Házená - MOL liga ženy - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Písek - 1. května 2018   17:00

Hodonín
Hodonín
2' Kalinová  • 4' Tóthová  • 5' Poláchová  • 5' Patrnčiaková  • 7' Tóthová  • 8' Patrnčiaková  • 14' Tóthová  • 23' Patrnčiaková  • 27' Nováková  • 30' Pospíšilová  • 35' Kalinová  • 41' Patrnčiaková  • 42' Nováková  • 43' Smetková  • 47' Patrnčiaková  • 50' Patrnčiaková  • 53' Patrnčiaková
21:26
(12:13)
Písek
Písek
3' Pelešková   • 5' Pelešková   • 10' Pelešková   • 13' Hauserová   • 16' K. Kubišová   • 17' Novotná   • 19' Novotná   • 21' Königová   • 24' Königová   • 24' Bullová   • 25' Hauserová   • 27' Hauserová   • 29' Preslová   • 34' Michková   • 35' Königová   • 41' Kračmanová   • 43' Novotná   • 45' Novotná   • 46' Königová   • 46' K. Kubišová   • 48' Pelešková   • 49' K. Kubišová   • 56' Součková   • 58' Šroubková   • 60' Šelaisová
Hodonín
Zvoničová, Zichová, Nejezchlebová, Blažková – Ivičičová, Poláchová, Kováčiková, Tóthová, Tobiášová, Smetková, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Klásková, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková, Višňovská, Furyová, Vavroušková, Slobodová, Budayová, Birkušová.
Písek
Chalušová, Neubergová, Preslová – Pelešková, H. Dvořáková, Součková, Palasová, Šelaisová, Kalčíková, Benešová, Velková, Bullová, Karetová, Talafousová, Novotná, Merglová, Rusfelová, Hauserová, Kračmanová, Šroubková, Michková, Königová, K. Kubišová, Kozáková, Jakubovičová.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
HK Hodonín – Sokol Písek 21:26 (12:13)
Nejvíce branek: Patrnčiaková 8/1, Kalinová 4/2, Tóthová 3 – Königová 4, Novotná 4, Pelešková 4. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/1. Vyloučení: 1:0.
Je konec! Házenkářky Písku otočily nepříznivě se vyvíjející průběh utkání a na půdě Hodonína zvítězily 26:21. Domácí hráčky po přestávce vůbec nestačily a soupeřky si vypracovaly náskok. Hodonín jej poté sice stáhnul, ale házenkářky Písku pokračovaly v dobrém výkonu a zajistily si výhru.
60'
Šelaisová dostala krásnou přihrávku a protiútok zakončila přesnou střelou.
58'
Šroubková střílela z levé strany a její pokus skončil přímo v dolním rohu.
57'
Domácím hráčkám se vůbec nedaří. Házenkářky v zeleném mají problémy trefit branku.
56'
Součková dostala krásnou přihrávku do běhu a propálila bezmocnou brankářku.
55'
Až nyní se hostující hráčky prosadily. Šelaisová proměnila sedmimetrový hod.
54'
Písek se dlouho drží před brankou soupeře, ale nikdo v bílém zatím nezakončil.
53'
Domácí celek stále bojuje! Patrnčiaková nyní proměnila sedmimetrový hod.
52'
Hodonín pokračuje v obléhání soupeřovy branky, ale domácí hráčky se zatím nemohou dostat do zakončení.
51'
Kubišová střílela z velké dálky a její dělovka prosvištěla nad břevnem.
50'
Patrnčiaková utekla po levém křídle a s velkým štěstím prostřelila vyběhnutou brankářku.
49'
Po delší době o sobě dala vědět také Kubišová. Písek už vede o tři branky.
48'
Na opačné straně se však s pořádnou porcí štěstí trefila Pelešková.
47'
Patrnčiaková však přidává další branku a ještě drží domácí celek ve hře!
46'
Hostující celek znovu vede o dvě branky. Kristýna Kubišová zakončila přesnou střelou pod břevno.
46'
Za Písek však bleskově odpověděla Konigová, která se prosadila v pádu.
45'
Patrnčiaková se postavila k sedmimetrovému hodu a zkušeně proměnila.
45'
Písek zaútočil po levém křídle a Novotná vymetla horní roh branky.
43'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Valerie Smetková).
43'
Pavlína Novotná si naskočila mezi dvě soupeřky a zamířila přímo pod břevno.
42'
Drama pokračuje! Skákavou střelou z levého křídla se prosadila Hedvika Nováková.
