Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Lovosice - 29. března 2024   18:00

Zubří
Zubří
1' Mika  • 2' Kyryljuk  • 3' Kucsera  • 6' Kyryljuk  • 10' Bajer  • 13' Bajer  • 15' Kyryljuk  • 16' Mičkal  • 19' Palát  • 21' Mika  • 24' Přerovský  • 25' Mika  • 26' O. Krupa  • 28' Kyryljuk  • 29' Palát  • 30' Kyryljuk  • 31' Mika  • 32' Kyryljuk  • 34' Přerovský  • 36' Palát  • 36' Kyryljuk  • 38' Přerovský  • 39' Mika  • 45' Palát  • 46' Kyryljuk  • 48' Bajer  • 50'   • 52' Mičkal  • 55' O. Krupa  • 56' Bajer  • 57' Mičkal
38:37
(16:19)
Stav série: (1:2)

0:0

Lovosice
Lovosice
3' Holubec   • 5' Dichaminžia   • 7' Hniďák   • 10' Horák   • 11' Kupa   • 13' Chotěborský   • 13' Holubec   • 14' Chotěborský   • 15' Chotěborský   • 16' Chotěborský   • 19' Hniďák   • 25' Dichaminžia   • 26' Kupa   • 28' Hniďák   • 29' Hniďák   • 30' Dichaminžia   • 34' Kupa   • 40' Chotěborský   • 42' Kupa   • 46' Holubec   • 47' Hniďák   • 49' Motl   • 50' Chotěborský   • 52' Dichaminžia   • 54' Dichaminžia   • 55' Dichaminžia   • 58' Motl   • 59' Chotěborský
Zubří
Václav Horáček – Jiří Novotný
Robe Aréna Zubří
Lovosice

