanus se raduje po sehrávce z pravého křídla, 5:7.
11'
Petr Vinkelhöfer z rychlé akce dostává domácí na rozdíl jediné branky, 5:6.
11'
David Ošmera nařízenou sedmičku poslal jenom do ruky domácího brankáře.
10'
Kopřivnice v oslabení ztratila míč, ale Talent nedokázal dostat balon přes celé hřiště do prázdné branky.
9'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
9'
9'
Jan Janus dává hostů v přesilovce dvoubrankový náskok, 4:6.
8'
Edwin Brito Benítez v přesilovce trestá minelu Talentu po sehrávce na pivota, 4:5.
6'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
6'
Radek Doležel srovnává skóre i přes domácí faul, 4:4.
6'
David Lefan dostává tým z města automobilů po pěkné souhře na rozdíl jediné branky.
5'
Daniel Bláha ale z rychlého kontru dává domácím dvoubrankový náskok, 4:2.
5'
Jakub Ježek se prosazuje přesně do pravého rohu branky Talentu, 3:2.
4'
Daniel Bláha ale po rychlé akci Talentu vrací domácím tříbrankový náskok.
4'
David Ošmera se dostal na brankářem vyražený míč ze sedmimetrového hodu a poslal jej k tyčce, 2:1.
4'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH ISMM Kopřivnice (David Ošmera).
3'
3'
Nikola Kosteski trestá po rychlém kontru další minelu Kopřivnice, 2:0.
3'
Jakub Douda svou pravačkou ze střední vzdálenosti otevírá skóre zápasu, 1:0.
Daniel Bláha skončil na zemi na levé straně, Talent má 9m hod.
1'
Hra je přerušena jeden z hostů zůstal ležet na pravé straně hrací plochy.
1'
Kopřivnice začala první dějství na balonu.
1'
Oba týmy pomalu nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Štefanič, Šmíd – Ćurčić, Kaplan, J. Douda, Kosteski, Šafránek, Škvařil, V. Dubský, Bláha, Vinkelhöfer, Stehlík, Voves, Beneš, Šindelář.
Trenér: Petr Štochl

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, B. Pšenica – Siročák, Střelec, J. Ježek, Ošmera, Zima, Petřík, Polcar, R. Doležel, Brito Benítez, D. Musálek, Lefan, Halama, Hanus, Bukovský.
Trenér: Tomáš Sklenák

Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. Tuzemská nejvyšší soutěž má v sobotu šestého dubna na programu semifinálové souboje. V tom prvním na sebe narazí týmy Talent tým Plzeňského kraje a KH ISMM Kopřivnice. Míč bude uveden do hry v 10:30.
TALENT TÝM PLZEŇSKÉHO KRAJE

Úřadující mistr ze západu Čech prožívá velice povedenou sezónu, ve které si kráčí za obhajobou. Suverénně o šest bodů před druhou Karvinou ovládl základní část Chance Extraligy a zajistil si nejvýhodnější pozici pro play-off. V něm právě narazil na Frýdek-Místek, který mu v sezóně dvakrát zatopil, jelikož vzájemné duely vynesly dvě remízy. Právě od té poslední Plzeň dokázala vyhrát neuvěřitelných 13 zápasů v řadě včetně vyřazovacích bojů, kde třikrát porazila právě Frýdek.
Utkání Talentu ve čtvrtfinálové sérii s Frýdkem-Místkem:

1. Zápas – Talent tým Plzeňského kraje – Pepino SKP Frýdek-Místek 35:33 (17:15) Nejvíce branek: Bláha 11, Stehlík 6, J. Douda 4 – Moješcik 8/2, Noworyta 6, Zbránek 6. Rozhodčí: Halada, Kosmák.

2. Zápas – Talent tým Plzeňského kraje – Pepino SKP Frýdek-Místek 33:23 (18:12)
Nejvíce branek: Bláha 7, Ćurčić 5, Kosteski 4 – Moješcik 5/2, Choleva 5, Gřešek 4.

3. Zápas – Pepino SKP Frýdek-Místek – Talent tým Plzeňského kraje 27:41 (12:16)
Nejvíce branek: Rumian 5, Moješcik 3, Gřešek 3 – J. Douda 9, Kosteski 7, Bláha 4.
Sestavy z posledního zápasu:
Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Štefanič, Šmíd – Ćurčić, J. Douda, Kaplan, Kosteski, Šafránek, V. Dubský, Bláha, Vinkelhöfer, Stehlík, Voves, Melich, Beneš, Šindelář.

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, B. Pšenica – Siročák, Střelec, J. Ježek, Ošmera, Zima, Gřes, Petřík, Polcar, R. Doležel, Brito Benítez, P. Musálek, Lefan, Hanus, Bukovský.
Utkání Kopřivnice ve čtvrtfinálové sérii s Duklou Praha:

1. Zápas – Kopřivnice vs. Dukla 35:36 (14:20)
Nejvíce branek: Střelec 12, Polcar 8, Ošmera 4/3 – Erebai 7, Krušberský 5, Josef 4.

2. Zápas – Kopřivnice vs. Dukla 30:26 (16:11)
Nejvíce branek: Ošmera 7/1, Polcar 5, Hanus 5 – Erebai 6, Duda 4, J. Rakouský 4.

3. Zápas – Dukla vs. Kopřivnice 27:23 (11:13)
Nejvíce branek: Tonar 5/4, Dokoupil 5, M. Rakouský 5 – Polcar 7, Hanus 5, Střelec 3.

4. Zápas HC Dukla Praha – KH ISMM Kopřivnice 29:32 (18:19)
Nejvíce branek: Březina 7, Hlinka 7, Tonar 6/4 – Hanus 7, Polcar 6, Ošmera 5/3.

5. zápas – KH ISMM Kopřivnice – HC Dukla Praha 32:30 (17:15)
Nejvíce branek: Polcar 8, Střelec 4, Bukovský 4 – M. Rakouský 10/2, Erebai 8, Hlinka 6.
Rozpis semifinále:
Talent tým Plzeňského kraje – KH ISMM Kopřivnice
1. zápas: sobota 6. 4. Talent tým Plzeňského kraje – KH ISMM Kopřivnice (10:30)
2. zápas: sobota 13. 4. KH ISMM Kopřivnice – Talent tým Plzeňského kraje (15:00)
3. zápas: neděle 21. 4. Talent tým Plzeňského kraje – KH ISMM Kopřivnice (15:00)
případný 4. zápas: sobota 27. 4. KH ISMM Kopřivnice – Talent tým Plzeňského kraje (18:00)
případný 5. zápas: neděle 5. 5. Talent tým Plzeňského kraje – KH ISMM Kopřivnice (10:30)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.