41'
Písek se ale znovu dostává do vedení! Střelou pod břevno se prosadila Kračmanová.
41'
Je znovu vyrovnáno! Patrnčiaková zamířila krásně na vzdálenější tyč.
40'
Další perfektní zákrok domácí brankářky! Tentokrát zlikvidovala štiplavou střelu z levé strany.
39'
Konigová pálila ze střední vzdálenosti, ale její pokus domácí brankářka vyrazila nad břevno.
38'
Písek se hnal do protiútoku, ale domácí hráčky se vrátily a obětavým zákrokem získaly míč.
36'
Nikola Kalinová nyní zahrávala sedmimetrový hod a zakončila přesně k tyči.
35'
Za Hodonín dokázala bleskově zareagovat Kalinová.
35'
Písek odskakuje na rozdíl tří branek! Konigová zakončila bleskový protiútok.
34'
Až nyní jsme se dočkali první branky druhé půle! Michková zamířila přímé na zadní tyč.
33'
Domácí celek tentokrát zaútočil po levém křídle, odkud pálila Jastrábová, ale její rána minula branku.
32'
Hodonín vstoupil do druhého poločasu aktivně, ale domácí hráčky se zatím nemohou prosadit.
31'
První poločas končí! Domácí Hodonín vstoupil do utkání jako velká voda, ale svůj pětibrankový náskok domácí házenkářky trestuhodně prohospodařily. Písek se poté zvedl a dokázal vyrovnat. Zejména Hauserová se v závěru poločasu rozehrála k velkému výkonu. Písek po úvodní půlhodině vede 13:12.
30'
30'
Na druhé se prosadila Pospíšilová. Hodonín nenechává soupeřkám náskok.
29'
Hostující celek znovu vede o dvě branky! Střelou odrazem o zem se prosadila Preslová.
28'
Hauserová běžela sama na domácí branku, ale trestuhodně zakončila nad břevno.
27'
Hodonín se však drží ve hře! Po rychlé akci po levé straně se trefila Hedvika Nováková.
27'
A další branka Písku! Hauserová tentokrát skórovala s pomocí břevna.
25'
A Písek dokonce otáčí vývoj utkání. Hauserová se trefila z pravého křídla.
24'
Je vyrovnáno! Bullová dostala přihrávku do brejku a ten s přehledem proměnila.
24'
Vzápětí však jedovou střelou odpověděla Andrea Konigová.
23'
Až nyní se domácí hráčky dočkaly! Patrnčiaková prostřelila gólmanku mezi nohama.
22'
Hodonín nemůže najít recept na pozornou obranu Písku. Domácí hráčky už deset minul nedaly branku.
21'
Je sníženo na rozdíl jediné branky! Krásně se trefila Konigová.
20'
Písek se nadále tlačí do útoku. Obrana Hodonína má v posledních minutách plné ruce práce.
19'
Písek stahuje náskok domácích házenkářek na rozdíl dvou branek. Střelou pod břevno se blýskla Novotná.
17'
Písek se rázem vrací do hry! Následně domácí obraně utekla Pavlína Novotná, která vymetla horní roh.
16'
Nyní však domácí obrana neuhlídala Kubišovou, která protiútok zakončila přesnou střelou.
15'
Domácí hráčky zcela kontrolují vývoj hry. Házenkářky Písky se trápí v koncovce.
14'
Alžběta Tóthová ukazuje skvělou formu. Domácí tahounka přidala další branku střelou do horního rohu.
13'
Hauserová zaskočila domácí obranu a průnikem z levého křídla si došla pro gól.
11'
Nikola Kalinová zahrávala sedmimetrový hod a uklidila míč přímo k tyči.
10'
Písek se po dlouhé době dočkal branky. Pelešková z otočky propálila brankářku.
9'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
8'
Patrnčiaková využila další rychlý protiútok a Hodonín v úvodu vede už o pět branek.
7'
Nádherná branka domácích! Tóthová se krásně zbavila své strážky a zamířila pod břevno.
6'
Písku se vůbec nedaří směrem do útoku. Ránu ze střední vzdálenosti srazila domácí obrana mimo hřiště.
5'
Domácí Hodonín vlétl do utkání jako velká voda. Písek se v úvodu hodně trápí.
5'
Diana Poláchová dostala krásnou přihrávku na levé křídlo a propálila brankářku.
5'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Pelešková).
4'
Alžběta Tóthová využila rychlý protiútok a zakončila střelou pod břevno.
3'
Na druhé straně zaútočila Pelešková, která se prosadila střelou do horního rohu.