HC ROBE Zubří – HK FCC Město Lovosice 38:37 (16:19)
Nejvíce branek: Kyryljuk 8, Bajer 7/3, Mika 6/1 – Kupa 9/5, Chotěborský 9/2, Dichaminžia 6. Rozhodčí: Václav Horáček – Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 8/7 – 11/9. Vyloučení: 4:2.
Tak to byl neskutečný a strhující závěr zápasu. Zubří muselo vyhrát sedmičky, aby jejich sezóna neskončila již dnes. Všech pět střelců Zuberských ale uspělo, zatímco úplně poslední, desátou sedmičku, Milan Malina vychytal! Série tak nekončí, v Zubří se bude zítra pokračovat!
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK FCC Město Lovosice (Giorgi Arvelodi Dichaminžia).
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer).
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Pavel Horák).
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Dušan Palát).
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Pavel Chotěborský).
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Mikuláš Kucsera).
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa).
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Ondřej Mika).
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice.
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
61'
Rozstřel začíná.
60'
Druhý poločas skončil.
60'
Pavel Bajer se ledovým klidem hodil míč o zem a odrazil ho do branky. Sedmička tak byla úspěšná, a dnes ještě nekončíme.
60'
Dušan Palát nyní neproměnil poslední útok druhého poločasu. Byl ale faulován, takže se i po uplynutí hrací doby bude ještě házet sedmička. Na ní se staví Pavel Bajer. Zubří musí proměnit, jinak sezóna Valachů končí.
60'
Josef Mazač si vzal oddechový čas! Zubří to bude patrně hrát na remízu. K tomu ale musí samo po oddechovém času skórovat a následně neinkasovat.
59'
Zubří neproměnilo útok, naopak Pavel Chotěborský byl z levého křídla střelou pod víko úspěšný, a tak je momentum opět na straně hostů.
58'
Jiří Motl se rozběhl, vyskočil nad obranu a poslal razantní dělovku do pravého dolního růžku.
57'
Roman Jelínek si vyžádal poslední oddechový čas.
57'
Štěpán Krůpa přidal úspěšný zákrok a vyslal dopředu Tomáše Mičkal, který nezastresoval a úspěšnou trefou poslal do vedení tři minuty před koncem zase Zubří.
56'
Pavel Bajer si přiskočil k brance z pravého křídla a obstřelil brankáře na vzdálenější tyč.
55'
Giorgi Arvelodi Dichaminžia jak jinak, než znovu z pravého křídla. Nyní pálil přímo pod víko do středu, nad brankáře Malinu.
55'
Ondřej Krupa se prosadil poté, co pronikl k brankovišti z levé strany a pálil na bližší tyčku.
54'
Giorgi Arvelodi Dichaminžia využil přesilovku a poslal Lovce v závěrečné pětiminutovce opět do vedení. Prosadil se znovu z pravého křídla, ale tentokrát vymetl levý vingl.
54'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Jakub Cibulec).
52'
Giorgi Arvelodi Dichaminžia se prosadil po odskoku z křídla střelou do bližšího vinglu.
52'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
50'
Míč se ale následně znovu odrazil k Pavlu Chotěborskému, který ho rychle poslal zpět do branky.
50'
Pavel Chotěborský tentokrát na sedmičce neuspěl. Pálil hned z prvního nápřahu, ale Milan Malina proti míči vystřelil pravou nohu.
50'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří.
49'
Jiří Motl se uvolnil na středu a vmetl míč rychle do branky.
48'
Nádherná branka. Pavel Bajer dostal míč ze středu vysokým obloukem na křídlo, odkud ho poslal po zemi pod brankářem.
47'
Marek Hniďák se trefil náramně z dálky po výskoku nad obranu na středu. Míč usměrnil do levého dolního růžku.
46'
Roman Jelínek si vyžádal oddechový čas.
46'
Tomáš Kyryljuk se uvolnil ze středu a střelou o zem pod brankářem poslal míč k zadní tyči.
46'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec).
45'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Dušan Palát).
44'
Pavel Bajer se prosadil ze sedmimetrového hodu. Z prvního nápřahu poslal míč o zem do branky.
43'
Vyloučení pro tým HK FCC Město Lovosice (Pavel Horák).
42'
Hosté si znovu berou vedení zpět. A to po střele Jana Kupy, který se prodral středem za obranu a v pádu švihl brutální dělovku, kterou poslal do sítě.
42'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Marek Pšenica).
40'
Pavel Chotěborský se prosadil hezkým technickým obloučkem z levého křídla.
39'
Ondřej Mika nyní dokonce překlopil stav ve prospěch domácích! Na středu dostal hodně prostoru, posledního obránce se kličkou zbavil a udeřil do levého dolního růžku.
38'
Adam Přerovský si vyskočil z pivota a vmetl míč mimo dosah brankáře do spodní části branky.
37'
Pavel Chotěborský se tentokrát chopil sedmičky hostů. Byl ale stejně úspěšný, jako předtím Kupa. Míč hodil z druhého nápřahu do branky.
36'
Tomáš Kyryljuk znovu vstřelil parádní branku. Pronikl přes obranu a vmetl míč na vzdálenější tyčku.
36'
Dušan Palát vyslal nečekaný podstřel ze středu zpoza obrany, který brankář vůbec neviděl.
34'
Tak zatím druhý poločas jasně připomíná ten první. Zubří opět vstřelilo tři branky, a Lovci se poprvé prosadili až po třech minutách. Prosadil se konkrétně Jan Kupa.
34'
Adam Přerovský dostal dobrou přihrávku do pivota, vyskočil si a poslal míč do branky.
32'
Tomáš Kyryljuk zakončil rychlou akci opět ze středu.
31'
Ondřej Mika brankově otevřel druhý poločas, stejně jako tomu bylo v tom prvním. Prodral se středem a zakončil k tyči.
31'
První poločas je za námi. Zubří do něj nevkročilo vůbec špatně, ale Lovci se i přes pomalejší nástup postupně rozehráli, převzali iniciativu, dostali se do vedení a vytvořili si náskok. Ten před druhým poločasem činí čtyři branky.
30'
30'
Chyby domácích v obraně, Giorgi Arvelodi Dichaminžia dostal pas před úplně volnou branku a zaznamenal poslední branku poločasu.
30'
Tomáš Kyryljuk se skvěle prodral přes soupeře a zavěsil nechytatelně do vršku branky.
29'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Marek Hniďák).
29'
28'
Marek Hniďák se prodral přes obranu a poslal o zem do branky domácích další míč.
28'
Tomáš Kyryljuk má na kontě další gól. Tentokrát snížil další výstavní dělovkou po výskoku nad obranu a ráně přímo pod víko.
26'
Ondřej Krupa se uvolnil mezi středem a levým křídlem. Tam se mu totiž vytvořila ulice, do které naběhl, a následně precizně zakončil.
26'
Jan Kupa na středu napřáhl, ani nevyskakoval, ale prudkým švihem míč dostal do levé spodní části branky.
25'
Ondřej Mika jen po pár sekundách odpověděl střelou z pravé strany přímo do vinglu.
25'
Giorgi Arvelodi Dichaminžia se prosadil z pravého křídla. Pro přískoku propálil brankáře ránou pod víko.
24'
Roman Jelínek , hostující trenér si vyžádal oddechový čas.
24'
Adam Přerovský sebral na pivotu odražený míč, který následně poslal do branky.
23'
Jan Kupa se znovu prosadil ze sedmičky. A tentokrát zase zvolil druhý nápřah. Aktuálně tak má na kontě už pět branek, z toho čtyři ze sedmiček.
22'
Jan Kupa si připsal úspěšnou trefu ze sedmičky. Míč tentokrát vyslal až na druhý nápřah, o to více přesný ale byl.
21'
Ondřej Mika se parádně vyhnul soupeři, uvolnil si cestu na střed a překonal brankáře. Parádní branka.
20'
Vyloučení pro tým HK FCC Město Lovosice (Patrik Stach).
19'
Dušan Palát nevěděl, co má dělat, a tak míčem švihl ze středu přímo pod víko. Nádherná branka.
19'
Marek Hniďák se prosadil z dálky ze středu, jak má ve zvyku.
17'
Jan Kupa se postavil na druhou sedmičku v zápase. Opět byl úspěšný, skóroval po střele o zem hned z prvního nápřahu.
17'
16'
Tomáš Mičkal se procpal z levého křídla přes obranu a zakončil přesně.
16'
Pavel Chotěborský se prosadil po přískoku z levého křídla a parádní střele do mezírky mezi gólmanem a bližší tyčí.
15'
Tomáš Kyryljuk se napřáhl i zpoza obrany a poslal parádní míč do levého dolního růžku.
15'
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas.
15'
Pavel Chotěborský unikl do samostatného brejku, do kterého ho vyslal brankář Lovosic. Chotěborský pak z levé strany pálil na vzdálenější tyčku.
14'
Pavel Chotěborský si skočil z levého křídla k brankáři, kterého propálil ránou pod víko.
14'
Tomáš Mičkal neproměnil sedmičku. Laxně pálil už z prvního nápřahu, ale trefil pouze brankáře.
13'
Karel Holubec na druhé straně dostal přihrávku do pivota, kde byl úplně sám. Vyskočil si vysoko a poslal míč nízko, až téměř k palubovce.
13'
Pavel Bajer si seběhl na pravou stranu, odkud šikovně vymetl vingl soupeřovy svatyně.
13'
Pavel Chotěborský se prosadil po přískoku z levého křídla a střele o zem mezi nohama brankáře.
11'
Jan Kupa se trefil z volného prostoru na středu před brankovištěm. Míč poslala znovu o zem. Lovosice se poprvé dostaly do vedení.
10'
Pavel Horák na druhé straně dostal míč do pivota, vyskočil si a vmetl míč do spodní části branky.
10'
Pavel Bajer zakončil rychlou kombinaci domácích házenkářů ze středu.
9'
Jan Kupa proměnil úspěšně první sedmičku dnešního utkání. Míč poslal odrazem o zem z druhého nápřahu.
7'
Marek Hniďák zakončil z velké dálky a opět otevřel svůj střelecký účet v duelech se Zubřím, který za tuto sérii činí už 23 gólů.
6'
Tomáš Kyryljuk po druhé v zápase. Trvalo to jen devět sekund od předchozí branky Lovců. Míč poslal švihem pod víko.
5'
Giorgi Arvelodi Dichaminžia dostal míč po dlouhé kombinaci Lovců na pravé křídlo, odkud se prosadil střelou o zem.
5'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Adam Přerovský).
3'
Karel Holubec na druhé straně poslal míč z pivota z osamocené pozice jednoduše za brankáře domácích, a po 2 minutách a 58 sekundách, se prosadili poprvé také Lovci.
3'
Mikuláš Kucsera skóroval ze středu po dobré kombinaci parádním podstřelem mířícím přímo pod víko.
2'
Tomáš Kyryljuk se prosadil dalekonosnou ránou z levé strany.
1'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Ondřej Mika).
1'
Úvodní branku vstřelil Ondřej Mika.
1'

HC ROBE Zubří: Malina, Dufek, Krůpa – Přikryl, Kucsera, Đurović, Randýsek, Mika, Přerovský, Mičkal, Cibulec, Palát, M. Pšenica, O. Krupa, Kyryljuk, Bajer.
Trenér: Peter Dávid

HK FCC Město Lovosice: Šem Tov, Günl – Holubec, Donát, Kupa, Chotěborský, Motl, Hniďák, Dichaminžia, Horák, J. Novák, Stach, Heřmanovský, Mizera.
Trenér: Roman Jelínek

Rozhodčí: Václav Horáček – Jiří Novotný.
Vítám vás u dalšího přenosu, zaměříme se na jedno z čtvrtfinálových utkání Chance Extraligy házené mužů. Konkrétně to bude duel Zubří versus Lovosice. Právě Lovci si zapsali úvodní dvě výhry. A to přestože v druhém utkání ztratili ohromný náskok a Valaši je měli téměř na lopatkách, ale následně nedokázali momentum převážit na svou stranu, a nakonec prohráli. Velkou oporou Lovosic v sérii je Marek Hniďák, který v prvních dvou duelech nastřílel celkem 22 branek (12+10). Nyní se hra přesouvá na palubovku v Zubří. Dokážou Valaši odvrátit konec sezóny?